Фотошоп III

  • 38 971
  • 481
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 715
yanich, рамката е много сладка. И аз имам Марти в такава. Вярно, че тези на Малена бият всички в класацията, но и нашите са си по своему хубави. Истината е, че и аз подсъзнателно винаги сравнявам това, което съм направила с тези на Малена, но според мен всички си имат свой чар.

Ето и нещо новичко от мен - приемам критики, защото нещо не ми харесва, но не знам какво. Подсказвайте... Може би надписа отдолу ?!?! newsm78

# 421
  • Мнения: 2 085
mimmss, според мен трябва да сложиш някакви по-светли рамки на снимките, в смисъл да са очертани някак си newsm78 уфф, не знам дали ме разбираш...Много черно се натрупва в центъра

# 422
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е моето още парещо творение.
Малко е постно, но вече ми се приспа.
Като имам време ще тренирам повече.

# 423
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Искам да попитам за един ефект. Искам да сложа безопасна игла и с нея да закрепя лист, как иглата да изглежда че е закопчана? А не отгоре или отдолу скрита? Ох, изобщо не съм по обясненията, та дано някой ме разбере.

Още не са ми ясни някой неща, но ми трябва време за тренировки, а в момента такова изобщо нямам.

# 424
  • София
  • Мнения: 715
mimmss, според мен трябва да сложиш някакви по-светли рамки на снимките, в смисъл да са очертани някак си newsm78 уфф, не знам дали ме разбираш...Много черно се натрупва в центъра



Даааа, сега като гледам, наистина си права. Благодаря, ще я коригирам. А и надписа определено не ми се нрави. Обещавам утре да пусна подобрен вариант.

# 425
  • Мнения: 2 085
Искам да попитам за един ефект. Искам да сложа безопасна игла и с нея да закрепя лист, как иглата да изглежда че е закопчана? А не отгоре или отдолу скрита? Ох, изобщо не съм по обясненията, та дано някой ме разбере.

Пробвай да направиш отделен слой с част от иглата и после да го сложиш отгоре

# 426
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Искам да попитам за един ефект. Искам да сложа безопасна игла и с нея да закрепя лист, как иглата да изглежда че е закопчана? А не отгоре или отдолу скрита? Ох, изобщо не съм по обясненията, та дано някой ме разбере.

Още не са ми ясни някой неща, но ми трябва време за тренировки, а в момента такова изобщо нямам.

Използвай гумата и трий част от иглата в току що създадения слой (с иглата)

# 427
  • sofia
  • Мнения: 1 426
момичета всички сте много готини и творбите ви са НЕПОВТОРИМИ... Hug позволете и на мене да се похваля с нещичко, което сътворих тези дни... обещавам да се включвам честичко в темата...



От вчера си късам нервите точно с този ефект  #Cussing out #Cussing out #Cussing out.
http://forum.studio-bg.com/index.php?showtopic=801&hl=%F0%E5 … F0%F5%ED%EE%F1%F2- ето с този урок се мъча. Стигам до т.4 където трябва да се сейфа. Аз всъщност го сейфам, но после като го отворя с Image Ready не ми излизат 20-30 слоя както трябва, а само 1 оригиналния. И анимация не става  #Cussing out #Cussing out
Дали някой не би могъл да ми помогне?!

: Cry Cry Cry Cry

# 428
  • Мнения: 1 284
аз пък не мога да намеря къде е това Имейдж реди newsm78

# 429
  • Мнения: 46 597
аз пък не мога да намеря къде е това Имейдж реди newsm78

Трябва да си го инсталираш, то е отделно Grinning

КиФла, най-вероятно става така, защото го записваш като jpg, запиши го psd и няма да имаш проблем  Peace

Последна редакция: чт, 21 сеп 2006, 11:22 от Никол

# 430
  • Мнения: 1 502
Аз, рядко се включвам, но нали започнах работа и не ми остава много време. Чета ви непрекъснато, и нали съм си изпълнителна ученичка, чак и записки сеи водя.
Снощи ме хвана музата и сън не ме хвана до сутринта, докато не сътворих това. Спомени от исландската пролет. Очаквам вашите критики.

Не знам дали ще се види затова може да погледнете и тук.

Приятен ден на всички, а аз ще я карам на кафета, че душата ми спи.  Sick

# 431
  • Мнения: 6 039
 Mama Vessi,
толкова е хубав този Даниел с тази трева   bouquet Laughing Grinning
сякаш наистина играе с цветята, пеперудите и това бобърче..........

ти работи /то и аз съм на работа, ама имам междучасия  Grinning Grinning/

# 432
  • Мнения: 1 284
а откъде да го дръпна Praynig
и в същата папка ли да го сложа, само че във Фотошопа или във програмата за водата

# 433
  • sofia
  • Мнения: 1 426
а откъде да го дръпна Praynig
и в същата папка ли да го сложа, само че във Фотошопа или във програмата за водата

Като си отвориш Фотошопа, най- от долу на лентата с инструменти има едно квадратче, кликваш върху него и ти се отваря Adobe ImageReady.

Аз от 2 дни се тормозя с този ефект "отражение" и не става и това е    #Cussing out #Cussing out.
Както и да задавам опциите за сейфане, не ми го сейфа. И какво значи да се сложат картинките в отделна папка, нали картинката е една  Sad.
Някой няма ли да ми даде видеоурок  Praynig Praynig Praynig.

# 434
  • Русе
  • Мнения: 7 803
а откъде да го дръпна Praynig
и в същата папка ли да го сложа, само че във Фотошопа или във програмата за водата

Като си отвориш Фотошопа, най- от долу на лентата с инструменти има едно квадратче, кликваш върху него и ти се отваря Adobe ImageReady.

Аз от 2 дни се тормозя с този ефект "отражение" и не става и това е    #Cussing out #Cussing out.
Както и да задавам опциите за сейфане, не ми го сейфа. И какво значи да се сложат картинките в отделна папка, нали картинката е една  Sad.
Някой няма ли да ми даде видеоурок  Praynig Praynig Praynig.
И аз искам урок.Моля Praynig Praynig Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт