кой хляб е полезен

  • 1 862
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
а то къде си купувате пълнозърнест хляб момичета???
то си е проблем и намирането на истински пълнозърнест хляб!!!

# 16
otnosno zashto pylnozyrnesti hliab e polezen namerih tova:
http://unipek.com/pylnozyrnesti.html
mnogo prosto sa go napisali!!!

niakoi opitval li hliab na tazi firma??? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 431
otnosno zashto pylnozyrnesti hliab e polezen namerih tova:
http://unipek.com/pylnozyrnesti.html
mnogo prosto sa go napisali!!!

niakoi opitval li hliab na tazi firma??? Rolling Eyes

Аз съм опитвала, тъй като фирменият им магазин ни е наблизо. На вкус много ми допадна, питките им са страхотни, но за полезност и съдържание само те си знаят.

# 18
  • Мнения: 2 211
Пълнозърнестият, стига да е истински.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 686
ПЪЛНОЗЪРНЕСТ хляб правили само на 1 място в България /в 1 хлебопекарна в София/ и то в малко количество, понеже брашното за направата не достигало.

"Всички останали видове хляб се правят от бяло брашно, включително и хлябът БОНУС за който се казва, че е без брашно. Там технологията е малко по-друга, но отново се използва  бяло брашно. Черният хляб и останалите видове "пълнозърнести" хлябове се ОЦВЕТЯВАТс бои или утайка от кафе, а най-хубавото е, че за боядисан хляб си плащаш по-скъпо.  Grinning "

Това са думи на 1 преподавател от уважаван Университет в Пловдив, провокиран от свои студенти. А за утайката от кафе ми го потвърди и 1 лекарка, пред която се възмутих......

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Започвам да си мисля, че най-права по въпроса е една от снахите на царя - Карла Ройо, която в едно интервю за испанската преса  казва:
"Никакъв хляб. В къщата ми никога няма хляб. Изключение е само края на седмицата, когато правя моите филийки."
"Аз много обичам да готвя. В къщи се яде много риба, плодове, зеленчуци, зърнени. "
"Баба ми казваше, че от това което е качествено, не се пълнее....."

Честно да ви кажа през 3-те месеца това лято не съм яла хляб и неусетно свалих няколко кила без диета. Така че щом хората могат да живеят така, да са здрави, слаби и елегантни значи МОЖЕ... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт