Скръндзи та дрънкат

  • 4 341
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Kви са тия мъже бе Shocked не ми се е случвало, не съм и виждала такова нещо Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 7 837
Ами не мисля да ти кажа, че в случая имаше някаква уговорка, защото момичето си стоеше като в необрано лозе,когато сервитьора подаде сметката на мъжката половина, а той " вежливо " го препрати към момичето


Касиди, спри се с това дебнене и воайорство над хората  Mr. Green
Тоя филм и аз съм го гледала - "Виж кой говори"  Laughing

# 47
  • Мнения: 532
Не се знае на какво точно си била свидетел.
Преди да се омъжа, когато аз съм била инициатора на посещение на заведение, аз съм плащала, а мъжът се е съгласявал. Изглежда наистина странно, но има и такива жени.
Сега, още по-странно и необяснимо за мен е, когато съпругът ми дава пари пред сервитьора, за да платя, въпреки че може сам да го направи. Понякога с поглед го скастрям, но му е навик и просто вземам парите и ги подавам. В много от случаите сама вадя пари и плащам, но в повечето от заведенията, които посещаваме ни знаят, че сме семейни.

# 48
  • Мнения: 2 292
Не мога да си представя да ми плати някой сметката в zаведение (освен съпруга ми). Винаги, когато сме компания (2 или повече души) питат дали плащаме zаедно или поотделно и естетсвено си плащаме поотделно.
Не мога да раzбера в какви вzаимоотношения трябва да са двама души, освен съпружески или съвместно съжителство на семейни начала или свлака на гадже, zа да си плащат един на друг сметките по zаведенията?
На какво е символ подобно поведение , освен на съвместни финанси и да речем свалка newsm78 И в случая тя просто да е носила парите , а той да е нямал кеш  newsm78

# 49
  • Мнения: 9 990
Ми аз разбрах, че става въпрос именно за такива случаи-свалки, а не приятели и отношения в компанията.Случката е дадена само като някакъв пример и може да не е било точно свалка и излизане на среща с покана от страна на мъжа, но аз реших, че това е смисълът на темата.Разбрахме, че иначе не е нужно всеки да ти плаща сметката...много ясно.Въпросът е-редно ли е мъжът, поканил една жена с очаквания спрямо нея да се прави на чук?

# 50
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз ня смятам, че някои е длъжен да ми плаща сметката и винаги, когато поръчвам имам готовност да платя.


 Peace

# 51
  • Мнения: 165
Vinagi predlagam az da platq smetkata no nikoga ne  sa mi pozvolqvali Wink

# 52
  • Мнения: 1 533

Sorry за off-a, мъжовия колега "крехко агнешко " ли е ? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

За Македонска нищо не би могло да е крехко, тя е непълнолетна!

# 53
  • Мнения: 1 462
Повечето момичета, с които съм излизал, са настоявали с фанатизъм да си платят сметката.  Дали има нещо общо с надписа на блузката ми

No money
No honey

# 54
  • Мнения: 8 917

Не ми се е случвало, нито знам за подобен случай, но ми изглежда просташко и грозно Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 4 734
Понеже темата се преекспонира доста да вметна поредното уточнение, че не съм дори за миг твърдяла кой на кого е длъжен да плаща сметките! Тук ставаше въпрос за конкретна ситуация която е доста далеч от това:
И аз ня смятам, че някои е длъжен да ми плаща сметката и винаги, когато поръчвам имам готовност да платя.


# 56
  • Мнения: 4 473
Понеже темата се преекспонира доста да вметна поредното уточнение, че не съм дори за миг твърдяла кой на кого е длъжен да плаща сметките! Тук ставаше въпрос за конкретна ситуация която е доста далеч от това:
И аз ня смятам, че някои е длъжен да ми плаща сметката и винаги, когато поръчвам имам готовност да платя.

Точно заради опасността от подобно преекспониране, ти предложих да разкажеш конкретния случай Wink.

Разкажи случката, Касиди Grinning
Ауууууууууу, какви сте интригантки .... Нищо повече няма да кажа,че пак ще ме хвърлят в Холивудската индустрия Wink

# 57
  • Мнения: 3 323
Когато Бях на 16 един "ухажор" ме покани на кафе. Накрая ми каза "Шари ми 40стинки"(за кафето ми). Шарих му....
Оттогава си плащам моята сметка без никакви пазарлъци с който ме е поканил, стигали сме до бой почти с последващите ми ухажори. Въпрос на чест!
А за конкретната ситуация бих платила да не се срамя, друг е въпросът дали ще допусна въобще да се случи

# 58
И са ми плащали сметките, и аз съм плащала, но както и да е. А за момичето, за което става въпрос в темата ако постъпката на младежа не се дължи на предварителна уговорка между двамата е много кофти ... Иначе като се замисля, че от както сме заедно с мъжа ми целия семеен бюджет седи в моето портмоне и винаги по заведенията аз оправям сметката, та какво ли са си помислили хората по съседните маси и за него  Grinning

# 59
  • Мнения: 7 640
имах колега в университета, на когото задължително плащах кафето Twisted Evil- пред заплата бил, нещо си трябвало да купува, само с два лева бил тръгнаал и така... аз от жал Confused

Общи условия

Активация на акаунт