Кой е вашият интернет-доставчик ?

  • 6 927
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • Мнения: 6 904
БТК ADSL!!!!  Sick Sick Sick
Отврат! По-голяма кошница от това - здраве му кажи!
С нетърпение чакам да изтече скапания договор, дето се излъгах да го подпиша, и да го спирам, че вече нерви не ми останаха!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Че рядко спира - вярно е, не мога да си кривя душата. Ама за тея пари, дето ги искат и прокламират "високоскоростен интернет" си е направо пладнешки обир и замазване на очите.
А какъв всъщност е проблемът с интернета (любопитно ми е просто)?

# 152
  • Мнения: 634
Megalan-the best  Peace Peace Peace

# 153
  • Мнения: 2 381
Vladislavovo net-доволна съм Peace

# 154
След като смених много доставчици се спрях на "Megalan" и определено смятам, че са най-добрите за София и като качество, и като поддръжка.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 802
CellNet - с доста забележки, но пък са монополисти при нас и се старая да не се ядосвам много.

# 156
  • София
  • Мнения: 245
Homelan (data.bg). От почти 3г. сме към тях и сме супер-доволни. Нета ни е спирал само веднъж и след час пак бяхме "online"

# 157
  • Мнения: 1 063
Доскоро бяхме с БТК (трябваше ни постоянен IP адрес), но беше много бавен, иначе не се разпадаше връзката, на тарифа 55 лв., но заради IP -то.
Сега сме с HomeLan- изключително бърза връзка, тегля филми за 10 мин., докато с БТК ми отивашеее, цената ме устройва, но отскоро съм техен потребител (месец декември всеки ден им звънях за разпадане на връзката Rolling Eyes). Разбрах, че проблема е изчистен - някакво устройство.

Последна редакция: чт, 04 яну 2007, 13:52 от Ив

# 158
  • София
  • Мнения: 44 114
понеже сменихме къщата, сменихме и доставчикът. Сега сме със селинет. Доволно е положението. Wink

# 159
  • Мнения: 990
CTC нет- но съм с особено мнение .

# 160
ЕВРОКОМ..
отПловдив съм..софийския евроком купи пловдивския..не съм доволна  в Пловдив нямат никаква подръжка....другия месец се махам от евроком..

# 161
  • Мнения: 2 498
ADSL БТК  Peace

# 162
  • Мнения: 1 284
Банишора ком доволна съм Peace

# 163
  • Мнения: 476
Визио.(Пловдив) Като цяло съм доволна, единствено през лятото, когато бяха големите бури е спирал иначе няма проблем!  Peace

# 164
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моля, Ви, спешно ми е...
Дайте някакви координати на КУЗЕЛНет, плз.
Телефон, адрес или линк към сайта им  Praynig

мерсииииииии   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт