Изпитвам страхотно неудобство,моля помогнете

  • 1 673
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
От първите две цифри на ЕГН-то е и аз съм така от 2 год., сутрин като се мажа с крема гледам да е по-дълго време масажа, после малко коректор и хайде на работа. Не му мисли толкова.

# 16
  • Мнения: 670
На сестра ми и се случва всеки ден. Така е от малка. Тя е много бяла(направо с прозрачна кожа). Кожата й е много мека и пухкава(като на бебе, без майтап).
Пие много вода, не яде солено, не вечеря късно(в това отношение е много принципна). Мацоти се редовно с не знам какви си кремове. Кръвното й си е в нормални граници.
С нея си говорехме наскоро точно за това, че сутрин като стане и по цялото й тяло са се отпечатали гънките на чаршафа и калъфката. Дори по корема има. Каза, че едната сутрин като се събудила имала едно ухо отпечатано на ръката(била легнала на ръката си). Приятеля й я бъзикал, че е като нарисувано, толкова хубаво се е отпечатило.

До тип кожа си е. По-характерно е за много светлите кожи.


Наистина съм със светла и много тънка кожа,прозират ми вените и капилярите.

# 17
  • Мнения: 670
Мили Момичета,
Благодаря за прекрасните съвети.Очарована съм от вас.Сякаш сте ме виждали и ме познавате от години,да не би да имате ясновидски способности? newsm78
Аз живея много нездравословно,спя малко,нямам режим за хранене,не ям плодове,не полагам правилни грижи за лицето и кожата си,освен това пуша много и прекалявам с кафетата.Оставила съм се на заден план,преди се оправдавах с липсата на време заради работата и домакинството,а сега с грижите по прекрасната ни дъщеричка и домакинството.До сега не съм отдавала значение на фактите,които сте ми изредили,бях склонна да си мисля,че най вероятно имам някакъв сериозен здравословен проблем.Ще се опитам да се преборя с вредните си навици и след време ще докладвам за резултати.
Още веднъж благодаря на всички за прекрасните съвети Grinning
СТРАХОТНИ СТЕ Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт