страшна италянска манджа с патладжани!

  • 14 964
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
Ами с кашкавал...ама по-сух, твърд..

Ок мерси Hug

Още днес ще го сколасам Wink

# 16
  • Мнения: 599
А какво количество са сирената  newsm78 Или според вкуса - т.е. по много  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 427
Mi sireneto i kashkavala sa po vashe osmotrenie...kolkoto iskate tolkova slagate.Nyakoi kato men go predpochitat sws poveche raztopeno sirene,drugi,swobrazno nisko kaloriini rejimi ogranichavat sireneto s cel da napravyat hranata po niska na maznini...reshete si vie.
Yoanche,v krwga na shegata,spored baba mi ,kato swm i nosila parmidjano i go e opitvala,e konstatirala che vse edno yadyala domashen sapun,ta ako imash pod rwka edin kalwp moje da nastwrjesh malko:).Ako nyamash parmidjano ne e chak tolkova fatalno.E vkusa nyama da e tochno swshtiyat,no pak nyama da stane losho,garantiram ti.
Ayde led malko shte pusna edna nova temichka s edno primerno italiansko menyu.

# 18
  • Мнения: 2 427
Сори,без да искам публикувах латиница.

Ми сиренето и кашкавала са по ваше осмотрение...колкото искате толкова слагате.Някои като мен го предпочитат със повече разтопено сирене,други,съобразно ниско калорини режими на хранене, ограничават сиренето с цел да направят храната по ниска на мазнини...решете си вие.
Йоанче,в кръга на шегата,според баба ми ,като съм и носила пармиджано и го е опитвала,е констатирала че все едно ядяла домашен сапун,та ако имаш под ръка един калъп сапуунн...и ситно рендеее....Ако нямаш пармиджано не е чак толкова фатално.Е вкуса няма да е точно същият,но пак няма да стане лошо,гарантирам ти!
Айде след малко ще пусна една нова темичка с едно примерно италианско меню.

# 19
  • Мнения: 2 657
Абе тъкмо реших това да готвя,ама няма сини домати #Cussing outЦелия квартал обиколих и на пазара отидох и няма.Утре ще бъде.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 685
...ама няма сини домати #Cussing outЦелия квартал обиколих и на пазара отидох и няма.Утре ще бъде.
  Rolling EyesБреййй, що така у Видин ... изяли сте гииии Grinning... пък на нашия(кварталния) пазар има дори някакви бели, та тъкмо ще ги пробвам за тая манджа...били по- малко горчиви..абе по- хубави Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 657
...ама няма сини домати #Cussing outЦелия квартал обиколих и на пазара отидох и няма.Утре ще бъде.
  Rolling EyesБреййй, що така у Видин ... изяли сте гииии Grinning... пък на нашия(кварталния) пазар има дори някакви бели, та тъкмо ще ги пробвам за тая манджа...били по- малко горчиви..абе по- хубави Sunglasses

Абе и тук има бели,но не съм пробвала с тях нищо.
Изяли ги бяха хората в4ера,ама днес си взех Joyи сега ги пържа и соса ври Mr. GreenДове4ера ще докладвам Wink

# 22
  • Мнения: 2 657
Така-понеже до сега спах и санувах яденцетео Embarassedго пробвах току що Crazy
Стана прекраснооооооооооооо Whistling
Благодаря за рецептата  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 897
Днес пробвах таз чудесна манджа, но направих някои променки. Wink
Първа, не правих доматен сос, Щот малко ме мързеше Embarassed,  та сложих пресни, настъргани домати. И защото имах само един патладжан, под всеки ред сложих по един ред кори за лазаня. Стана страхотно!
  bouquet  bouquet  bouquet за рецептата

# 24
  • Мнения: 2 427
радвам се че ви харесва! Blush

# 25
  • Мнения: 702
Преди 1 седмица я сготвих Страхотна манджа поздравления  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Hug а аз умирам за италянски манджи
Заместих сирената с твърд кашкавал както беше писала и с пушено сирене.Стана превъзходно и водещо до пристрастяване ядене Laughing.Аз също недолюбвам патладжани но така си ги хапнах с кеф.

Общи условия

Активация на акаунт