Стив Ъруин "Ловеца на Крокодили" е мъртъв :(

  • 5 852
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
http://www.tampabays10.com/news/local/article.aspx?storyid=38857

"Crocodile Hunter" Steve Irwin killed

Bisbane, Australia - The Associated Press is reporting Steve Irwin better Internationally known as the "Crocodile Hunter" was killed in a marine accident.

 Several Australian news agencies are reporting he died in on the Great Barrier Reef in northeastern Queensland from a stingray barb that went through his chest.

He died Monday morning while filming an underwater documentary.

According to an article on news.com.au his American-born wife, Terri,  is hiking in Tasmania and has not been told of her husband's death yet.

Steve Irwin is known worldwide as the Crocodile Hunter. He's famous for his love for wildlife and his "Crikey!" cries.

He leaves behind his wife and two children.

Има две дечица клетия, а и толкова харесвах предаванията му Sad Sad

Ох отврат!

Скат го е пробол с жилото си (така ли се казваше), докато е снимал документален филм под водата...

# 1
  • Мнения: 5 539
И аз съм потресена от чутото в новините току-що Sad Винаги съм смятала, че няма сериозен риск, въпреки всичко, което правеше.
Бог да го прости!

# 2
  • Мнения: 588
Какато казва мъжът ми, то като гледаш някого толкова по телевизията и имаш чувството че го познаваш вече и ти е още по - гадно.

Също така пише че жена му Тери била някъде си извън Австралия и още не знаела, а сега цялата преса ще гръмне...
 Weary
Инцидента е станал тази сутрин (преди няколко часа наше време де) в Тампа Бей Австралия.

# 3
  • софия
  • Мнения: 756
и мен много ме натъжи тази новина...фенка съм на предаванията му...мъчно ми е и за семейството му...лека му пръст

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Упс....аз си знаех, че е умрял преди време, явно някой ме е излъгал...

# 5
  • Мнения: 805
Потресена съм  Shocked
Много жалко. Беше ми много любим. 

# 6
  • Варна
  • Мнения: 472
И на мен ми стана доста тъжно като научих Sad
Гледала съм доста от предаванията му, бяха наистина свежи. Интересно как на фона на нещо наистина екстремно той се майтапеше най-спокойно.
Винаги съм мислела, че на практика няма опастност, най-много някое одраскване 
Cry

# 7
  • Мнения: 46 511
Ужас Confused обожавам филмите му  Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Много ми е мъчно  Cry Като чух новините направо не ми се искаше да повярвам. Толкова е нелепо. Винаги съм се възхищавала на смелостта и всеотдайността с която работеше. Имаше невероятно чуство за хумор и правеше фантастични материали. Няма друг като него !
Дълбок поклон !!!  Praynig

# 9
  • Мнения: 3 818
Колко тъжно...
Имаше невероятно излъчване този човек, толкова заразителен, че чак и на мен ми се искаше да прегръщам крокодилите:). Много ми е мъчно, че е загинал.
И аз си мислех, че всичко е изчислено и няма риск, но уви...

# 10
  • Мнения: 1 492
Ужас..
Нали винаги са подготвени за всичко...чак не мога да повярвам.Cry
Гледах предаването му за най-отровните змии и една го ухапа...ами веднага го спасиха, защо сега не успяха? 
 Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 2 237
И на мен ми е много мъчно ! Sad
Страшно харесвах филмите му,почти не пропусках ! Беше голям професионалист и най-вече майтапчия.А и жена му Тери е много сладка  Sad Това което правеше беше много рисковано,но той знаеше как да се пази.Жалко,че този път не е успял.....
Бог да го прости ! Praynig

# 12
  • Мнения: 819
Упс....аз си знаех, че е умрял преди време, явно някой ме е излъгал...

Аз също преди известно време бях чула, че е умрял...изял го крокодил май се говореше...кое е вярно, не знам.Но щом и статия има...много жалко, наистина  Cry

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ужас! Много жалко - рядко всеотдаен и посветен! Искрено съжалявам - и аз харесвах предаванията му!  Sad

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Упс....аз си знаех, че е умрял преди време, явно някой ме е излъгал...
И аз преди месеци чух, че е умрял, а не беше...
Ако е истина - много жалко.

Oбаче хора...пущих един Гугъл - другаде такава новина не виждам, да ви кажа  newsm78


Упс.
Вярно е, за съжаление.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/5311298.stm

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Cry Cry Cry Много се натъжих. Жалко, беше много добър... А какво е скат?

Светнах се- скат е морска котка. Не знаех, че са толкова опасни.

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 11:42 от РЕНИ

# 16
  • Мнения: 5 622
Ужас Confused обожавам филмите му  Cry

И аз  Confused

Страхотен беше. Да почива в мир! Жалко за жена му и дечицата му....

# 17
  • Мнения: 5 622

Океанска риба

# 18
  • Мнения: 2 257
MSNBC; Yahoo

За съжаление е вярно.... Този човек ме шокира като доближи бебето си до крокодила в едно от предаванията си, но като всички и aз съм изумена от новината....Интересен човек беше, емоционален и ентусиазиран. Каква ирония Sad.....

# 19
  • Мнения: 588
Ужас..
Нали винаги са подготвени за всичко...чак не мога да повярвам.Cry
Гледах предаването му за най-отровните змии и една го ухапа...ами веднага го спасиха, защо сега не успяха? 
 Praynig Praynig Praynig

Ми пробол го е ската право в "лявата част на гърдите" пишат.
Няма как да се спаси май...ако го е боднал в сърцето.

Обаче като си помисля, той явно нещо е ръчкал ската за да го закачи, опасно си е с диви животни да се занимаваш, както е ясно и от случая де.

Има около 300 статии вече в гугъл, напишете Steve Irwin
тук:
http://news.google.com/news?q=Steve%20Irwin&hl=en&btnG=S … p;sa=N&tab=in

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво жило има тъпата риба?!?!... Ама и той много смело действаше Rolling Eyes

# 21
# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми пробол го е ската право в "лявата част на гърдите" пишат.
Няма как да се спаси май...ако го е боднал в сърцето.
Да, пише, че в сърцето е било Sad

# 23
  • Мнения: 2 257
Пише още, че обикновено хората настъпват тия риби и убождането не е фатално, а протича като бактериална инфекция, докато той вероятно наистина го е ръчкал нещо.....заради филма. Пише и че освен, че ужилването е било близо до сърцето, е направил евентуално и някаква реакция самият Ъруин. Имало подобен инцидент преди две години, но жертвата тогава оцеляла, а Стив не са успели да спасят.....ТУК

# 24
  • Мнения: 1 858
Ех, жалко много се кефех на филмите му. Дано почива в мир!

# 25
  • Мнения: 491
Жалко, много готини филми правеше.
А сега смърта му ще е златна кокошка за продуцентите:(

# 26
  • Мнения: 431
Този човек не беше май добре с главата, това се очакваше.

# 27
# 28
  • Мнения: 6 167
жалко... Praynig

рядко съм гледала негови предавания, заЩото винаги ми се е струвал доста самоуверен.
съсем спрях да го гледам, когато направи  крокодилско Шоу с бебето си, за което и отнесе критики в стил Майкъл Джексън ( и неговото бебе, провисено през прозореца).

# 29
  • Мнения: 4 555
Направо ми се реве. Вярно е, че когато си гледал някой толкова, все едно го познаваш...

# 30
  • Мнения: 27 524
Боже, ужас, беше ни семеен любимец. Горкият човек и семейството му. Той живееше за филмите и изследванията си  Cry Cry Cry

# 31
  • Мнения: 1 558
Потресена съм  Shocked
Много жалко. Беше ми много любим. 

# 32
  • Мнения: 1 114
Този човек не беше май добре с главата, това се очакваше.

Абсолютно ненормално поведение. Сцената с бебчето беше абсолютно скандална. Жалко за жена му и децата.

# 33
  • Мнения: 1 616
На мен също ми е мъчно. Винаги съм му се чудела на акъла и що за тръпка е да излагаш живота си на опасност, но въпреки това ми беше страшно симпатичен! С такава страст и блеснали от възторг очи говореше дори за най-гнусните влечуги... Нелепо е - да оцелееш след стотици срещи с такива страховити животни като крокодилите, а да загинеш от една тъпа риба... Жалко - мир на душата му!

# 34
  • Мнения: 3 334
Упс....аз си знаех, че е умрял преди време, явно някой ме е излъгал...

интересно,че и мен ме бяха излъгали Confused
Лека му пръст!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
И аз го харесвах, страхотни филми правеше...лека му пръст!
Сега в новините на Бтв имаше материал.

# 36
  • Мнения: 490
не мога да повярвам.... Sad

# 37
  • Мнения: 4 202
Упс....аз си знаех, че е умрял преди време, явно някой ме е излъгал...


И аз така  Sad

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
И аз не мога да повярвам.  Sad

# 39
  • София
  • Мнения: 1 105
Упс....аз си знаех, че е умрял преди време, явно някой ме е излъгал...

Преди време и аз бях чула същото  Sad. Ужасна работа!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 743
Жалко за човека и за семейството му  Sad .Такава рискова професия  Rolling Eyes Tired - понякога пекалено рискова ...
Нека почива в мир  Praynig

# 41
  • Мнения: 88
Много жалко за човека.

# 42
  • Мнения: 711
Много е кофти. Беше готин човек (поне това,което ние виждахме). Но при тази работа винаги има риск и той със сигурност го е знаел.

# 43
  • Мнения: 2 085
Жалко, голям образ беше.... Cry

# 44
  • Мнения: 1 416
Колко нелепо!  Sad
Бог да го прости!  Praynig

# 45
  • София
  • Мнения: 2 381
Ловецът на крокодили Стив Ървин загинал. С предаването си „Ловецът на крокодили" Ървин стартира през 1992 г. в Австралия, а по-късно обиколи света с телевизионния канал „Дискавъри".

http://news.ibox.bg/news/id_390895676

# 46
# 47
  • Мнения: 677
наистина не мога да повярвам..изглеждаше ми безсмъртен..и толкова безстрашен и пълен с енергия..
невероятно чаровен и духовит..
беше..
мир на праха му!

# 48
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Всички в къщи сме големи фенове на предаванията му. Толкова увлекателно говореше че и малкия слушаше и го сочеше. Много, много ми е мъчно. Беше страхотно заразителен като човек. Поклон пред паметта му!

# 49
  • Мнения: 338
Лека му пръст.Хубави предавания правеше.

# 50
  • Мнения: 7 640
този въобще не ми е симпатичен, ама същото инфо, зе е мъртъв, съм чувала преди две години Rolling Eyes

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Жалко! И на мен ми беше симпатичен. Луда глава!
Да почива в мир!

# 52
  • Мнения: 8 917
Беше готин, много готин!....нека почива в мир Sad

# 53
  • София
  • Мнения: 3 688
правеше интересни филмчета,определено!
Нека почива в мир

# 54
Жалко, голям образ беше.... Cry
  Но ,честно казано все се чудех кога ще се случи подобен инцидент.Харесвах го , но смятам ,че беше твърде безразсъден.За съжаление жена му и дечицата ще страдат сега Cry

# 55
  • Мнения: 1 616
Но ,честно казано все се чудех кога ще се случи подобен инцидент.Харесвах го , но смятам ,че беше твърде безразсъден.За съжаление жена му и дечицата ще страдат сега Cry

Да си призная и аз винаги съм си мислила, че този човек няма да дочака спокойни старини... Sad Наистина беше безразсъден! Най-много се шокирах от снимката, на която държи в едната си ръка едномесечното си бебе, в другата - парче месо, а пред него - крокодилът, готов да скочи, за да си вземе храната... Да рискуваш собствения си живот - бих го преглътнала, но този на детето си...  newsm78

# 56
  • Мнения: 139
Много тъжна новина! smile3518
Цялото семейство сме му фенове, гледали сме всичките филми, които дават по АР, жалко за човека, имаше харизма чар, дар слово и невероятен талант. Не е лесно човек с една ръка да държи кобра, а в същото време да не спира да дърдори. Ще ни липсва много, енимал планет загуби най-големия диамант в короната си.
Мир на духа ти Стив!  Tired Face Flowers Rose


http://animal.discovery.com/fansites/crochunter/steve/statement. … lik=netmain_feat2

# 57
  • Мнения: 990
Колко нелепо!  Sad
Бог да го прости!  Praynig

# 58
  • Мнения: 9 698
Много тъжна новина! smile3518
Цялото семейство сме му фенове, гледали сме всичките филми, които дават по АР, жалко за човека, имаше харизма чар, дар слово и невероятен талант. Не е лесно човек с една ръка да държи кобра, а в същото време да не спира да дърдори. Ще ни липсва много, енимал планет загуби най-големия диамант в короната си.
Мир на духа ти Стив!  Tired Face Flowers Rose


http://animal.discovery.com/fansites/crochunter/steve/statement. … lik=netmain_feat2

И ние му бяхме фенове, жалко за него. Да загине от така нелепо. Едва ли скоро ще се намери кой да го замести, беше просто страхотен!!!

# 59
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също чух че е умрял преди много време. Но сега навсякъде се говори за това, във всички форуми на по няколко места. Жалко. Не съм го гледала много много, не си падам по подобни неща, но все пак жалко.

# 60
  • Мнения: 3 271
Мъжа ми ми каза преди час. Много мъчно ми стана  Cry Невероятно смел и всеотдаен беше. Винаги съм се изумявала колко посветен беше на работа си, с какво желание и ентусиазъм разказваше...
Жалко за него, жалко и за семейството му  Flowers Rose

# 61
  • Мнения: 656
Колко нелепо!  Sad
Бог да го прости!  Praynig
Praynig

# 62
  • Мнения: 5 370
А някой може ли да ми разясни какво точно е направил с бебето си?
Или клипче ако има някъде? Peace

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Ей сега го дадоха по БТВ с бебето.

# 64
  • Мнения: 3 880
А някой може ли да ми разясни какво точно е направил с бебето си?

БеШе го вкарал, на няма и месец, при алигаторите да ги хранят. С едната ръка държеШе бебето, с другата хвърляШе мръвки на няколкометровия zвяр. И тригодиШната си дъЩеря пускаШе да се раzхожда при крокодилите. Тогава го zаплаШваха дори да му отнемат родителските права, zаЩото беШе попрекалил с доверието си към теzи животни, а те в никакъв случай не са толкова беzобидни, колкото той искаШе да докаже.
А риск в работата му имаШе огромен и той си го zнаеШе. Даже на няколко пъти във филмите му са покаzвали ситуации, в които наистина е бил на косъм и те са го осъzнавали. Жена му бременна я хапеха zмиите и хваЩаШе крокодили ooooh! абе луда работа...
Мъжа ми следобяд като ми каzа първо си помислих, че някой крокодил го е иzял, наистина не съм предполагала, че точно риба Ще го убие. Лека му пръст и много сили на жена му....

# 65
  • Мнения: 677
А някой може ли да ми разясни какво точно е направил с бебето си?
Или клипче ако има някъде? Peace
http://video.google.com/videoplay?docid=7534543947104800888&q=Steve+Irwin

не знам за вас,ама на мен ми се насълзиха очите..

# 66
  • Мнения: 5 622
Днес казах на баба ми , че е починал. Тя много гледа Енимал планет и Дискавъри и го знае. Стана и много гадно и на нея  Confused

Каква нелепост само....Да влиза в устата на крокодилите и да умре от Скат???!!!  Confused

# 67
  • Мнения: 282
И аз останах потресена от новината Cry Cry Cry

# 68
  • Мнения: 5 140
Много тъжно, този човек беше наистина голям екстремист.
Искрено съжалявам, лека му пръст. Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 96
И аз останах потресена от новината Cry Cry Cry

# 70
  • Мнения: 4 390
Много нелепа смърт за човек, уловил на 9 годишна възраст първия си крокодил...
Жалко за човека... Sad

# 71
  • Мнения: 6 315
Много нелепа смърт за човек, уловил на 9 годишна възраст първия си крокодил...
Жалко за човека... Sad

мир на праха му!

# 72
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 781
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

# 73
  • Мнения: 1 102
И на мен ми стана много лошо,току що чух.
Бог да го прости. Sad

# 74
  • Мнения: 1 942
Не го харесвах, намирах го за позьор... но наистина жалко за човека  Praynig Мир на праха му.  Praynig

# 75
  • София
  • Мнения: 423
Лека му пръст на човека SadСпоред мъж ми той е по-известен и от Буш

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
абе хора за умрелите или добро или нищо, бре какви са тези критики! живял както е искал, божия работа е другото!

# 77
  • Мнения: 5 178
Много смел човек, жалко че е загинал така нелепо..
Филмите му са супер, у дома сме му фенове..
Ако не бяха го казали по новините нямаше да повярвам, защото преди време се беше появил слух, че  е загинал от крокодил..За съжаление сега е истина, щом така усърдно го въртят по новините..
Дано почива в мир,
Искрено съчувствам на съпругата му, също толкова смела.. 

# 78
  • Мнения: 146
От мястото на събитието,живея Great Barrier Reef ,а на мъжа ми първи братов4ед е инструктор по гмуркане и е бил там когато са го изкарали с лодката на брега Cry,дошъл е хеликоптер,на лодката също е имало лекар,но нищо не са могли да направят,тои е бил мъртав още във водата.Този дето го е снимал с камерата не е разбрал,4е рибата го е пробола докато не е видял кръв във водата,някой беше писал,4е пробождането на тая риба в друга 4аст на тялото преминава като инфекция-да вярно е.Преди няколко месеца бяхме в зоологи4еската  му градина-той има 2 обу4ени 4овека който хранят и си играят с крокодилите като него-но никой не е толкова смел Sad.Трябва да в кажа,4е не е толкова луд както ви се струва,тук никой не се впе4атлява от крокодили и змий защото е нещо нормално-пълно е с тях-във всяка река,в морето,змий навсякаде...Е,никой не си играе с тях като него,но той беше велик.Плюс това той направи много за животните тук,има фондация и постоянно гледах реклами по телевизията,ако намериш ранена или болна коала...да звънеш на някакъв телефон идват и я  прибират в неговта болница за животни...
Много ми е мъ4но за нелепата му смърт-още пове4е като съм го виждала на живо Cry Cry Cry За мен той беше велик!!!Мир на праха му...

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.
Въпросната откачалка беше доста популярна личност по света и е нормално да се коментира случаят.
За умиращите от глад, бедните и нещастни деца има други теми.

# 80
  • Мнения: 2 237
Права е РЕНИ,въпросната откачалка беше интересна личност и лично аз и семейството ми научихме много от филмите му.Естествено че има много страдащи и умиращи хора по света,но за тях си има отделни теми.
И кой е казал че е дразнил животното,може и да не е,не сме били там да видим....Както и да е загинал,нелепо и гадно е.
На мен ще ми липсва тоз човек.... Sad

# 81
  • Мнения: 2 495
И аз тъжа по загубата на този велик човек.Беше вечно усмихнат и приятелски настроен към животните Cry
Друго, което искам да кажа е за тази риба-скат или тук я наричаме морска котка, е че изключително опасна за човека!
Виждате ли опашката й-тя е смъртоносна, дори и леко да ви "жилне"по крака е достатъчно да останете без крак или да го ампутират.Това го знам от сигурен човек, който е видял такава ужасна ситуация!
Представяте ли си-цял живот е хващал с голи ръце отровни змии, гущери, крокодили, паяци и тарантули...а накрая да умре от една риба...смъртоносна.Кое е по-опасно..и аз незнам Tired

# 82
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Ако жалостта ти се изчерпва само към умиращите от глад и нещастните деца- тогава ми е жал за теб.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 623
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Ако жалостта ти се изчерпва само към умиращите от глад и нещастните деца- тогава ми е жал за теб.

Споделям мнението на Ерика и какво общо имат двете неща нямам представа  newsm78
Абсолютно смешно за мен изказване !

# 84
  • Мнения: 11 818
Много тъжно за човека и семейството му.. Ние също го гледахме редовно.

# 85
  • Мнения: 1 462
Луд си беше.  Вярвам, че е умрял по начин, по който е искал.  Бог да го прости и благодарим за рибата и всичко останало.

# 86
  • в баира
  • Мнения: 861
А някой може ли да ми разясни какво точно е направил с бебето си?
Или клипче ако има някъде? Peace

Ето го

# 87
  • Мнения: 677
ух..свинщина е..
ама пак го обичам тоя пич..

# 88
  • София
  • Мнения: 2 901
Оооох, просеше си го човекът, ама беше много интелигентен и свеж!

Много негови предавания направо съм отказвала да ги гледам, защото не мога да гледам, как всеки момент някой крокодил може да му види сметката! Сега се чудя, колко е образователно това за децата (заради поведението му и примера, който им дава), въпреки, че аз доста неща научих от неговите филми.

Енигматична личност!

Но това с бебето му си беше прекалено! Направо подсъдно - и за него и за майката!

# 89
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много ми е мъчно за него!  Sad
 

# 90
  • Мнения: 374
живял е и е загинал така както сам е искал...едва ли сам е вярвал че 6те умре от старост...беше велик-аз му правя поклон за смелостта....за любовта му към животните и това което е направил за тях...ние разбира се не виждаме всичко но съм чела че има фондация за защита и грижа за животни....незнам защо има хора които пишат отрицателни коментари за това че е малко странен малко ексцентричен....всичко е било от любов към животните....ще ни липсва...вече е легенда -завинаги млад ,див и смел.....мир на душата му Praynig

# 91
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз се присъединявам със съчувствие към загубата. Снощи синът ми /11 г/ като чул плакал. И на децата им е мъчно.

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В новините ще съобщят подробностти. Смъртта му била заснета.

# 93
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Луд си беше.  Вярвам, че е умрял по начин, по който е искал. 
Правеше хубави предавания.

# 94
  • Мнения: 1 517
Мисля си, че е е имал такъв край, какъвто е искал  Thinking
Мир на праха му  Praynig

# 95
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Много неща видяхме и научихме от него . Мир на праха му!!!!Може би това е една търсена смърт! И може би по-добре така ,отколкото  в кревата от някоя болест!Е , поне ще го помним с добро!!! no

# 96
  • Мнения: 2 085
Ето още нещо за уникалния Стив
http://www.dump.com/nmpne/

# 97
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, сетих се, преди две години от ухапване от змия беше починал един друг, не този (очевидно), пак по Анимал-а, един с един донкихотски изглед...

# 98
  • Мнения: 494
Мисля си, че е е имал такъв край, какъвто е искал  Thinking
Мир на праха му  Praynig

Моите съболезнования за човека .Бях му върла фенка .Отиде си по най достойният начин. Praynig

# 99
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много тъжно ми стана снощи като чух по новините. Мир на праха му!  Praynig Cry
Наистина е нелепа тази смърт...

Преди 10-тина дни в Лондонския аквариум милвах точно такава морска котка, само че мъничка, изобщо не беше агресивна:

http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Razni%20snimki/IMG_5392.jpg

# 100
  • София
  • Мнения: 1 105
О, сетих се, преди две години от ухапване от змия беше починал един друг, не този (очевидно), пак по Анимал-а, един с един донкихотски изглед...

Да не би да е един слаб, с голям нос и брада, не мога да се сетя как се казва  newsm78

# 101
  • Мнения: 293

Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.

Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

А, де! Аз смятам, че този човек изживя достойно живота си. Ти какво направи за света около себе си?

Мъчно ми е за жена му и за децата...

# 102
Огромна загуба  Cry Ще го запомня с невероятните му филми.
Не приемах само това, че излагаше невръсното си бебе на риск.  Crazy

# 103
  • Мнения: 2 237
Снощи след 23 ч гледах по Анимал Планет филма за него.Откъси от различни негови филми.Отдолу течеше една песничка,пееха я може би приятелите... "Стив замина на далечно пътуване,но вие не тъжете,това не е краят....не може да става дума за сбогом..." нещо такова.И като ревнах !  CryСякаш съм изгубила близък.После дадоха как пътуват с Тери с джипа и на пътя виждат гущер,който си прави гнездо.И Стив слезе,хвана гущера и взе да му говори : "Абе ти имаш ли акъл,а ? Да си строиш гнездо на пътя ! Ми нали ще те смачкат !" И както ревех се спуках от смях hahaha така сладко говореше на гущера !
После дадоха как майка му и баща му (а и той) разказват как са създали зоопарка.Майка му каза че е бил много диво дете,непрекъснато се катерел по дърветата,хващал,змии ,гущери и т.н.И как му подарили питон за рождения ден и той бил очарован.Беше интересен филм,който все повече ми напомни че този човек вече го няма.... Sad

# 104
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, сетих се, преди две години от ухапване от змия беше починал един друг, не този (очевидно), пак по Анимал-а, един с един донкихотски изглед...

Да не би да е един слаб, с голям нос и брада, не мога да се сетя как се казва  newsm78
Същия.

# 105
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз гледах снощи до късно филми с него. Невероятен е ! Каква емоция изразяваше докато разказваше за раждането на дъщеричката си - направо те заразява с невероятното си излъчване. Много много жалко, че вече го няма  Cry

# 106
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Харесвах го, гледах филмите му с интерес. Но този клип с бебето ме потресе още като го гледах по-новините, наистина беше скандално.
Снощи и аз гледах поредицата от филми по Анимал Планет, стана ми много мъчно  Sad
Мир на праха му !

# 107
  • Мнения: 374
http://animal.discovery.com/fansites/crochunter/steve/tunein.html

за съжаление няма да съм си в къщи в софия \да записвам...но пък ако вие можете даваите-това са филми които си струва да ги има 4овек..аз бих си ги купила дори-4есно ви казвам

# 108
  • Мнения: 22 874
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.
Shocked newsm78 newsm78 Егати изказването,честно.

# 109
  • в баира
  • Мнения: 861
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Да беше гледала "тази откачалка", щеше да знаеш коя е най-отровната змия на земята.

# 110
  • Мнения: 11 314
Безразсъден беше докрай! Лека му пръст.
В коментара по нашите телевизии показаха интервю с оператора снимал през цялото време. След като са прегледали филма, се вижда, че Стив сам вади жилото на ската, с което всъщност е предизвикал сам смъртта си, защото жилото е като копие на стрела - при вадене предизвиква по-голяма рана и разкъсвания. Та хем отравяне от ската, хем голяма кръвозагуба и то под вода.

Този човек промени представите ми за границите на риска. Гледах предаванията му винаги на нокти до къде ще стигне този път. Евалата!

# 111
  • Мнения: 146
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Да беше гледала "тази откачалка", щеше да знаеш коя е най-отровната змия на земята.
newsm10 newsm10
Тази отровна"змия" не е най-отровната на земята,това дето ти прили4а на змия е опашка Laughing,зависи  коя 4аст на тялото е ще те прободе,това е вторият смъртен слу4ай за 10 години тук,не е активна"ЗМИЯ" и не напада.Та темата всъщност е за Стив,цяла Австралия е в траур а може би и целия свят заради "тази отка4алка"...

# 112
  • Мнения: 374


Да беше гледала "тази откачалка", щеше да знаеш коя е най-отровната змия на земята.
[/quote] newsm10 newsm10
Тази отровна"змия" не е най-отровната на земята,това дето ти прили4а на змия е опашка Laughing,зависи  коя 4аст на тялото е ще те прободе,това е вторият смъртен слу4ай за 10 години тук,не е активна"ЗМИЯ" и не напада.Та темата всъщност е за Стив,цяла Австралия е в траур а може би и целия свят заради "тази отка4алка"...
[/quote]

днес цял ден го дават по animal planet -нищо чудно че всички са в траур ....на мен лично ми е адски тъжно....голяма загуба е това..... smile3518

# 113
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много ми е гадно, харесвахме го всички  в семейството и с кеф го гледахме.

Лека му пръст.

# 114
  • Мнения: 6 164
Ох, да smile3518 , мир на праха му - голям шемет беше! newsm17


Още същия ден мъжо ми прати СМС, чул го по радиото в колата. Големи фенове му бяхме, чак се разциврих, не можех да повярвам. #Puppy dog

Ама си го просеше, егати откачалката!.... Weary

 Flowers Rose Flowers Rose

# 115
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Още ми е аадски мъчно като се сетя Sad Не трябваше да се случва на него!  newsm45

Боли ме не само за невероятното му телевизионно присъствие, за куража, безстрашието, смелостта и вечната му усмивка! Боли ме за красивото му семейство, съпругата, която вървеше ръка за ръка с него независимо дали беше бременна или с дете на ръце, за дъщеричката му, която е една кукла и отгоре на всичко му е одрала кожата, за сина му, който е само на 3 и вероятно ще има само мъгляви спомени за баща си...
Беше уникален! Още ми е пред очите как гледа някой петметров крокодил с любов в очите и възхитено възкликва: "Не е ли красавица!" докато се приближава към огромния звяр. Или като го питаха кога е бил най-уплашен как отговори с широко отворени очи: "На сватбата ми!"  Grinning Или как разказва за раждането на дъщеря си, как обикалял из болницата и я показвал на всички и те му казвали : "Е какво толкова, и ние си имаме бебета" , а той им казвал: "Да, ама не са толкова красиви !!! "  Simple Smile

Нека почива в мир! Обичах го много, беше ми любимец! Гледала съм му абсолютно всичко!
Такъв човек вече няма да има просто, няма..

Обожавам тази снимка с дъщеричката му, просто ми пълни душата, затова я пускам тук Sad


Общи условия

Активация на акаунт