На диета ли сте в момента

  • 1 567
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Или не съм, или се ограничавам какво хапвам - средно положение Mr. Green А в момента похапвам сладолед кутия пред компа Embarassed Simple Smile

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Не, но се съобразявам какво ям и се ограничавам.
newsm10 smile3521 И аз така, а от дъжд на вятър  newsm39

# 32
  • Мнения: 5 103
Не съм на диета, но се съобразявам какво ям...
И аз така Peace

# 33
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не! Не ми се налага. Не се лишавам от нищо, общо взето  ям всичко, което ми мине през акъла. Обожавам да се тъпча с чипс и шоколад през нощта. Дано никога не ми се налага да се ограничавам, че каквато съм любителка на вкусотийки не знам как ще пазя диета.

# 34
  • Мнения: 3 611
Няма вече диети, тръгнах на работа  smile3540

# 35
  • Мнения: 1 455
Не мога да пазя диета и не го правя. Ям доста големи количества храна, а за сладко умирам. Все пак се храня само с пълнозърнести продукти, доста плодове, заленчуци, от време на време риба, извара, сирене, млека, мюсли и рядко кашкавал. Газирано, сокове, мазно, сосове, бял ориз, пържено, чипсове и подобни, не близвам и не обичам. Месо и колбаси също не ям, но никога не съм им била фенка. Единственото, с което злоупотребявам е сладкото (поне гледам да си правя леки и по-диетични десерти). 

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Каня се, но с това си оставам тъй като досега никога не ми се е налагало да пазя диета, но от 1 година така съм напълняла, че не се трая, а воля нямам никаква Confused

# 37
  • Мнения: 4 362
Не, но се съобразявам какво ям и се ограничавам.

 Peace

# 38
  • Мнения: 354
Не, но се съобразявам какво ям и се ограничавам.

 Peace

Ама и аз съм така. Whistling

# 39
  • Мнения: 7 914
Все се каня и с това си оставам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт