какви трябва да бъдат обувките за яслата?

  • 1 818
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 62
ще тръгваме на ясла от 15 септември и освен всички други
неща които трябва да купя Rolling Eyes,
се чудя най-много за обувките newsm78,
и по-точно за тези които искат за вътре,
сега е още топло и ще е хубаво да са отворени,
но пък след месец идва зимата,
какви обувки да й купя?
дайте съвет, как обухте вашите малчовци за ясла

# 1
  • Мнения: 4 406
за хладното време са подходящи гуменки или направо домашни пантофи. имай предвид , че целия ден са на краката му и е възможно да спарват

# 2
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми тръгна на ясла в края на зимата.Купих и пролетни пантофи,тъй като не виждам смисъл от зимни-в яслата е поне 20* и с дебели пантофи+чорапи щеше да е с мокри крака.Скоро пак ще и купя пантофи (лятото беше със джапанки-сандали)-отново неподплатени.

# 3
  • Мнения: 7 387
                    Първо трябва да бъдат лесни за обуване /без километрични връзки,които постоянно се развързват и спъват детето/.Второ добре ги огледай да нямат дунапренова вложка някъде защото запарват крачетата и нашата беше все с мокри крака.Аз мислех,че е от вода ,но установих ,че се запарват краката и.Обиколих цяла София да търся подходящи - всички са дебели и прекалено топли и запарващи.И не на последно място да са удобни,ако е по-малко с подсилена петичка защото цял ден са му на крачетата ,да не го уморяват.
                    Успех в избора защото не е лесен.  bouquet

# 4
  • Мнения: 78
НАЙ-ДОБРЕ Й КУПИ ОРТОПЕДИЧНИ ПАНТОФКИ-ИМА ТАКИВА,КОЙТО СА ОТ ПЛАТ И НЯМАТ ПУХ,ЗАЩОТО НАИСТИНА ТАМ Е ТОПЛО И ЗИМАТА.ДА НЕ Й СЕ ПОТЯТ КРАЧЕТАТА И ДА Й Е УДОБНО-С ЛЕПЕНКИ ИЛИ ЦИПЧЕ.УСПЕХ Hug

# 5
  • Мнения: 2 534
Първо - задължително с лепенки , а не с връзки
Второ - от плат
Трето - няма да минеш само с едни , колкото и да ти се иска

Последните , които и купих просто ме изумиха . Пантоф от вълна беше според мен , за скромните 7 лв. Нито един път не и се изпотиха краката , въпреки че ги носи до края на юли  #Crazy
Сега реших , че за известно време ще и взема на тия Денди , сандик или нещо подобно с лепенки , и като настъпи зимата отново от тези пантофи , ако ги намеря  Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз му взимам на Денди гуменки и с тех си кара  Peace

# 7
  • Мнения: 3 356
Харесала съм от плат,с цип (ощи не му е хванал цаката,че с лепки всичко събува),високи,хващат глезена.

# 8
  • софия
  • Мнения: 555
големия ми син ходеше и зиме и лете със стабилни сандалки с лепки, защото инак много му се потяха крачетата

# 9
  • Мнения: 1 492
Моето дете ходеше с пантофки на Денди с цип или лепка.Не съм имала проблем.

# 10
  • Мнения: 4 187
Удобни, леки, меки и с лепка  Grinning !

# 11
  • sofia
  • Мнения: 8 937
големия ми син ходеше и зиме и лете със стабилни сандалки с лепки, защото инак много му се потяха крачетата
И ние така. В яслата (градината) е адски топло и през зимата.

# 12
  • Мнения: 1 403
Ние сме с гуменки, но от тиа дет са отворени от горе

# 13
  • София
  • Мнения: 3 688
освен Денди какви други марки купувате за дечицата?
Аз вчера гледах на К&К но не бях очарована......казвайте и марките на пантофките:)

# 14
  • Мнения: 703
Скоро купих едни на Беко и съм много доволна- от плат са, ортопедични и с лепки. Купих ги за 12 лв, но след това ги видях в близкото магазинче до пазара за 7 и мисля да му купя още един чифт от същите, защото и ние се гласим за ясла скоро. Вчера гледах и на К&К в магазинчето на Пиротска, видяха ми се големи боклуци. Peace

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Купила съм му домашни пантофи, от опит разбрах че тези от по- твърдата материя са по добри (в смисъл да не съм супер меки, защото се дефоримрат, а и ако е топло запарват). Иначе го водя на ясла с обувки подходящи за сезона, за да е с тях навън когато играят. Гуменките не ги харесвам, защото веднъж му купих и цяла седмица го взимах с абсолютно мокри крака. При нас обаче е много топло, особено зимата..

# 16
  • Мнения: 581
Защо с лепки , за да могат децат по лесно да си ги обуват и събуват ли

# 17
  • Мнения: 581
Кои марки са за предпочитане?

# 18
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз от пантофките на Денди не съм доволна. Купих му миналата зима два различни модела, но все му се кривеше крачето, а едните за няма и месец се разлепиха. После купих едни на Беко с лепенка и бях много доволна и сега му купих едни Лемиго ( от фирмен магазин на КК) с цип много са удобни.

# 19
  • София
  • Мнения: 771
Аз съм взела 2 чифта на Лемиго, много ми харесаха на външен вид, а и ми се струват здрави, но ще видим. Пак са от магазин на КК.

# 20
  • София
  • Мнения: 626
Аз взех пантофки от плат  с лепка. Стелката отвътре е антибактериална и не поти крака-поне така пише на нея, пък ще видим дали наистина е така. Направо пускам снимки http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1151979 http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1151928

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 18:19 от ralinikol

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз купих тези

http://s89.photobucket.com/albums/k208/doniboni/razni/?action=vi … ;imgAnch=imgAnch2
 -Денди
http://s89.photobucket.com/albums/k208/doniboni/razni/?action=vi … ;imgAnch=imgAnch1
 -Сандик

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 18:33 от doniboni

# 22
  • Мнения: 429
Аз взех пантофки от плат  с лепка. Стелката отвътре е антибактериална и не поти крака-поне така пише на нея, пък ще видим дали наистина е така. Направо пускам снимки
от къде ги купи?

# 23
  • София
  • Мнения: 39 761
На Дияна също и купувам Денди. В яслата я бях пуснала с много топли пантофи, но краката и се изпотяваха, и лелките казаха да купя нови. В градините имат парно, поне в нашата е много топло, за мен - горещо.

# 24
  • София
  • Мнения: 626
krassi2, купих ги от едно магазинче в подлеза на бул. България и Гоце Делчев.

# 25
  • Мнения: 2 757
Еееее чак пък да не знаеш какви обувки да купиш и да питаш тук.... Ми зависи от яслата и условията там, температурата...  Иди, виж как е и сама си прецени.

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Еееее чак пък да не знаеш какви обувки да купиш и да питаш тук.... Ми зависи от яслата и условията там, температурата...  Иди, виж как е и сама си прецени.




И що да не пита, нали за това е форума  Thinking
Аз се бях засилила да купувам от тези пухените отвътре, обаче след като прочетох темата, разбрах, че запарват краката.
Такива изказвания като твоите направо ми избождат очите 

# 27
  • Мнения: 429
Рали, благодаря.

# 28
  • София
  • Мнения: 626
Няма за какво newsm08

# 29
  • Мнения: 1 858
Еееее чак пък да не знаеш какви обувки да купиш и да питаш тук.... Ми зависи от яслата и условията там, температурата...  Иди, виж как е и сама си прецени.




И що да не пита, нали за това е форума  Thinking
Аз се бях засилила да купувам от тези пухените отвътре, обаче след като прочетох темата, разбрах, че запарват краката.
Такива изказвания като твоите направо ми избождат очите 


И не само на теб избождат очите! На мен също изказвания от тоя тип не ми харесват.

Аз също се радвам на темата защото ни предстои започване на детска и се чудех с какви обувки да го пращам. Ние също имаме проблем с потенето на краката. Голяма чуденка ще бъде.

# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моето дете като беше на ясла в един момент дадох сандали за вътре, защото поне в нашата беше много топло.

# 31
  • Мнения: 62

ще ме прощаваш мила NikiFin ама ще питам за каквото си искам #Crazy,
преценила съм че имам нужда от съвет и смятам, че няма нищо тъпо в това да попиташ не мислиш ли newsm78?
сега знам какво да купя на детето си за да се чувства добре и няма да пръскам пари на вятъра за някакви боклуци,
а и е наистина важно да обуваш на детето си подходящите обувки!
и следващия път щом не ти е интересна темата не се бъркай,
ще улесниш много нещата и за себе си и за останалите в този форум Stop

# 32
  • Мнения: 2 757
Еееее чак пък да не знаеш какви обувки да купиш и да питаш тук.... Ми зависи от яслата и условията там, температурата...  Иди, виж как е и сама си прецени.




И що да не пита, нали за това е форума  Thinking
Аз се бях засилила да купувам от тези пухените отвътре, обаче след като прочетох темата, разбрах, че запарват краката.
Такива изказвания като твоите направо ми избождат очите 


И не само на теб избождат очите! На мен също изказвания от тоя тип не ми харесват.

Аз също се радвам на темата защото ни предстои започване на детска и се чудех с какви обувки да го пращам. Ние също имаме проблем с потенето на краката. Голяма чуденка ще бъде.

Ами чудете се бе хора, и си помагайте със съвети. Аз си казах личното мнение. СПоред мен не е толкова трудно да прецениш с какво да си обуеш детето ако имаш елементарни познания за материите. Освен това на едни деца им си е потят повече краката, на други - по-малко, има и дюстабанлии и то доста и т.н.  и едни обувки не е задължително да устройват всички. Примерно от БГ близките ми непрекъснато купуват на сина ми от най- скъпите и качествени обувки, с каквито техните деца ходят и са много доволни. Ама на моят син джоланите изобщо не могат да влязат в тях - големи са му иначе, но кракът не може да се пъхне. А на сестра ми синът с едно фино краче и си носи същите и се кефи. Повтарям непрекъснато да не ми купват дрехи и обувки и квото и да е за детето щото всеки си е специфичен, а аз си знам най-добре какво ще му стане на сина ми, какво харесва и т.н. Ама никой не ме слуша. Като гледам и реакциите на някои мами тук към мен... явно правя впечатление на много проста...  Embarassed

# 33
  • Мнения: 1 035
и нашите са на Денди,с 2 лепки от всяка страна и като се разлепят се отваря цялата обувка.
предпо4етохме тези,понеже ще може по-нататък сама да си ги обува.
мн лесни и практи4ни..... за вътре е с тях.        а за навън е все още със сандалките от лятото,те също са с лепки и са и мн удобни.

Общи условия

Активация на акаунт