През всичко ще минем - накрая- НОЕМВРИ ще стигнем финала!!!

  • 15 866
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 986
Мина,крайно време беше пък и ти да имаш корем-ние откога сме ги заформили.... LaughingДано всичко е наред при теб-аз имах едно такова парене,и като отидох на лекар,се оказа,че били гъбички-предписаха ми 3 глобули Гино-Дактарин и това беше/или поне се надявам да съм се отървала от тях Close/

Цвети,ами ти изглеждаш просто супер PeaceКак да те свалят от екран Wink

Май стана време за нова темичка newsm78Предложение-"Колко мъничко остава вече-идва НОЕМВРИЙСКОТО човече", "Гордо кореми напъчете-НОЕМВРИ посрещнете"

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 15:40 от SOPHI

# 271
  • София
  • Мнения: 90
Ей, Цвети, ако видя мъжа ти непременно ще му заръчам все бременна да те държи!!! Толкова хубост трябва да се развъжда.... А иначе снимките ти сложени една след друга са като някакъв жесток колаж- горната част от тялото ти никак не подсказва за долната Joy Тази бременност определено си трупала само на бебе и bombs
Моето коремче наистина е компактно, ама то е защото на бебсъна още му е широко. Често казвам, че тоя широк ханш и дирник, дето ги боря цял живот, все в някакъв момент трябваше да полужат за нещо....  smile3532
 Честит рожден ден и от мен на бубата на Роси !
И за всички, които се съмняват за 15-те ми килограма отгоре- прилагам доказателство от времето, когато още не бях набебена Laughinghttp://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1181118

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 16:13 от grig

# 272
  • Мнения: 2 673
 Честит рожден ден на дъщеричката ти Роси!!!  bouquet
Момичета, изглеждате добре!! Да сме живи и здрави - килограмите се възстановяват..Аз и benighted днес рано, ходихме до ВМА, та си пуснахме разни изследвания \които Аз назначих\.. hahaha hahaha И знаете ли какво На нея аз и взех кръв, защото колежките бяха много заети. Тя издържа стоически тормоза, мрънна малко ама се съвзе...овреме. Обаче после в тролея така ми се тресеше корема, че пих папаверин!!! Градския транспорте абортилник за малки и големи.

# 273
  • Мнения: X
  Градския транспорте абортилник за малки и големи.
Марийче, пак успя да ме разсмееш! Внимавай, че от много хилеж получавам контракции!

# 274
  • Мнения: 2 673
 Минамежду другото, сутринта в 6 ч съм ти писала три пъти съвет да посетиш Док, ама пусто не ми излизаха публикациите...
Давам, давам съвети, ама както си бях добре, днешните резултати ми ги съобщи една колежка - адски ниско ми е желязото, а висока утайката и левкоцитите..Утре съм при Доки.. Стискайте палци!!! newsm17 newsm17

# 275
  • Мнения: 994
Добър ден на всички!

При мен си е все тъй еднообразно. Ще ходя на доктор чак другата седмица. Тогава ще ми взимат и кръв за гестационен диабет. Тук е задължителен тест, в БГ до колкото знам от приятелки е само ако покажеш отклонения...Гадно си е, защото трябва да си гладен и да пиеш един много гаден сироп. Досега не съм развивала такъв диабет, надявам се и този път да ми се размине.

Моите двама като бебета бяха много различни. Момченцето ми бе много кротко и спокойно, но след това момиченцето бе един бяс - само плачеше....и се будеше по цели нощи до почти 3 годишна.

Дано сега като е пак момченце да е кротичко. Освен това ми попадна ето тази книжка  (не знам дали е преведена на български) и ще се опитам този път да се възползвам от съветите там - звучат доста логично

http://www.thehappiestbaby.com/


# 276
  • Мнения: 994
karil , стискам ти палци всичко да ти е наред.
а инфекция ли имаш някаква, че са ти такива резултатите? то аз знам, че по принцип са по-високи тези стойности по време на бременност, но явно твоите не са.

хайде дано утре е успешно посещението ти.

# 277
  • Мнения: 2 274
   Ей, препоръчвам ви Мария ако трябва да ви вземат кръв! Както не беше бола от 7 месеца и условията в които го направи бяха  Sick, така не ми спука вена, не ми стана лошо - кеф  Joy! Ако се наложи пак бих и се дала  Mr. Green!
   Цвети, изглеждаш супер! Просто страхотни снимки  Peace! Я кажи по вашата телевизия ли ще дават Синьо Лято? Ние нали сега сме без кабелна, та съм супер нещастна, че няма да мога да го гледам  Tired! Не че ако не ни я бяха спрели щях да мога да го гледам, щото бяхме към ЕСТ Нет, а при тях няма Евроком  Confused! Ако някой с Евроком ще гледа филма и може да смъква серийките директно на компа ще съм му много благодарна ако ми ги запише!
   Григ, я не се излагай с тоя малкия корем  Crossing Arms! Ела да видиш тука кво става   261uu! Мария днес щеше да се напишка от смях като ме видя каква "пеперудка" съм  hahaha! Ще взема и аз да се снимам, че отдавна не съм го правила!
   Относно снимката от аватара - мили дами не се подвеждайте  Naughty! Тази снимка е правена преди цели 9 години, когато не се грижех така упорито за благочестието на половинката ми  Mr. Green! Нали не живеехме заедно...  Сега на мястото на плочките има възглавнички  Sick, но виж бицепсите...бат' Арни пасти да яде  Joy Joy Joy!

# 278
  • Мнения: 558
на_гости,
мен вчера ми правиха тоя тест, и моля ти се ДЪРЖАХА ДА СЪМ ЗАКУСВАЛА, но нищо сладко.
Аз пък с голям апетит си изпих въпросния сок и питах за още... днес чакам резултатите, ако са кофти.

Мина, по добре дай една стерилна урина да ти е мирна главата Wink

От утре съм без нет за десетина дни и умирам от мъка...

Много здраве на всички!!!!

# 279
  • Мнения: 2 673
  Забравих да кажа две важни неща: 1. Цвети, понякога съжалявам че не съм мъж..
                                                              2. Одобрявам предложението на Софи за тема!!!  Вижте го , защото скоро ще се наложи да избирате между него и мойто:
            През НОЕМВРИ то се знае - къщата ще засияе!!!   то е от преди няколко дни...ама и двете са страшни

# 280
  • Мнения: 994
sofkobofko ,  на мен ще ми е за 3ти път този тест и винаги е било на гладно - в инструкциите пише след 12 полунощ нищо да не се яде.
а още по-гадно е, ако са ти лоши резултатите, защото тогава ти взимат кръв през час и висиш в клиниката поне 4 часа

# 281
  • Мнения: 558
Охо!!!
Ами незнам какво да кажа, но със сигурност искаха да съм наядена... Сега ще видя гугъла какво ще каже...
то пък точно преди теста цяла нощ не спах от киселини и се наливах с МYLANTHA... ммм и 2 лъжици сладолед май излапах към 2, че като не спя, огладнявам въпреки киселините... абе егати теста ще излезе  Joy

# 282
  • Мнения: 994
мда, има вероятност да не е много добър. може би трябва да им кажеш все пак какво си яла и пила, ако решат да ти направят почасовото натоварване след това - защото то наистина е много по-гадно. дупчат те, не 1, а 3 пъти!!!!

офф - тукашните лаборанти са ужасни, за толкова години дупчене да ви се оплача, няма нито един път, когато да са ми взели нормално кръв  Cry всеки път ми дупчат вената  Close

# 283
  • София
  • Мнения: 549
Относно предложенията за следваща тема: и трите наистина са много добри, но това на Karil си го харесах веднага като го предложи, така че аз съм за него
През НОЕМВРИ то се знае - къщата ще засияе!!!   
Цвети наистина си се разхубавила страшно много (не че иначе не си хубава).
По въпроса с килограмите - не се притеснявайте, защото не се знае до края кой колко ще качи. Една приятелка качи 9 кг. на куп в 6-тия месец, а после до края на бременността - само 1-2кг. Аз за сега съм +4, но ще направя точната сферка в понеделник, защото тогава съм на ЖК. Записах си час и за УЗД (платен разбира се), така че може и да ме зарадват най-после за пола на бебето. Няма само вие да си знаете я....

# 284
  • Мнения: X
И аз да си кажа за теста за гестационния диабет - правиха ми го миналата седмица. Държаха да НЕ съм закусвала и ми взеха кръв 2 пъти - преди сиропа и 1 час след сиропа (брррр че гаден). Не знам какви ще са ми резулатите, дано да са ОК.
И на мен всеки път ми пукат вените като ми взимат кръв. А тук лаборантите които взимат кръв са лекари! Много странно !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт