Д-р Юлия Ступина - Майчин дом Варна

  • 2 399
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
 Какви са вашите мнения за д-р Ступина?

# 1
  • Мнения: 24
Здравейте! По принцип посещавам д-р Кирчева в Сити Клиник, но най-ранният и свободен час беше след 4 дни, запазих си го заради едно топче, което ми беше излязло отдолу. Бях ужасно притеснена, затова не дочаках часа си и отидох в Майчин дом, имаше 2-ма свободни лекари, сред които Ступина. Вкараха ме при нея, погледна ме, каза, че топчето е запушена мастна пора. Беше любезна. После обаче прегледа продължи с реакция "ауу има възпалена раничка на шийката. Ще трябва да се замрази с азот, но първо си вземи направление." Изписа ми за топчето някакъв антибиотичен крем, каза "ако искаш мажи, ако не искаш не". Попитах я " това значи е защото трябва да изпишете нещо?" , тя каза "ааа не не не, мажи, мажи". Едвам дочаках прегледа си при д-р Кирчева от притеснение, тя каза че раничка изобщо няма и всичко е наред. Направи ми и цитонамазка, резултатът от която е Пап 1. Вие преценете дали да й се доверите.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте! д-р Юлия Ступина с която по принуда останах за преглед ,понеже моята докторка д-р Сюзан Етхем я нямаше. На пръв поглед любезна жена е тази Ступина ,но за мен тя не е никакъв специялист в 7г.с съм и като ме прегледа на ехограф каза “няма плод” пък д-р Етхем ме предледа на ехограф в 6г.с и всичко се виждаше както трябва,Ступина каза ,че трябва да ме види отдолу ,за да каже нещо по-точно и като ме предледа каза “аа да всичко е наред” изключително некадърна жена! Каза ми ,че матката ми била обърната ,което е пълна глупсост няма такова нещо.След това слушахме тонове ,но за съжаление даже не можах да ги запиша на видео както трябва ,защото в стаята имаше още двама мъж и жена които говореха постоянно и изобщо не млъкнаха,бяхме в някакъв посредствен кабинет ,защото въпреки,че си плащам нямаше свободен кабинет за мен! Изобщо не останах доволна ,не отивайте при тази Ступина за нищо на света…..

Общи условия

Активация на акаунт