Давате ли маслини?

  • 4 005
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
...Маслините запичат...

Верно ли?! Моята винаги пък се разстройва, когато изяде повечко  Thinking

# 16
  • Мнения: 3 042
Маслините запичат това като информация ,

 Stop
 
NaughtyТук си в грешка. При запек съм давала на щерката по 1 лъжица зехтин /а той от маслини се прави Mr. Green/на гладно и винаги действа разхлабващо.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 222
не съм давала на Вики, виждат ми се много солени, но ще го пробвам ... newsm78
а кои са тия обезсолените що не се сещам да съм виждала такива по магазините?

Можеш и сама да ги обезсолиш.

# 18
  • Мнения: 2 804
Дъщеря ми Самира на 10 месеца пробва за първи път маслини и от тогава все си хапва като сложа на трапезата или ги види в хладилника .
Не съм я ограничавала в количеството !
Съпруга ми е ял на два пъти по близо кило маслини и нищо не му е ставало , само дето е стряскал майка си . #Crazy

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Може ли да ми кажете как се обезсоляват и за колко време стават безсолни горе-долу?
 А какво им е полезното?

# 20
  • Мнения: 3 932
Давам ги като десерт, че иначе няма спиране...

Може ли да ми кажете как се обезсоляват и за колко време стават безсолни горе-долу?
 А какво им е полезното?

А ги обезсолявах като ги пусна за около 5 мин във вряща вода,

# 21
  • Мнения: 818
Билянка,нали зехтина се прави от маслини,не знам точно с какво са полезни ама знам че са полезни   bouquet
Аз съм давала,много ги обича ама си ги ака цели след това,та като яде и обирам само вътрешността и така и давам Simple Smile

# 22
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
...Маслините запичат...

Верно ли?! Моята винаги пък се разстройва, когато изяде повечко  Thinking
мен така ме предупредиха и наистина така му действа на стомаха. Все пак всичко е индивидуално.
Биляна, аз купувам направо обезсолени маслини и без костилки, така си спестявам процедурата по обезсоляването и обезкостяването. Иначе става като ги попариш с вряла вода и ги оставиш да постоят така известно време.

# 23
  • Мнения: 1 416
Маргарита ги обожава!  Grinning И не я ограничавам. Днес даже беше нападнала една чинийка...  Wink

# 24
  • Мнения: 982
На 1 годинка може ли да се дават,като чета как ги обичат децата ви,мисля и аз да му дам на моето.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
На 1 годинка може ли да се дават,като чета как ги обичат децата ви,мисля и аз да му дам на моето.

Мисля, че дадох малко преди да навърши годинка. Но не знам какви са препоръките по въпроса  Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
И моят син също много ги обича. Не съм го ограничавала за количеството, само гледам да му купувам безсолни.

# 27
  • Мнения: 3 360
Още не съм и давала,но ако дам ще са обезсолени Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 250
Да и Габи ги обожава-но само черни яде!!!Не я ограничавам-само взимам обезсолени!!!!

Общи условия

Активация на акаунт