Отговори
# 135
  • usa
  • Мнения: 2 113
яяяяяяяяяя какви изненади се случвали тука! адашче, честито! лека бременност ти желая и още по-леко раждане като му дойде времето! братче или сестриче сте поръчали за бъдещата кака? тя знае ли вече?

# 136
  • Мнения: 2 195
Много набързо да се включа и да ви кажа,че съм още в България(не ми е готова визата още  ooooh! #2gunfire Cry),ако сте се закъхярили за мен Flutter .Добре сме със Станислав, но искаме при тати вече...много взе да ми писва тука Crossing Arms

# 137
  • Мнения: 5 183
Леле, Мимка, хайде и тук да кажа 4е ни липсваш.
Дано скоро вси4ко се нареди!
Гледам по ленти4ката - имали сте РД скоро!
Цунки на малкия-голям момък!   bouquet

# 138
  • Мнения: 7 430
Мимка здрасти Hug
Чакаме те скоро да се шпявиш сред редовните редици Wink
А ти кога започваш училище newsm78

Целувки за теб и сладкия мъж до теб

....ей, Звезди съвсем ни забрави Cry

Тук е 16 градуса днес, но това не ни пречи да излезем на барбекю Peace че може да е за последно Confused
Снощи правих една бърза торта, която ще занеса на пикника по случай заминаването Wink

Черпя ви по едно парченце, заедно с малко чай с ром и ви пожелавам приятна вечер, а на Майка и Руми щастлива седмица  bouquet

# 139
  • Мнения: 7 914
Привет , момичета, от слънчева Варна!

"Въртя се на въртележка" и отгоре на това съм болна още от самолета, една мадама до мен кашляше и кихаще и аз се почерпих достатъчно, за да съм от петък с ужасна болка в гърлото Rolling Eyes...но за щастие без температура Party


Но почти няма време за лекуване...като се върна тогава!


Момичета, пожелавам ви много приятни емоции през следващите дни!  bouquet


Ще наваксвам с четенето като се върна

# 140
  • Мнения: 1 110
Здравейте моми4ета и от нас с Алексът от БГ по4ва ве4е.
Пътуването мина много по добре от о4акваното от мен (4ак сън не ме хвана от предната ве4ер).

Мимката, ми аиде на бири4ка в Софето, а може и заедно към низоземско да се понесем.

Звездиииии, много цунки и на теб и на любимата ми Варна и приятно прекарване  Hug

Макдирок4е 4естита бременност!

# 141
  • Мнения: 1 526
kariluis, ама вие сте големи пътешественици! Пак сте в БГ то, а?
Калида!!! Колко хубаво, че не ни забравяш! Ще те чакаме да се завърнеш. Каквато и да е причината ( дано да е добра) да знаеш, че ни липсваш.
zwezdi4ka  Hug И ти не ни забравяш от родината! Весело и преятно прекарване! Колко време ще си там?
Дидолинке,
Цитат
ТАлинка и аз си мисля, че за сега и двамата приличат на мен  ама ще е хубаво някой от тях да има нещо и на МирОто, че иначе да няма съмнения
те от кръста на долу нали приличат на Мирото  Joy!
Как беше BQто?!
Нана Hug страхотна си! Смела! Майкъл и майка му отидохо ли си вече? Те знаят ли, че ти живееш с Валето?
Поздрави на всички майчета! И лека нова седмица!   bouquet

# 142
  • Мнения: 2 907
здравейте моми4ета,

виждам 4е Калида се е завърнала, но пак е много потайна и не казва къде е била  Laughing
Калидке, при нас нещата минаха ок, сложила съм няколко снимки на моята страница.

Само да споделя преди да забравя, 4е имах ужасен сън с Тали Дан  Confused Тали, кажи ми 4е си ок, защото съм много наплашена!

Хубав ден и до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт