Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+

  • 45 233
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 343
Ех, колко ги харесвате тия сака и костюми. Stuck Out Tongue Winking Eye Имам в гардероба, но не излизат оттам. Поли и рокли, дантели, на цветя, такива неща ми харесват. Когато се налага, малко по-семпли и делови, но чак до костюмите и саката не стигам.

# 31
  • Мнения: 12 473
Никак не харесвам този израз - според възрастта..
Ако не знаеш точната възраст на отсрещната страна - как да определиш кое е подходящо?)

Все още нося всичко. Ако съм в настроение.. Къси рокли почти нямам, освен летни, покрай плажа. Къси панталони обожавам, с токчета и риза са ми любима комбинация.
В дълги рокли се харесвам напоследък - женствено ми е и е удобно за без бельо лятото.
Понякога експериментирам и се връщам в по-младежките години - късо потниче или бюстие, скъсани дънки и високи токчета.
Най-често нося рокли всякакви - ежедневни, официални, небрежни. През деня с по-ниска обувка или сандали с дебел ток, вечер - токчета.
Това лято най-накрая си купих кожени кецове и с кеф навъртам км из града.

# 32
  • София
  • Мнения: 38 760
Аз имам костюми, но не са баш костюми. Саката и панталоните са купувани от различни места. И не съм ги купувала за работа, а просто за кеф.

# 33
  • Мнения: 2 799
Костюми нося, налага ми се в ежедневието - и с рокли, и с панталон, по-рядко с пола. Извън работата - не обличам.
С ризите никога не успях да свикна. Задушават ме и това си е. Мразя това вечно отваряне точно на бюста. Ако е по-свободна пък, ръкавите са дълги, раменете - широки и като цяло виси, пак не е ок. Харесвам жени облечени в риза - на дънки или с костюм. Лично аз ги заменям с разни по-елегантни блузи от по-фина материя. Иначе, периодично си купувам и поредната риза, която обличам не повече от веднъж Grin

# 34
  • Мнения: 12 473
Костюми не нося, имам 1 само, доста стар, но класически модел. Пазя го, ако нещо ми се наложи. Пола-молив и риза предпочитам за бизнес или рокля.

# 35
  • Мнения: 7 898
Костюми и аз не нося, но имам две спортни сака, които се съчетават с повечето ми дрехи. Ризи нося често но ленени, които са по- неглиже, а класическите ризи по- рядко.

# 36
  • София
  • Мнения: 38 760
Моите ризи също не са класически. Въобще много бягам от стандартните съчетания - риза и панталон не харесвам.
Сега нося доста поли и рокли под коляното.

# 37
  • Мнения: 469
И тук дата се "подпиша"... Явно аз съм единственият хамелеон в темата засега. Откакто" забелязах "модата и да се замислям какво обличам, минах поне през 4-5 стила /вариации. Последната ми любов, засега, е романтик-стил. Всичко трябва да е нежно, женствено, феерично, въздушно, копринено, стилно.... Като грижи - определено полагам доста повече отпреди. Гримът също е в стил "аз съм една романтична фея".

# 38
  • Мнения: 1 687
Аз съм на 49.Облеклото ми е предимно спортно,но и работата ми не изисква специално...Нося предимно дънки,панталони,тениски,блузки.Напоследък запитам по ризки,предимно в светли тонове.Преди се гримирай всеки ден семпло,но от година имам три халациона на клепача и не ползвам нищо,защото през два три месеца се възпалява ту единия ту другия.Не мога още да се реша да ги махна оперативно.Косата си обаче променям редовно,и цветове,и дължини.След спирането на цикъла качих обаче килограми,които много трудно се свалят....И ми е малко отчайващо,затова съм в темата...За стимул...
 На рождения си ден сега си обещах за юбилея догодина да сваля килограми до 60 поне и да облека рокля за повода.Сега съм 68.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 357
48 години. През последната година свалих килограми, в съчетание със спорт и подходящо хранене достигнах върхова форма - по-добре не съм изглеждала досега😊. Това много повлия върху самочувствието ми. По отношение на дрехите наблягам на роклите и белите ризи. Романтично и женствено излъчване е моята цел. Полагам повече грижи за кожата и косата си, просто защото имам повече време и средства от преди.

    [/list]

    Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 08:48 от босоногата херцогиня

    # 40
    • Мнения: 10 022
    Всичко това съм носила, и нося, през последните няколко години. Това, общо взето носят всички.
    Човек няма как да носи един и същи стил на работа, уикенда, в парка, с децата, ..........и т.н. Да не говорим през различните сезони.
    Скрит текст:












    На мен ми е значително по-дълга, имам и светла, но са същите.

    Това слагам в куфара за морето. Без еспадрили в животински принт.

    # 41
    • Мнения: 12 473
    Дез, и аз съм точно така..💕

    # 42
    • Мнения: 4 772
    Това са моите дрехи ,без изключение ❤️

    # 43
    • Балчик
    • Мнения: 752
    На 46 години с пораснало дете:smile:, на 23 е сина ми, с неговата приятелка заедно обикаляме магазини и сайтове за дрехи, обличам се предимно делово, но работата ми е такава, а през почивни дни съм с дънки, тениски, рокли, но без къси поли, рокли или панталони. Поддържам се най-вече с глад, при мен този метод даде чудесни резултати, чуствам се прекрасно, не нося грим освен малко вв крем и червило и да боядисвам си косата. Но в последно време следя дами в инстраграм, които не боядисват косите си, харесват ми. Мисля да пробвам.

    # 44
    • Мнения: 1 622
    В инерес на истината аз миналата година направих една мащабна чистка на гардероба си, като основният принцип ми беше, че има дрехи, които наистина вече не ми подхождат на възрастта. Станало е някак си неусетно, примерно допреди две години съм го носила, сега ги гледам и си казвам-не, това е много късо/разголено/момичешко....Може пък аз вътрешно да съм остаряла, знам ли. Стилът ми е все същия мисля, но вече не съм с кръстче 60см:) Опитвам се да избирам дрехи, които биха ми отивали, не такива, които просто ми харесват. Преди беше по-лесно, но това са нормални неща. Почнах да обръщам повече внимание на козметиката. Иначе имам двама младежи, на 16 и 7 и тази година прескочих 40:)

    Общи условия

    Активация на акаунт