През колко време ходите на консултация при бременност?

  • 10 348
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 90
До края на 8 месец ходех на всеки 40 дни и всеки път преглед с видеозон , от тогава насам ходя по 2 пъти всяка седмица на тонове Simple Smile

# 31
  • Мнения: 69
И мен ме гледат един път в месеца и ми пускат кръв и урина всеки път, много съм доволна от моята лекарка.

# 32
# 33
  • Мнения: 3 334
аз ходих всеки месец по веднъж,като влезнах в 9-ти месец всяка седмица,след термина всеки ден!

# 34
До 9 месец ходих на около 30 дни, след като влязох в 9тия вече на 10 дни. А ако преносиш всеки ден те викат за запис на тоновете... В ЖК ми дават наставления и ако попитам ми отговарят конкретно за раждането и това, което ме вълнува около него  bouquet

И аз така! newsm10

# 35
  • Мнения: 21
веднъж месечно на ехограф и изследвания за кръв и урина а последния месец ходих 2 пъти

# 36
  • Мнения: 2 000
Докато изляза в болничен ходех веднъж месечно, а след това на всеки 10 дни. Всеки път ме гледаха на ехограф, а кръв ми вземаха 3 пъти през бременността. Много добре ме помнеше лекарката, а и все още ме помни като се видим Simple Smile

# 37
  • Мнения: 156
До 8-я месец  по 1 в месеца и всеки път гледане на ехографа   а 45 дни преди термина на 2 седмици  леко бременеене и раждане Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 837
до деветия месец ми насрочваха консултация през около 30 дни, но аз ходех по-често и не са ме връщали, а като влязох в 9 месец ме викат през 10 дни. Докторът ми каза, че ако пренося, ще трябва да ходя всеки ден, за да слуша тоновете на Бебко! Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 042
Аз бях на 30 дни до 7 месец, после в 8-я на две седмици и в 9-я всяка седмица.

 Peace и аз.

# 40
  • Мнения: 220
В началото всеки месец, а накрая всяка седмица.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
до 9 месец веднъж месечно,като влязох в 9-ят всяка седмица

# 42
  • Варна
  • Мнения: 199
Аз ходя на платена ЖК в Майчин Дом - Варна. Гледат ме на всеки 20 дни и всеки път всичко обстойно - ехограф, мерене, сърдечна дейност на бебето... Гледа ме и лекарката и акушерката, и двете са много приятелски настроени, всеки път ми обясняват много внимателно за всичко, което ме интересува. За раждането още не са започнали да ме подготвят, но като се има предвид, че имам още 2 месеца...
Между другото ходя и при една друга лекарка по Здравната каса, но от там никак не съм доволна. Там ме викат на всеки 30-35 дни и в общи линии прегледа е винаги много претупан, минава за има-няма 5 мин.

# 43
  • София
  • Мнения: 272
Prez cqlata bremennost hodih vseki mesec na edna i su6ta data.Dopalnitelni pose6teniq pravih,ako trqbva6e da nosq izsedvaniq ili imah nqkakvi oplakvaniq.8-mi mesec napravih 2 pose6tenq v meseca,a 9-ti - vsiaka sedmica. Na datata na termina su6to otidoh i poneje prenosih, sled tazi data hodih vseki den.
Leko rajdane! thumbsup

# 44
  • Мнения: 111
В началото -1 път в месеца,като влязох в 9-я -всяка седмица.

Общи условия

Активация на акаунт