Главоболие и потене

  • 1 114
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Здравейте, често ми се случва главоболие нетърпимо,започвам да се изпотявам,гади ми се и често ходя до тоалетна .Почти винаги стигам до болница урбазон или деган,даже лежах 1 седмица там.Отдаваха го на ниско кръвно ,но не е от него се оказа в последствие.  Не знам към какъв доктор да се обърна - кардиолог,невролог ходих и не откриват причина.Изключват и мигрена. Помагайте какво да правя?

# 1
  • Цюрих
  • Мнения: 414
Здравейте, често ми се случва главоболие нетърпимо,започвам да се изпотявам,гади ми се и често ходя до тоалетна .Почти винаги стигам до болница урбазон или деган,даже лежах 1 седмица там.Отдаваха го на ниско кръвно ,но не е от него се оказа в последствие.  Не знам към какъв доктор да се обърна - кардиолог,невролог ходих и не откриват причина.Изключват и мигрена. Помагайте какво да правя?
Пробвай с психиатър.След подобни симптоми на твоите,се оказах с тревожност и панически атаки + анемия.
Много често имах главоболие,блъскаше ме сериозна мигрена,особено в дните около цикъл,качвах кръвно,гадеше ми се,вдигах фебрилна Т,повръщах чат-пат,непрекъсната хрема,запушен нос или усещане в гърлото...Три години обикалях по доктори и никой не ми обърна внимание на ниския хемоглобин.Изписаха ми кортизон за алергия,от който направих силна нервна криза.Хеле една лекарка ме светна да пия Малтофер.След 12-то хапче,Т ми се нормализира,възпаление в носа и гърлото нямам,кръвното се застопори нормално и не скача като преди,главоболието изчезна и Слава на Бога,започнах да се оправям!Имах много силно потене при нервната криза,но отшумя.
Пусни кръвна картина,кръвна захар,задължително феритин и ще видиш дали е анемия.При анемия кръвното може да е високо или ниско и има главоболие.
Ако не е анемия,отиди на психиатър.За паник-атаки не е необходимо да имаш всички екстри...понякога започва с 1-2...
Честото ходене по нужда е типичен симптом,а също и гаденето.
Симптомите,които описваш са характерни и за двете състояния.
Ще се оправиш с адекватно лечение.А щом си ходила преди това и на невролог,ясна е работата.

Последна редакция: пн, 24 авг 2020, 01:24 от Шоколад

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
при мен се оказа автоимунна реакция - хранителна непоносимост.
какви ли не лекари обиколих, накрая случайно открих.

откак съм изключила причината и забравих за тези ужасни кризи.

# 3
  • Мнения: 187
при мен се оказа автоимунна реакция - хранителна непоносимост.
какви ли не лекари обиколих, накрая случайно открих.

откак съм изключила причината и забравих за тези ужасни кризи.
Към каква храна? Как открихте?

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
При мен се оказа глутен. Разбрах случайно чрез диета ( житния режим).

Желязодефицитни анемии също имах, от възпалената чревна лигавица не усвоявах хран.в-ва.

Общи условия

Активация на акаунт