Носихте ли нещо за госпожите за 1-вия ден на ясла\градина?

  • 2 676
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 679
Kasidi, форумът е място за споделяне на мнения. Това, че съм цитирала твоето, за да изразя под цитата различно, не означава, че съм искала да те обидя. Не виждам защо отговаряш толкова остро Rolling Eyes Ако съм те засегнала, съжалявам.
Въпросът наистина опира до лична нагласа Peace Просто според мен лелите заслужават точно толкова цветя или каквото там си избере човек като проява на уважение, колкото и госпожите. Не става дума за задължение, разбира се, само за добра воля.

# 31
  • Мнения: 2 673
   В детската и в яслата, според мен е като в училище...Няма по-красив жест от поднесеното цвете..А винаги съм обичала да получавам цветя - и винаги съм приготвяла \макар и малко и китно\ букетче..На лелите ..не си спомням дали съм подарявала същите букети или съм носила и нещо за почерпка ..

# 32
  • Мнения: 412
срам...
днес за първи път заведох сина ми на ясла
и какво...мислите,,,не занесох нищо на тези жени,нито цвете,нито каквото и да е
очаквам от тях да се грижат за детето ми и да го уважават като малка самостоятелна личност.а какво?
още утре ще коригирам грешката си.
благодаря ви

# 33
  • Мнения: 338
Абе то като ревне си забравяш името та изобщо не ти е до това.Поне аз бях така. 

# 34
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз не мога да преценя колко букета да занеса  newsm78, Иван ще тръгне на ясла към края на месеца

А какви букети поднесохте ? Големи, малки ?
Какво ще кажете за букет от зюмбюли ?  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 14:52 от doniboni

# 35
  • София
  • Мнения: 15 222
Букет от зюмбюли ще е особено оригинално, предвид това, че в края на септември не се срещат никъде.   Wink  Нали са пролетни цветя? Къде ще намериш зюмбюли през това време на годината?  Grinning

А колко лелки се грижат за децата в детската градина-първа група? Нашата родителска среща ще е чак след като децата вече тръгнат на градина (т.е. след 01.10. и имам хиляди въпроси, на които няма кой да ми отговори.)

# 36
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Букет от зюмбюли ще е особено оригинално, предвид това, че в края на септември не се срещат никъде.   Wink  Нали са пролетни цветя? Къде ще намериш зюмбюли през това време на годината?  Grinning






Ми не знам  Laughing
Верно, че са пролетни  Joy Joy Joy Ама и аз съм една шматка  hahaha

# 37
  • Мнения: 928
Аз също съм решила да ходим с букети на 11-ти. Мисля да взема гербери, но така и не разбрах колко учителки и колко лели има в ясленската група. Май са 2 лели и една учителка  newsm78 . За директорката също ще вземем букет, а за втората смяна - този път ще ги пропуснем  Hug

# 38
  • Мнения: 412
хей,не правете моята грешка,наистина не е правилно да пренебрегваме от този малък жест хората,от които очакваме да полагат грижи за децата ни

Общи условия

Активация на акаунт