помощ!!! пърхут

  • 4 779
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 237
Най-добрият шампоан против пърхот поне за мен е зеленият на Vichi Peace Страхотен е и наистина помага bowuu

Абсолютно ! Този шампоан е №! ! Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
Всичко е индивидуално PeaceПреди два месеца от тъпа нехигиенична фризьорка  #2gunfire лепнах пърхут. Никога досега не бях завъждала такова чудо. Започнах с Виши - ниенте CryСелсън блу - ниенте. Преди да пробвам с ужасно скъпия Низорал/който на мене ще ми стигне точно за две измивания, и то със зор/, си взех обикновен Хед 'н шолдърс. Вече два пъти съм се мила с него и пърхут няма Grinning Не смея да се зарадвам, защото съм в очакване на влошане всеки момент. Дано не стане Praynig

# 47
  • Мнения: 1 063
Изключително много помага мазането с с кисело мляко. С кръгови движения втриваш кисело мляко в корените. Наистина действа. Знам, че въпросът ти е за шампоан, но една маска също може да бъде полезна! Hug

# 48
  • Мнения: 2 386
Искам да ви питам нещо много важно за мен-от скоро имам пърхут,но не мога да определя вида му,за да го третирам правилно..В смисъл,че скалпа ми е мазен,но пък самите пршинки са ситни и малки /и сухи?/,а нямам типичните за мазен скалп люспи...Та,от кой вид ми е пърхута според вас,за да си го лекувам подобаващо?
Ама и аз колко подробно го обясних  ooooh!  Embarassed,но нищо,дано някой ми помогне..

П.С.За дерматолог дума не може да става на този етап/по ред причини/.

# 49
  • Мнения: 1 564
На мъжа ми единствено Низорал-а му помогна.Сега ползва Хед'н шолдърс.

# 50
  • Мнения: 4 447
Само Низорал - изпитала съм го. При мен имахе и бонус ефект - косата ми се начупи  newsm62

# 51
  • Мнения: 2 386
Бутам темата напред,защото ми е много важен въпроса 2 поста по-горе.... Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 698
Не знам дали тук някой неспециалист ще ти даде правилния отговор.

Маската с киселото мляко обаче мисля и аз да я пробвам. Колко време да стоя с нея, и после да ползвам ли шампоан за измиване? ИВ?

Общи условия

Активация на акаунт