Идея за мормона

  • 11 178
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
Как ще го баннем, бе...глей каква е веселба:)

Жоре, да те светна ли как се прави мнение с цитати от различни хора, душа?
Виждам, че не само с егото имаш грижи..поне с тия техническите във форума мога да ти помогна   bouquet

Ти какво сега - искаш на всеки твой пост внимание ли да обръщам? Аз да не съм мъжът ти в първите 2 месеца от вашата връзка?! Я малко по-реалистично.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ти какво сега - искаш на всеки твой пост внимание ли да обръщам?

Коте, ти ако не можеш да обръщаш внимание на простите ми постове..как очакваш да се справиш с 70 жени  ooooh!?

# 47
  • Мнения: 920
Значи, признаваш си, че проблемът е в парите. Ако имаш пари...добре, че такива като тебе, нямат.
А и имаш късмет, че живееш в такава страна, където може да се разведеш и да плащаш 50 лв. издръжка.
Но виж като приемат новия Семеен кодекс...  

# 48
  • Мнения: 239
Значи, признаваш си, че проблемът е в парите. Ако имаш пари...добре, че такива като тебе, нямат.
А и имаш късмет, че живееш в такава страна, където може да се разведеш и да плащаш 50 лв. издръжка.
Но виж като приемат новия Семеен кодекс...   

Много ясно, че проблемът е в парите. Забравих, че всички тук са адски щастливи и не ламтят за повече.

С малко повече търпение ще ме повишат, ще имам доста власт, че и по вестниците ще трябва да се появявам даже. Тогава вече малко ще се поуспокоя защото ще мога да си изпълня плановете. И аз като всеки нормален мъж искам къща в Бояна, нов Мерцедес и абонамент във Визаж. Имам отговорен държавен пост и е редно да поживея малко защото аз работя за всички нас, и за вас работя. Понякога ми иде да кажа какво е, но си мълча защото съм скромен човек и обичам родината.

Не знам вашите мъже какви са, но гаранция ви давам, че ако имаха (или ако имат) моите възможности за кариера биха направили абсолютно същото нещо.

# 49
  • Мнения: 1 120
Абе хора, отдавна не се бях смяла така Joy Joy Joy
Жоре, кажи си го направо, че ти трябват пари за да подсигуриш харема hahaha

# 50
  • Мнения: 1 462
Ама защо не каза така отначало, пич!  Слушай, айде като те назначат ще ме препоръчаш за помощник старши мъдурист към некое министерство на финансийте.  Знаеш за какво говора нали.  Ако трябва ще почна и аз да си бия жената.  Щото в момента ме нема в целата схема, а пари ми трябват.

# 51
  • Мнения: 4 978
С малко повече търпение ще ме повишат, ще имам доста власт, че и по вестниците ще трябва да се появявам даже. Тогава вече малко ще се поуспокоя защото ще мога да си изпълня плановете. И аз като всеки нормален мъж искам къща в Бояна, нов Мерцедес и абонамент във Визаж. Имам отговорен държавен пост и е редно да поживея малко защото аз работя за всички нас, и за вас работя. Понякога ми иде да кажа какво е, но си мълча защото съм скромен човек и обичам родината.

Лееекинко ме втресе от този пост. Само на мен ли ми се струва колко си противоречиш или пък се раздвояваш между доброто и лошото в теб?!

# 52
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам отговорен държавен пост и е редно да поживея малко ...

 Joy Joy Joy

Ей сега вече ти повярвах!

И аз като всеки нормален мъж искам къща в Бояна, нов Мерцедес и абонамент във Визаж.

Да смятаме ли, че в момента, след като ги нямаш тия неща си ненормален мъж?

# 53
  • Мнения: 239
Абе хора, отдавна не се бях смяла така Joy Joy Joy
Жоре, кажи си го направо, че ти трябват пари за да подсигуриш харема hahaha

Интересна формулировка, но не е далеч от истината.  Laughing

Прочети ме добре и запомни ме - всички мъже искат да живеят така. Твоят също. Може да не си го признават, но това е от страх да не зациклите и да почнат вени, хапчета и високо аудио.

Баща ми (лека му пръст) навремето казваше : 'Сине, има хора, които ебат и има хора, които ги ебат.' Предпочитам да съм от първите.

# 54
  • Мнения: 239
Ама защо не каза така отначало, пич!  Слушай, айде като те назначат ще ме препоръчаш за помощник старши мъдурист към некое министерство на финансийте.  Знаеш за какво говора нали.  Ако трябва ще почна и аз да си бия жената.  Щото в момента ме нема в целата схема, а пари ми трябват.

Ако търсиш работа трябва първо да спечелиш моето уважение и доверие. Пиши добре тук и някой ден мога да те помоля за си ви. Laughing

# 55
  • Мнения: 920
Така кажи, бе Жоре. Мацки, дайте да му съберем пари. Така и така живее от нашите данъци.

# 56
  • Мнения: 239
С малко повече търпение ще ме повишат, ще имам доста власт, че и по вестниците ще трябва да се появявам даже. Тогава вече малко ще се поуспокоя защото ще мога да си изпълня плановете. И аз като всеки нормален мъж искам къща в Бояна, нов Мерцедес и абонамент във Визаж. Имам отговорен държавен пост и е редно да поживея малко защото аз работя за всички нас, и за вас работя. Понякога ми иде да кажа какво е, но си мълча защото съм скромен човек и обичам родината.

Лееекинко ме втресе от този пост. Само на мен ли ми се струва колко си противоречиш или пък се раздвояваш между доброто и лошото в теб?!

Черното и бялото във нас се преплитат както пее адаша ми Христов. Сещаш се за какво става въпрос, а?

# 57
  • Мнения: 239
Така кажи, бе Жоре. Мацки, дайте да му съберем пари. Така и така живее от нашите данъци.

Най-накрая да прочета нещо смислено в този форум, което да не съм го написал аз. Grinning

# 58
  • Мнения: 819
Така кажи, бе Жоре. Мацки, дайте да му съберем пари. Така и така живее от нашите данъци.

Най-накрая да прочета нещо смислено в този форум, което да не съм го написал аз. Grinning

Че ти изобщо написал ли си нещо смислено досега?  Joy

# 59
  • Мнения: 4 978
С малко повече търпение ще ме повишат, ще имам доста власт, че и по вестниците ще трябва да се появявам даже. Тогава вече малко ще се поуспокоя защото ще мога да си изпълня плановете. И аз като всеки нормален мъж искам къща в Бояна, нов Мерцедес и абонамент във Визаж. Имам отговорен държавен пост и е редно да поживея малко защото аз работя за всички нас, и за вас работя. Понякога ми иде да кажа какво е, но си мълча защото съм скромен човек и обичам родината.

Лееекинко ме втресе от този пост. Само на мен ли ми се струва колко си противоречиш или пък се раздвояваш между доброто и лошото в теб?!

Черното и бялото във нас се преплитат както пее адаша ми Христов. Сещаш се за какво става въпрос, а?

Е къде е бялото тогава? Щом обичаш родината и си на отговорен държавен пост защо просто не си вършиш отговорната работа от време на време, а се вихриш из форума? Сещаш се за какво става въпрос, нали?

Общи условия

Активация на акаунт