Вие спечелихте 60 000 лв. Рийдърс Дайджест

  • 5 444
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 152
И ние получихме такова писмо, но не мисля да му се хващам на въдичката...  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 3 164
Днес и ние получихме плика с ключа.не съм решила все още какво да правя ooooh! а вие колко звездички изтрихте newsm47

# 77
  • София
  • Мнения: 2 623
Сега да ви открехна за 3-те звездички - подаръците са 2 тефтерчета и една химикалка  Hug Не очаквайте чудеса  Wink

# 78
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
И то доста кофти китайски тефтерчета и химикал.Иначе тези писма ги получих още зимата и уж съм вече за трети кръг smile3508.Само дето много ме учуди защо онзи ден пак ми пуснаха реклама за първата книга,като вече съм я взела??? newsm78

# 79
  • Мнения: 3 164
Сега да ви открехна за 3-те звездички - подаръците са 2 тефтерчета и една химикалка  Hug Не очаквайте чудеса  Wink

  Yumаууу, какви награди само Mr. Green

# 80
  • Мнения: 152
Сега да ви открехна за 3-те звездички - подаръците са 2 тефтерчета и една химикалка  Hug Не очаквайте чудеса  Wink

 hahaha hahaha hahaha

# 81
  • Мнения: 147
Сега да ви открехна за 3-те звездички - подаръците са 2 тефтерчета и една химикалка  Hug Не очаквайте чудеса  Wink

Е големи подаръци, няма щоо. Аз утре ще пращам плика с отговор Не, нямам намерение да купувам книга и без това толкова енциклапедии има в нас, за какво ми е още една. Но за участие в томболата не те задължително да се купува книга и нищо не пречи човек да си пробва късмета  Whistling

# 82
  • Мнения: 2 433
да споделя от опит! Wink
Това е втора игра на Ридър Дайджест за спечелването на 60 000лв. Май изобщо не се чу нищо от първата кой какво е спечелил.
Имайте в предвид че ако не купите книгата , било първата 39лв, втората 42лв или  колекцията от дискове за 75лв и пускате черният плик с надпис НЕ изобщо не ви класират.
Аз купих 2-те книги , а приятелката ми пусна още на първият плик НЕ и на нея не и пратиха следващ. Аз не исках да си купя дисковете за 75лв и пуснах НЕ и дотам - никой повече нищо не ми прати.
Сега гледам отново ми предлагат да играя в същата игра newsm78 и отново да купувам книги които вече съм си купила....
Та КЪСМЕТ ви пожелавам, но не се впрягайте много. Във всеки случай книгите си заслужават -  Hug

# 83
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 751
ние също получихме такова писмо .при нас имаше съвпадение на ключовете сномера и пратихме писмото сда зада си поръчаме и книгата.Сега уж чакаме друго писмо ама да видим нищо няма впощата.А за наградите имаме 3 звездички  даже съм учудена че пращат изобщо нещо.

# 84
  • Мнения: 1 462
при нас имаше съвпадение на ключовете сномера
Ти съмняваш ли се, че ще има съвпадение? Wink

--

Много пипната зарибявка са направили.  Триеш някакво непрозрачно покритие, виждаш два еднакви надписа и по асоциация с лотария си викаш "улучих".  Улучи, ама какво?  Следва психо-атаката: Имаш възможността да направиш еди-какво си.  Е, моите възможности не са нещо, което зависи от тях hahaha

Също и на пликовете: На този, с който купуваш, пише "Аз искам да купя книгата Бла-Бла и Бла".  А този, с който !отказваш! да купиш книгата ( Joy ) пише "Аз не искам да купя продукта".  Нищо конкретно не се споменава за тоя отказан продукт, за да може следващия път да ти го пробутват отново, същия.

Честно казано, ако нямаше залепен ключ на писмото, щях да го изхвърля неотворено.  Т.нар. РИЙДЪРС ДАЙДЖЕСТ с две писма трайно се настаниха във фирмите, с които не искам да имам нищо общо.  Била, Хит, разни ключари и интернет доставчици отдавна ми пълнят пощата, но още никой не е успял така да ме издразни.

# 85
  • Мнения: 93
Не е вярно, че томбола няма. Напротив има и тя е една и съща както за февруарските писма, така и за всички изпратение през календарната 2006 г.

Това е първата томбола и тя ще се тегли на 18 декември.

Просто ме е яд като чета всякакви остри и гневни заявления без покритие.

Да не би нарочно да искате да настроите хората срещу Рийдърс Дайджест?

# 86
  • Мнения: 1 462
Да не би нарочно да искате да настроите хората срещу Рийдърс Дайджест?
Лично аз бях настроен от две писма.  За теб или за хората не знам.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз днес получих новата им оферта и ще се възползвам  Hug Дреме ми за томболата - така и така съм карък и нищо не печеля. Мен лично ме интересуват продуктите им и дали мога да си ги позволя. Така или иначе за книги вече отделяме толкова малко, че с радост ще си поръчвам Simple Smile
Отдавна исках да си закупя някакъв самоучител /е не по английски/, но и този ще ми дойде добре. Подаряват и дискмен и цената ме устройва  Party Най-хубавото е, че мога да плащам на вноски и ще се възползвам  Hug

# 88
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 751
Е вече си получихме и колета с книгата .за пари знам че няма да спечелим ама поне книгата е хубава  разглеждали сме я  и затова решихме и да я вземем.

# 89
  • Сливен
  • Мнения: 382
Не е вярно, че томбола няма. Напротив има и тя е една и съща както за февруарските писма, така и за всички изпратение през календарната 2006 г.

Това е първата томбола и тя ще се тегли на 18 декември.

Просто ме е яд като чета всякакви остри и гневни заявления без покритие.

Да не би нарочно да искате да настроите хората срещу Рийдърс Дайджест?

Льоши, на трета страница от темата има един цитат, който пуснах от вестник "24 часа". Цитатът е от 21 юни 2005, т.е. преди повече от една година. Признавам, че не знам какво е пишело в тогавашните писма. Т.е. знам, че пак ставаше дума за томбола, но не помня кога трябваше да се разиграва. Само дето не ми се вярва, ама никак не ми се вярва да е пишело "Абе знаете ли, мислим след година и половина да врътнем една томболка. Шо не вземете да участвате?"
Като гледам ентусиазмът с който защитаваш въпросната камания оставам с впечатлението, че самата ти си част от нея и имаш лична изгода тя да бъде приета позитивно. А това вече ме кара да не ти вярвам на 100%. Нищо лично. Просто изказвам мнението си.

А по принцип аз самата съм отрицателно настроена към всякакъв вид каталожна търговия, така че при всички случаи не съм ви потенциален клиент и с нищо не губите от това, че не  съм повярвала в коректността на въпростната томбола.

Общи условия

Активация на акаунт