приеха ми бебето в инфекциозна..

  • 3 784
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
това е лошо дано бебка се оправи

# 46
  • Мнения: 6 993
Стискам палци да не е сериозно и скоро да са вкъщи Peace

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 61
Аз лежах преди време в инфекциозна... Самата сграда е много западнала и положението хич не беше розаво. Лекарите бяха добри, но условията бяха лоши както в повечето болници.
П.С. Пожелавам ти повече късмет и бързо изписване на близките...

# 49
  • Мнения: 677
ай колко сте мили..трогнахте ме!
сега се връщам от болницата..бебето е по-добре,но няма да го пуснат за довечера..поне ден още..
има неква вирусна епидемия..при симптоми като диария и температура-веднага на доктор!!!
много ви благодаря за милите думи на всички!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 210
Стискам палци скоро да се гушкате здрави и щастливи! Praynig

# 51
  • Мнения: 1 616
Тони, и аз стискам палци бебето по-бързо да се стабилизира и да се прибере у дома! Hug

# 52
  • Мнения: 8 462
Бързо оздравяване!

# 53
  • Мнения: 2 495
Тони и Марчето, стискаме палци малката  да се оправи Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 5 289
Гадна работа,радвам се че детето е по-добре,поне тоя вирус минава бързо слава богу.Пожелавам възможно най-скоро да са си при теб живи  и здрави. Grinning

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 21:11 от КАРЧЕВА

# 55
  • Мнения: 648
    От сърце ти пожелавам скоро да си гушкаш детенцето Praynig  Бързо оздравяване и да си ги взимаш в къщи Hug

# 56
  • Мнения: 4 195
ай колко сте мили..трогнахте ме!
сега се връщам от болницата..бебето е по-добре,но няма да го пуснат за довечера..поне ден още..
има неква вирусна епидемия..при симптоми като диария и температура-веднага на доктор!!!
много ви благодаря за милите думи на всички!
Тони само системата ще го вдигне на крак и живот и здраве до два дни ще ги пуснат, на 17-ти август ни приеха там, на 19-ти ни изписаха. Спокойно детето е в добри ръце а и мама е с него и то ще е спокойно. за съжаление има епидемия но никой не я обявява. Доктор Илиева е там по цял ден а тя е много внимателен лекар, на всеки ваш въпрос ще отговори и много адекватно ще ви опише как да захраните после и тн
очакваме да пише как е детето Hug

# 57
  • Мнения: 2 353
  Ех, този гаден вирус! Бързо оздравяване на бебчо, нагушкай го от нас Hug

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оу милото... Дано да се грижат за него.

# 59
  • Мнения: 781
Пожелавам скоро да си бъдат у дома.  fingerscrossed 

Общи условия

Активация на акаунт