Отговори
# 60
  • Мнения: 372
О, доста напрежение имах по- време на бремеността, в работта /да допълня, че работих на комп.20мин. преди да прокървя/, мъжа ми почти целия ми 8м. изкара в болницата , тичане напред назад, а сутринта преди раждането се карах с едни полицаи, а да не казвам колко мн. километри навъртях до последния ден, но силно се надявам да не се е отразило Praynig.
Вероятно се отрази на раждането, стана предварително след разкъсване на плацентата, но кой да е сигурен newsm78

# 61
  • Мнения: 5 299
Аз на моменти съм голям нервак. И през бремнноста се нервирах много. Малката беше много кротко агънце до годинката. Сега е много нервна понякога, но мисля че е период.

# 62
  • Мнения: 1 117
Много пъти се ядосвах с предишната бременност и това много ме притесняваше. Чувах, че и бебоците после били нервни, но при Валери нямаше такова нещо Simple Smile Беше много кротичък , е... като поотрасна започна да се проявява, но то беше периодично и отминава.
Сега се стремя да съм по-спокойна Wink

# 63
  • Мнения: 61
Да отрази му се !
Когато разбрах ,че съм бременна със второто си дете радоста ми беше не мога да Ви опиша колко голяма,но трая много кратко - месец след това разбрахме ,че на свекърва ми и остават не повече от три месеца живот/ представете си какво ми е било-беше в къщи при нас  защото  беше вдовица , а зълва ми беше студентка първи курс във Франция/
До последния и ден за мен беше страшно напрежение и хабене на нерви ,от една страна съпругът ми се притеснява за мен ,а от друга за нея /все пак беше на легло/.Почина  когато бях бременна в осмия месец. Когато се роди синът ми беше много по- ревлив от сестра си. И сега е на две годинки и все още е нервак- тръшка се почти за всяко нещо реве- Това за мене е или "синдрома на малкото дете"/разглезено та разплезено/ или всичкото ми напрежение по време на бременноста си е дало своето.

# 64
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Много се ядосвам, рева и дори на моменти се усещам как губя контрол. Дори някакси ръцете ми изтръпват и не ги усещам.
Имам ч-вото, че ще се пръсна.
А мисълта, че вредя на бебчо ме побърква допълнително #Cussing out
Дано не му се отрази защото му разказах играта на горкичкото бонбонче. За цялата си бременност я има я няма 3-4 седмици спокойствие. Всичко бе нерви напрежение и адски отрицателни събития...............
Моля се всичко да е наред както е при повечето от Вас.

# 65
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ооо.. доста се ядосвах докато бях бременна - и в работата и в къщи и къде ли не. За щастие обаче не мисля, че се е отразило на бебка Hug
И моят бебо е спокоен...С каката пък бях в суперстрес - а тя сега е спокойно и добро дете  Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 281
в 7-мия месец имах страшно много работа в работата и ми беше много нервно и напрегнато покрай обучението на новия ни колега /който трябваше да ме замества/. понякога даже си поплаквах след работа от изтощение и безсилие, че не успявам да се владея.

бебка ми беше много ревливо бебе /ама много, много/, иначе сега е супер кротка и послушна.

и аз си мислех, че една от причините да е толкова ревлива е в мен и това, което изживявах тогава. не съм сигурна в това - просто едно мое предположение.  newsm78

# 67
  • Мнения: 316
Татито се скъсваше да ме ядосва - всеки ден  #Cussing out
Той е страшно припрян и аз много му се нервирах.
Сега като ме ядоса и бебка реве милата. Иначе като е на работа и го няма е страшно спокойна (само коликите я тормозят  Cry ).
Мисля, че бебчетата усещат когато мама е напрегната, но дали ще е ревливо бебче си е до характер.  Wink

П.С. От последната ни караница ми започнаха контракциите и родих, а преносвах  Joy

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Мисля, че на всеки се е случвало да се ядосва през бременността, още повече че и хормоните доста помагат за това  smile3514. Важно е обаче да се стараеш да намалиш тези стресови ситуации до минимум. Адреналинът, който се отделя, когато се ядосваш прониква през плацентата и това се отразява на бебчо. Това го четох някъде.
Иначе, колкото до мен -ДА. Изкарах много тежка в това отношение бременност - непрекъснато напрежение и неприятности на работата, болести в семейството итн, но пък моят Марти е доста спокойно детенце.

# 69
  • Мнения: 2 271
Доста се ядосвах.Повечето случай беше безпочвено,но хормони...А на бебка не се отрази.Много усмихнато и спокойно бебе е!

# 70
  • Мнения: 2 254
имах само 3 -но доста неприятни момента.единият беше свързан с неистов психически тръст,другите два-кофти ситуации,докарани от бременната булка(аз Embarassed) до истерия-рев до Бога.
нещо пази бебетата ни Peace

# 71
  • софия
  • Мнения: 1 745
Моето мнение е,че трябва да го караш по-спокойно smile3521!Не толкова за това какво,ще бъде детенцето след това по-кротичко или обратното,а за това,че ако много се ядосваш докато си бременна може да си "докараш" някоя беля Whistling пу-пу.Така,че малко,по-малко стрес Peace  bouquet Hug!

# 72
  • Мнения: 8 242
Аз съм голяма нерва.. За всичко се ядосвам. И бебо като гледам на мен се е метнал - реве за всичко и по всяко време Rolling Eyes Не можа да вземе спокойствието от баща си  Crazy

# 73
  • Мнения: 22 910
Ох, мен много ме нервиха на работа /или просто аз бях по-нервна, незнам  Embarassed/. Едновременно с това учих и се явявах на изпити. Не мога точно да преценя, но мисля, че малкия е сравнително кротък /пу-пу/. Grinning
Peace Но наблюдавам нещо,сега,когато е по-голям.Адски чувствителен и раним е.На моя приятелка,която имаше лични проблеми през бременността си,детето е прекалено активно.

# 74
  • Мнения: 2 211
Изживях няколко стресови ситуации през бременността. Детето ми е чувствително и много активно, но откъде да знам дали това се дължи на стрес изживян в утробата или е просто особеност на характера.

Общи условия

Активация на акаунт