КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 485
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 42
Много си "голяма" , както и очаквах. "Да позная ли? Разговорът е бил от типа: "Вие ли сте до прозореца?" - "Да, заповядайте!"

 той мр хареса , но майка ми нали е до мен и той се притесни да предприеме стьпка . просто ми се усмихваshе и аз на него . Но не знам как така ми влезе в главата

# 46
  • Мнения: 1 502
Ако не беше на 17 щях да предложа да разлепиш билборд в Пловдив, ама като си представя само колко още по-романтични срещи може да имаш...остави.
Ако дори имената не сте си разменили защо ти е да го търсиш? Може да е рецидивист, наркоман, женен с 2 деца, разведен лентяй, студент по медицина/право/инженерство, може да има 8 годишна връзка, да е хомосексуален или да учи в чужбина.

Остави тези романтични истории за филмите, във вашия случай няма никаква следа, за която да се захванеш, дори интерес, каква следа...

Аз като студентка често пътувах, ако търсех всеки Убавец от автобуса досега да ме бяха прибрали в психото Joy

той мр хареса , но майка ми нали е до мен и той се притесни да предприеме стьпка . просто ми се усмихваshе и аз на него . Но не знам как така ми влезе в главата

Усмивката не винаги е флирт, ако искаше да продължи контакт можеше тайно да ти пъхне листче с телефон/фейсбук в ръката.

# 47
  • Мнения: 42
Ако не беше на 17 щях да предложа да разлепиш билборд в Пловдив, ама като си представя само колко още по-романтични срещи може да имаш...остави.
Ако дори имената не сте си разменили защо ти е да го търсиш? Може да е рецидивист, наркоман, женен с 2 деца, разведен лентяй, студент по медицина/право/инженерство, може да има 8 годишна връзка, да е хомосексуален или да учи в чужбина.

Остави тези романтични истории за филмите, във вашия случай няма никаква следа, за която да се захванеш, дори интерес, каква следа...

Аз като студентка често пътувах, ако търсех всеки Убавец от автобуса досега да ме бяха прибрали в психото Joy

Той дори не е толкова хубав , просто го усетих che искам да го открия  . рядко си харесвам някои ......

# 48
  • Мнения: 1 502
Е моите бяха Убавци.
Легално няма да го откриеш, по форуми изобщо, ако и той е почувствал като теб - ще те намери.

# 49
  • Мнения: 25 709
Спокойно, ще ти мине. Simple Smile
Щом си толкова влюбчива, продължавай да се оглеждаш – скоро ще се заусмихваш на някой друг. Този път обаче гледай да си размените поне имената.

# 50
  • Мнения: 42
Е моите бяха Убавци.
Легално няма да го откриеш, по форуми изобщо, ако и той е почувствал като теб - ще те намери.


друго което си спомням е che говореshe с някакво момиche в автобуса , но сьм сигурна ке мен хареса.

# 51
  • Мнения: 1 008
Един възможен вариант, но не е много сигурен.

Помниш как изглежда, търсиш с гуглето снимки на момчета на 18. избираш някой , който много прилича на него и пак гугъл - търсене на изображения. Ако имаш късмет може да ти намери негова снимка. Ако не - в следващия автобус ще си намериш ново гадже. Този път питай за телефон.

О, мамина сладка, тя детенце.
От сега ти казвам – лелите на Ивкони са адски дръпнати. Ще те отрежат като стой та гледай.
Остави нещата така, ако е писано, пак ще го срещнеш.

Те пък лелките тук никак, ама никак не са дръпнати. Иначе баш на 17 яко ги тресе хормона.

# 52
  • Мнения: 1 502
Лелките не дават напразни надежди и са реалисти, което 17 годишните тепърва ще научават.

Ако си е говорил с нея, а не с теб вероятно са разменили координати. Ако беше харесал теб дали нямаше да говорите?

И мен са ме преследвали хора, на които просто съм се усмихнала от любезност, ама ме плашеха, не ми ставаше приятно.

# 53
  • Мнения: 42
Един възможен вариант, но не е много сигурен.

Помниш как изглежда, търсиш с гуглето снимки на момчета на 18. избираш някой , който много прилича на него и пак гугъл - търсене на изображения. Ако имаш късмет може да ти намери негова снимка. Ако не - в следващия автобус ще си намериш ново гадже. Този път питай за телефон.

О, мамина сладка, тя детенце.
От сега ти казвам – лелите на Ивкони са адски дръпнати. Ще те отрежат като стой та гледай.
Остави нещата така, ако е писано, пак ще го срещнеш.

Те пък лелките тук никак, ама никак не са дръпнати. Иначе баш на 17 яко ги тресе хормона.

благодаря за идеята , аз опитах да го потьрся в някоя група , ама те много се припознаваха хахах . не ми останаха много варянти така che приемам идеи .

# 54
  • Мнения: 12 857
Довери се на съдбата. Срещнали сте се веднъж, светът е малък - пак ще го срещнеш.

# 55
  • Мнения: 42
Лелките не дават напразни надежди и са реалисти, което 17 годишните тепърва ще научават.

Ако си е говорил с нея, а не с теб вероятно са разменили координати. Ако беше харесал теб дали нямаше да говорите?

И мен са ме преследвали хора, на които просто съм се усмихнала от любезност, ама ме плашеха, не ми ставаше приятно.

мама беше до мен а тя е доста властна и меко казано плашеща та за това си мисля че той не посмя

# 56
  • Мнения: 363
П.п: не знам що съм решила Черноморец, никъде не го е споменавала

Сладурка си ти ама и много филми гледаш. Предлагам ти да продължиш да пътуваш ако имаш възможност, така можеш да срещнеш някой друг симпатяга и този път го питай за име и гледай да си без майка си.
Иначе ще се огледам сред познатите ми ама малко са с витилиго и още по малко са се прибирали от Черноморец ли беше? Половин милион е Пловдив, няма голям шанс за успех иначе ти завиждам на детското, наивно романтично настроение. Честно.

# 57
  • Мнения: 42
Сладурка си ти ама и много филми гледаш. Предлагам ти да продължиш да пътуваш ако имаш възможност, така можеш да срещнеш някой друг симпатяга и този път го питай за име и гледай да си без майка си.
Иначе ще се огледам сред познатите ми ама малко са с витилиго и още по малко са се прибирали от Черноморец ли беше? Половин милион е Пловдив, няма голям шанс за успех иначе ти завиждам на детското, наивно романтично настроение. Честно.

не знам дали това беке витилиго но имасхе бяло петно до мишницата си . мисля че на черноморец се качи да и е бил за 1 ден на морето  сьс сигурност бе по голям от мен така че не е лапе като мен

# 58
  • Мнения: 1 008
Абе няма да го бъде май. Виж там някой из квартала. Се мъж.

Лелките не дават напразни надежди и са реалисти, което 17 годишните тепърва ще научават.

Трудно е да разберем поколение, което пита първо за паролата на ВАЙ-ФАЯ, а след това къде е тоалетната.

А като чета мненията на някои отдавна пълнолетни "реалистки", направо се чудя дали не са спряли да се развиват на 16.

# 59
  • Мнения: 363
Не съм убедена с автобусите как стоят нещата, клаустрофобични са ми и ги избягвам. Аз имах (И все още я имам) страст да се разкарвам насам натам по влаковете, цяло едно изживяване си е. Има ли шанс да не е от Пловдив, ако тук се прави връзка за голяма част от Южна България, Асеновград, например.
Има ли шанс да е отивал някъде, а не да се връща? Той ли ти каза че е от Пловдив или ти предположи, защото е слязъл там. Много хора слизат в Пловдив и си хващат пътя за Белозем, Първомай, Труд, Раковски...

Общи условия

Активация на акаунт