Всичко за всички марки гел лакове - 31

  • 27 387
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Paris, France
  • Мнения: 14 227
а трябва ли да се трие лепкавия слой на топа преди да се сложи печата?

Естествено.

# 751
  • Мнения: 261
Нямам идея как съм качила един и същи отговор два пъти... И не мога да го изтрия... Съжалявам, ако някой има идея как да се изтрие, ще съм благодарна 🥺

# 752
  • Мнения: X
Здравейте, отворих лампата. 36 диода сън х5 плюс, дано да пече. Hug

# 753
  • Варна
  • Мнения: 631
Аз се родих, откакто взех печат на Moyou, гумен. Всичко излиза перфектно.
 С китайските силиконови все ми се замазваха.
Ако работите по-бавно с печатите, добър вариант са боичките с изпичане, понеже не изсъхват на въздух и дават повече време.
Плочките ми са основно китайски, като най-добре се получава с тези на pict you.

# 754
  • Мнения: 1 808
Здравейте, отворих лампата. 36 диода сън х5 плюс, дано да пече. Hug
Мойта е същата, изпича идеално Blush

# 755
  • Мнения: X
Много благодаря за мненията за печатите и лампата. Темата е изключително полезна!

# 756
  • Мнения: 261
Аз се родих, откакто взех печат на Moyou, гумен. Всичко излиза перфектно.
 С китайските силиконови все ми се замазваха.
Ако работите по-бавно с печатите, добър вариант са боичките с изпичане, понеже не изсъхват на въздух и дават повече време.
Плочките ми са основно китайски, като най-добре се получава с тези на pict you.
И при мен гумения Конад прави най-добър отпечатък. За малки неща е идеален. Но цял нокът не ми се получава добре, има поне по милиметър, даже два около кожата сляпа зона, което ме дразни много. Там идва на помощ китайския маршмелоу😁

# 757
  • Мнения: 2 654
Какво е това маршмелоу, дайте линк.

# 758
  • Мнения: 261
Какво е това маршмелоу, дайте линк.
Достатъчно е да се напише в търсачката и излиза☺️ Ето първото, което отворих.
BGN 0.89  45%OFF | 1Pc Clear Jelly Marshmallow Silicone Nail Stamper Refill Head Replacement 2.8 3.5 3.9cm with Box Nail Stamps
https://a.aliexpress.com/_mM6peNn
Моят е Борн Прити но купуван преди години. Нещо от сорта
BGN 0.56  40%OFF | BORN PRETTY Dual-ended Jelly Nail Stamper Silicone Nail Art Stamper with Nail Scraper Stamping Nail Kits Nail Art Accessories
https://a.aliexpress.com/_m0FPweh

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 21:34 от maminka2

# 759
# 760
  • Мнения: 1 808
Момичета, миналата година в Алиекспрес на 11.11 имаше промоции, сега дали ще има пак Rolling Eyes

# 761
  • Мнения: 48
Момичета, миналата година в Алиекспрес на 11.11 имаше промоции, сега дали ще има пак Rolling Eyes

И тази година ще има. Иконката на мобилното приложение дори вече е в стил 11.11 Grinning

# 762
  • Мнения: 1 808
Момичета, миналата година в Алиекспрес на 11.11 имаше промоции, сега дали ще има пак Rolling Eyes

И тази година ще има. Иконката на мобилното приложение дори вече е в стил 11.11 Grinning
А, да и при мен се показа, супер , благодаря!

# 763
  • Мнения: 63
Здравейте, вчера направих първият си маникюр в домашни условия /гел и гел лак/. Не съм изрязвала кожички / само ги избутах/ и днес забелязах, че върху кожата е попаднал топ и не съм видяла преди изпичане.Това проблем ли е?  Какво мога да очаквам като страничен резултат?

# 764
  • Варна
  • Мнения: 631
Най-много да ти се надигне предсрочно лака. Ако имаш ел. пила може да го поизпилиш или да изрежеш с клещи/ножичка.
И да го оставиш, не е проблем.
За да не става така, отделяй с дървена пръчка преди изпичане, помага ако не се е разтекло много.

Общи условия

Активация на акаунт