КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 720
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 731
И ако го откриеш, какво ще му кажеш?

# 31
  • Мнения: 972
Ако е съдба, ще се срещнете пак, без да го издирваш под дърво и камък.

# 32
  • Мнения: 42
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

сега се сетих che до подмиshницата си има едно голямо петно , забравих името  на тая болест при която кожата няма пигмент , цвят

# 33
  • Мнения: 46
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

бяхме в автобус на ивкони и тои се каchи на Chерноморец , носехе сини панталони кьси и син потник . Косата му е тьмна , а кожата с тен , толко за вида му . не сьм говорила много с него но разбрах ке един ден е бил на морето . много време пьтувахме и тои накрая слезе на Пловдив не знам какво работи не знам как се казва но искам да го открия
Квкво значи не сме говорили много? Ти изобщо говорила ли си снего?  Напиши целия диалог дай/ напиши всичко което имаш иначе изглеждаш доста глупаво като искаш и помощ. (Ухапа ме комар, кой беше да си признае!) Не мисля че някой тук е внук на Нострадамус така че мисли, ако ти не измислиш нещо, никой друг няма...

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Мен веднъж ме беше намерил във фейсбук някакъв, с който сутрин сме се засичали в автобуса и ми бил видял името на транспортната карта Flushed Особено като се има предвид, че не съм от жените, по които много се обръщат и за колко кратко си показвам картата...ами, плашещи са такива изблици, а не романтични.Grinning

# 35
  • Мнения: 3 596
С едно от гаджетата ми се запознах във влак в Германия, бяхме случайно разпределени на места един до друг.
Пътувахме по-малко от 2 часа заедно, но толкова си допаднахме, че вместо да продължи към вкъщи, той слезе на моята спирка и остана с мен в хотела за уикенда. Беше страшно романтично и съм голям фен на такива срещи. Ходихме 7-8 месеца след това, но в крайна сметка не можахме да си равним ценностните системи за дългосрочно.😪

Въпросът в случая е, че ако той е искал, е щял. Пътят до Пловдив не е малко. Съжалявам, но и аз мисля, че няма смисъл да го търсиш. Остави го така, като един вълнуващ спомен и неизживяна тръпка. Ще ти е още по-кофти ако го намериш и не откликне.

# 36
  • Мнения: 177
На колко години си?

# 37
  • Мнения: 111
Ке ще видим ще стане ли работата??? 😁😁😁

# 38
  • Мнения: 17 414
Тук четат много хора, все ще стигне до него. Дали ще те потърси обаче.
Ей ся забърквам една любовна магия. За кога ти трябва?
Докато подейства. Търси се мъж с витилиго и дай още отличителни знаци. Ако не ти се обади, за  да те прати на майната ти, той е!

# 39
  • Мнения: 5 274
Скрит текст:
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

сега се сетих che до подмиshницата си има едно голямо петно , забравих името  на тая болест при която кожата няма пигмент , цвят
Витилиго ?

# 40
  • Мнения: 1 008
Това, че е слязъл на Пловдив не значи, че е от там.

Пътувахме по-малко от 2 часа заедно, но толкова си допаднахме, че вместо да продължи към вкъщи, той слезе на моята спирка и остана с мен в хотела за уикенда. Беше страшно романтично и съм голям фен на такива срещи.

На времето са ми връзвали и за по-кратко. Много романтично е, да.

# 41
  • Мнения: 1 010
С това трябваше да започнем.

# 42
  • Мнения: 42
С това трябваше да започнем.

Не сьм малка , на 17 години . Днес си мислех да звьнна на фирмата да попитам да ми дадат инфо , но не знам дали дават.  оххх наистина искам да го открия а името му не знам

# 43
  • Мнения: 20 241
О, мамина сладка, тя детенце.
От сега ти казвам – лелите на Ивкони са адски дръпнати. Ще те отрежат като стой та гледай.
Остави нещата така, ако е писано, пак ще го срещнеш.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 602
Много си "голяма" , както и очаквах. "Да позная ли? Разговорът е бил от типа: "Вие ли сте до прозореца?" - "Да, заповядайте!"

Общи условия

Активация на акаунт