Стив Ъруин "Ловеца на Крокодили" е мъртъв :(

  • 5 856
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 423
Лека му пръст на човека SadСпоред мъж ми той е по-известен и от Буш

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
абе хора за умрелите или добро или нищо, бре какви са тези критики! живял както е искал, божия работа е другото!

# 77
  • Мнения: 5 178
Много смел човек, жалко че е загинал така нелепо..
Филмите му са супер, у дома сме му фенове..
Ако не бяха го казали по новините нямаше да повярвам, защото преди време се беше появил слух, че  е загинал от крокодил..За съжаление сега е истина, щом така усърдно го въртят по новините..
Дано почива в мир,
Искрено съчувствам на съпругата му, също толкова смела.. 

# 78
  • Мнения: 146
От мястото на събитието,живея Great Barrier Reef ,а на мъжа ми първи братов4ед е инструктор по гмуркане и е бил там когато са го изкарали с лодката на брега Cry,дошъл е хеликоптер,на лодката също е имало лекар,но нищо не са могли да направят,тои е бил мъртав още във водата.Този дето го е снимал с камерата не е разбрал,4е рибата го е пробола докато не е видял кръв във водата,някой беше писал,4е пробождането на тая риба в друга 4аст на тялото преминава като инфекция-да вярно е.Преди няколко месеца бяхме в зоологи4еската  му градина-той има 2 обу4ени 4овека който хранят и си играят с крокодилите като него-но никой не е толкова смел Sad.Трябва да в кажа,4е не е толкова луд както ви се струва,тук никой не се впе4атлява от крокодили и змий защото е нещо нормално-пълно е с тях-във всяка река,в морето,змий навсякаде...Е,никой не си играе с тях като него,но той беше велик.Плюс това той направи много за животните тук,има фондация и постоянно гледах реклами по телевизията,ако намериш ранена или болна коала...да звънеш на някакъв телефон идват и я  прибират в неговта болница за животни...
Много ми е мъ4но за нелепата му смърт-още пове4е като съм го виждала на живо Cry Cry Cry За мен той беше велик!!!Мир на праха му...

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.
Въпросната откачалка беше доста популярна личност по света и е нормално да се коментира случаят.
За умиращите от глад, бедните и нещастни деца има други теми.

# 80
  • Мнения: 2 237
Права е РЕНИ,въпросната откачалка беше интересна личност и лично аз и семейството ми научихме много от филмите му.Естествено че има много страдащи и умиращи хора по света,но за тях си има отделни теми.
И кой е казал че е дразнил животното,може и да не е,не сме били там да видим....Както и да е загинал,нелепо и гадно е.
На мен ще ми липсва тоз човек.... Sad

# 81
  • Мнения: 2 495
И аз тъжа по загубата на този велик човек.Беше вечно усмихнат и приятелски настроен към животните Cry
Друго, което искам да кажа е за тази риба-скат или тук я наричаме морска котка, е че изключително опасна за човека!
Виждате ли опашката й-тя е смъртоносна, дори и леко да ви "жилне"по крака е достатъчно да останете без крак или да го ампутират.Това го знам от сигурен човек, който е видял такава ужасна ситуация!
Представяте ли си-цял живот е хващал с голи ръце отровни змии, гущери, крокодили, паяци и тарантули...а накрая да умре от една риба...смъртоносна.Кое е по-опасно..и аз незнам Tired

# 82
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Ако жалостта ти се изчерпва само към умиращите от глад и нещастните деца- тогава ми е жал за теб.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 623
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Ако жалостта ти се изчерпва само към умиращите от глад и нещастните деца- тогава ми е жал за теб.

Споделям мнението на Ерика и какво общо имат двете неща нямам представа  newsm78
Абсолютно смешно за мен изказване !

# 84
  • Мнения: 11 818
Много тъжно за човека и семейството му.. Ние също го гледахме редовно.

# 85
  • Мнения: 1 462
Луд си беше.  Вярвам, че е умрял по начин, по който е искал.  Бог да го прости и благодарим за рибата и всичко останало.

# 86
  • в баира
  • Мнения: 861
А някой може ли да ми разясни какво точно е направил с бебето си?
Или клипче ако има някъде? Peace

Ето го

# 87
  • Мнения: 677
ух..свинщина е..
ама пак го обичам тоя пич..

# 88
  • София
  • Мнения: 2 901
Оооох, просеше си го човекът, ама беше много интелигентен и свеж!

Много негови предавания направо съм отказвала да ги гледам, защото не мога да гледам, как всеки момент някой крокодил може да му види сметката! Сега се чудя, колко е образователно това за децата (заради поведението му и примера, който им дава), въпреки, че аз доста неща научих от неговите филми.

Енигматична личност!

Но това с бебето му си беше прекалено! Направо подсъдно - и за него и за майката!

# 89
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много ми е мъчно за него!  Sad
 

Общи условия

Активация на акаунт