До цялото жалеещо за неосъществената алкохолизация кърмаческо войнство!

  • 1 507
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Каменица е пуснала нова бира на пазара - Каменица Леко с 0% алкохол.
Специално за вас (макар че аз бира си пия и със алкохол) тествах и мога да кажа смело, че е добра. Не може да се различи 'истинска' бира ли е или не.

Досега имаше само вносни безалкохолни бири (съответно цената беше бая вносна тоже). Сега има родно производство. Пийте  Mr. Green

Това е - рапорт даден.

Аз лично чакам безалкохолен Бейлис и тогава, ох, тогава...  Blush

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
Ох, моля те, свирни и за Бейлис, ако стане!

бирата не ме е притеснявала искрено...

# 2
  • Мнения: 2 220
Страхотна новина! Макар че аз вече мога да пия алкохол...

# 3
  • Мнения: 6 243
Душа, таз безалгагольна отврат я пих още като бременна. Идея нямам защо досега не си я видяла. Обаче аз вООбще не я харесвам.

Пия Старопрамен и да ме прощава Ирина, ама е алкохолна. Naughty

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Сладка хапка, как щяло, моля ти се - някаква пробна серия е било то...
Доста време следих теченията на безалкохолните бири...

# 5
  • Мнения: 5 391
Хм, и аз тази безалкохолна Каменица отдавна я знам и съм я виждала на пазара Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 8 462
Бу,добрютро!Тая бира отдавна я знам.Наздраве!Не е лоша.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Тюф.
Аз пия нормална бира от бая време, но все си мислех, че съм в час с безалкохолните такива... явно я няма в магазина, отдето пазарувам обикновено, щом съм я изпущила.

Нищо, информацията е за всички, дето не са знаели и само чакат някоя тема за отбиване за да почнат да дават алкохолни поръчки... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 462
Мдааа, и мен така са опитаха да ме подведат-с алкохолна поръчка. LaughingОбаче аз не та не,още не съм се напила след отбиването.
Вярно е ,че на всяка тема за отбиване-пожелания за напиване. Joy

# 9
  • Мнения: 601
  Тенкю Бу ,ще я пробвам в най-скоро време  baby_neutral
   Малиии сега като се замисля ами близо година и половина не съм Употребявала алкохол ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 896
И аз съм я пробвала отдавна, ама нещо не ме кефи, както и нормалната Каменица, да ме прощават мъжете, които знаят защо.
Иначе алкохолна си пия по някоя малка, но не често. И да ви кажа, с мъжа ми неотдавна и по един пръст мастика "Нектар" обадихме, добре разредена с вода. Вълшебно!
Мисля да не ми става навик да давам кърма анасонлийка на детето обаче. Само за запознаване дет се вика.

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 23:39 от basilisk

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз алкохолна си пийвам, ама виж ако се появи безалкохолна водка-насреща съм за по една.

# 12
  • Мнения: 980
Пиех безалкохолна като бременна и после до към 6-я месец...като няма избор - става, но си е друго една наливна Загорка... Party

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз пия Старобърно и не само.
Ама тя бирата алкохол и е?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 422
Цитат
Ама тя бирата алкохол и е?
cheers

И аз съм я пробвала и определено не ми хареса особено.Пия си алкохолната и това е Laughing

# 15
  • Мнения: 1 503
И аз ще чакам за Бейлиса Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 676
И на мен не ми харесва безалкохолната. Пия си нормална и не мисля, че е толкова страшно - колко ли алкохол има в една бира и колко от него стига до бебето...
На големите каки нищо им няма, така че и за малката съм спокойна!

# 17
  • Мнения: 75
ама виж ако се появи безалкохолна водка-насреща съм за по една.

Peace обади се и на мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз си пия и алкохолна  Embarassed почти всеки ден, много я обичам  какво да се прави, а и съм забелязала че добре ми влияе на "млеконадоя"... Animal Cow
 cheers

# 19
  • Мнения: 488
Ти да си жива и здрава...каква алкохолизация с тия 0%??? 
Тц, като ша са дават пари, поне качествено да е, в този дух подкрепям напълно другарките старозагорки в избора на пиво - чешко да е!
И в краен случай, Загорско, обаче, да ме прощава родната Каменица, ама не я ща.  Naughty

# 20
  • Мнения: 35 961
хич не ми пука и си пия алкохолна  beer

# 21
  • Мнения: 126
Аз по принцип си пиех само биричка и сега на моменти доста ми липсва,но пък и вкуса й не ми е сега същия.Така че трезвеници сме до второ нареждане Joy Joy Joy
А преди дни я пробвах безалкохолната Каменица,понеже и мъж ми е под запор на Сух режим.По-различна е,но за изтерзаните души,които не могат да търпят...е все нещо! Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 599
Аз пък си я харесвам  Crossing Arms Така и така не пия алкохол, не мога да направя разликата  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Не проумявам какво й харесвате на бирата newsm78Много гадно горчиво нещо Sick

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не проумявам какво й харесвате на бирата newsm78

Омекват ми коленете и ме налягат нечисти мисли, а как ми се припушва след 5 глътки Старобърно... но това е въпрос на друг порок  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 121
Ми и аз я знам тази бира, само че едно време беше наистина гадна, а от повече от година става за пиене, наистина за позабравилите няма да разберат разликата.
Иначе мен ме е страх да пия алкохолна бира... Дори вечер (не се кърмим нощно време). Последният път като го направих, бебка спа следобеден сън на следващия ден 4 часа и съответно ни разгони фамилията последвалата вечер. Убедена съм, че й наливам алкохол така, евентуално някоя чашка, но супер рядко и вечер.

# 26
  • Мнения: 568
Я кажете какво и по колко пиете докато кърмите като сме я повдигнали тази тема?
Без нищо кофти, а  и да се се пий не може.
Мъка. Аз пия по чаша вино или бира след последното хранене за деня.
Какво най-много ви се пие?
За мен:
1во - мохито
2ро - всичко с водка, но най-много зелен Собиески със зелена ябълка и лед
3-Куба Либре с готин ром
4-абсент разбира се.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз си страдам по дайкирито...

# 28
  • София
  • Мнения: 167
Аз пък пия по бира, а ми се пие ракия... Embarassed и ми се пуши, естествено!  Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Не проумявам какво й харесвате на бирата newsm78Много гадно горчиво нещо Sick

  202uu
Подкрепям с две ръце.

# 30
  • Мнения: 2 784
Душа, таз безалгагольна отврат я пих още като бременна. Идея нямам защо досега не си я видяла. Обаче аз вООбще не я харесвам.
И аз я пих като бременна...2 пъти. На третия си пропих обикновена, че хич не ми хареса тоя бълвоч... Sick Бирата никога не ме е притеснявала, пийвам си редовно, а сегиз-тогиз и по някоя чаша винце. Виж твърд ХалкохолЬ на консумирам. Naughty
За пушенето- преди около 2 месеца бях започнала да пуша по една цигара след сутрешното кърмене с кафето. Дотогава пушех по 1 само като излизах с мамките, т.е. веднъж на 2 седмици. Crazy Кърмим се 2 пъти на ден, така че не съм изпитвала вина, но се оказа, че не ми харесва чак толкова за ежедневен порок вече. Confused Та пак ги спрях.

Общи условия

Активация на акаунт