Стив Ъруин "Ловеца на Крокодили" е мъртъв :(

  • 5 855
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз гледах снощи до късно филми с него. Невероятен е ! Каква емоция изразяваше докато разказваше за раждането на дъщеричката си - направо те заразява с невероятното си излъчване. Много много жалко, че вече го няма  Cry

# 106
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Харесвах го, гледах филмите му с интерес. Но този клип с бебето ме потресе още като го гледах по-новините, наистина беше скандално.
Снощи и аз гледах поредицата от филми по Анимал Планет, стана ми много мъчно  Sad
Мир на праха му !

# 107
  • Мнения: 374
http://animal.discovery.com/fansites/crochunter/steve/tunein.html

за съжаление няма да съм си в къщи в софия \да записвам...но пък ако вие можете даваите-това са филми които си струва да ги има 4овек..аз бих си ги купила дори-4есно ви казвам

# 108
  • Мнения: 23 018
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.
Shocked newsm78 newsm78 Егати изказването,честно.

# 109
  • в баира
  • Мнения: 861
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Да беше гледала "тази откачалка", щеше да знаеш коя е най-отровната змия на земята.

# 110
  • Мнения: 11 319
Безразсъден беше докрай! Лека му пръст.
В коментара по нашите телевизии показаха интервю с оператора снимал през цялото време. След като са прегледали филма, се вижда, че Стив сам вади жилото на ската, с което всъщност е предизвикал сам смъртта си, защото жилото е като копие на стрела - при вадене предизвиква по-голяма рана и разкъсвания. Та хем отравяне от ската, хем голяма кръвозагуба и то под вода.

Този човек промени представите ми за границите на риска. Гледах предаванията му винаги на нокти до къде ще стигне този път. Евалата!

# 111
  • Мнения: 146
Като чета и се чудя само аз ли съм лудата?
Може ли да се обръща такова внимание на такива откачалки, та дори и в телевизиите ни а и по света.Ако дразниш някое животно то те напада,това е неговата защитна реакция, съвсем нормално е.А и за тези които не знаят най-отровна е морската змия.
Ако нямате толкова с какво да се занимавате навсякъде по света има хора които умират от глад,а и бедни и нещастни деца има и в България.

Да беше гледала "тази откачалка", щеше да знаеш коя е най-отровната змия на земята.
newsm10 newsm10
Тази отровна"змия" не е най-отровната на земята,това дето ти прили4а на змия е опашка Laughing,зависи  коя 4аст на тялото е ще те прободе,това е вторият смъртен слу4ай за 10 години тук,не е активна"ЗМИЯ" и не напада.Та темата всъщност е за Стив,цяла Австралия е в траур а може би и целия свят заради "тази отка4алка"...

# 112
  • Мнения: 374


Да беше гледала "тази откачалка", щеше да знаеш коя е най-отровната змия на земята.
[/quote] newsm10 newsm10
Тази отровна"змия" не е най-отровната на земята,това дето ти прили4а на змия е опашка Laughing,зависи  коя 4аст на тялото е ще те прободе,това е вторият смъртен слу4ай за 10 години тук,не е активна"ЗМИЯ" и не напада.Та темата всъщност е за Стив,цяла Австралия е в траур а може би и целия свят заради "тази отка4алка"...
[/quote]

днес цял ден го дават по animal planet -нищо чудно че всички са в траур ....на мен лично ми е адски тъжно....голяма загуба е това..... smile3518

# 113
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много ми е гадно, харесвахме го всички  в семейството и с кеф го гледахме.

Лека му пръст.

# 114
  • Мнения: 6 164
Ох, да smile3518 , мир на праха му - голям шемет беше! newsm17


Още същия ден мъжо ми прати СМС, чул го по радиото в колата. Големи фенове му бяхме, чак се разциврих, не можех да повярвам. #Puppy dog

Ама си го просеше, егати откачалката!.... Weary

 Flowers Rose Flowers Rose

# 115
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Още ми е аадски мъчно като се сетя Sad Не трябваше да се случва на него!  newsm45

Боли ме не само за невероятното му телевизионно присъствие, за куража, безстрашието, смелостта и вечната му усмивка! Боли ме за красивото му семейство, съпругата, която вървеше ръка за ръка с него независимо дали беше бременна или с дете на ръце, за дъщеричката му, която е една кукла и отгоре на всичко му е одрала кожата, за сина му, който е само на 3 и вероятно ще има само мъгляви спомени за баща си...
Беше уникален! Още ми е пред очите как гледа някой петметров крокодил с любов в очите и възхитено възкликва: "Не е ли красавица!" докато се приближава към огромния звяр. Или като го питаха кога е бил най-уплашен как отговори с широко отворени очи: "На сватбата ми!"  Grinning Или как разказва за раждането на дъщеря си, как обикалял из болницата и я показвал на всички и те му казвали : "Е какво толкова, и ние си имаме бебета" , а той им казвал: "Да, ама не са толкова красиви !!! "  Simple Smile

Нека почива в мир! Обичах го много, беше ми любимец! Гледала съм му абсолютно всичко!
Такъв човек вече няма да има просто, няма..

Обожавам тази снимка с дъщеричката му, просто ми пълни душата, затова я пускам тук Sad


Общи условия

Активация на акаунт