Прането-поотделно до кога?

  • 2 260
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 116
Откакто Мая стана на годинка и 2 месеца започнах да пера дрехите заедно и засега няма
проблеми  Hug

Нямам притеснения, защото знам нейните дрехи на какво приличат вечер  hahaha Ако продължавам така да изсипвам пясък от джобовете и обувките и, скоро пясъчник ще си направя вкъщи newsm78

# 31
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
още ги пера отделно,но се е случвало 3-4 пъти да ги пусна с наши дрехи.

# 32
  • Мнения: 698
Все още му ги пера отделно, най-много да сложа в неговото пране някоя моя пижама или блузка, носена половин час.

# 33
  • Мнения: 14 133
Аз ги перях отделно до 3г.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 901
Откакто се е родила Биляна, пера дрешките й най-много с мои тениски и сутиени.

Като стана на годинка, започнах да добавям нейни връхни дрехи към наши невръхни дрехи (но не бельо) или към спалното ни бельо. Но когато в пералнята има и една нейна дрешка, пера с нейния прах за пране и без омекотител.

Засега нямам намерение да пускам наше бельо и чорапи към нищо нейно.

# 35
  • София
  • Мнения: 245
Някъде от седмия - осмия, не по-късно.

# 36
  • Мнения: 1 448
От няколко месеца ги пера заедно  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 000
Пламен като стана на около 3 месеца и започнах да му пера дрехите с нашите.

# 38
  • Мнения: 3 929
Някъде към 9-ти месец започнах да пера дрешките му с нашите.

# 39
  • Мнения: 2 070
Яна беше на няколко месеца, не знам имаше ли и шест, когато престанахме да и перем отделно нещата.... Малко след това престанахме и да ги гладим, освен ако не са омачкани, разбера се... За сега не е имало проблеми...

# 40
  • Мнения: 8 505
Още ги пера отделно.Не съм си поставяла срок докога.Не ми е проблем да пускам половин програма,не смятам за някакво неудобство разделното пране.

# 41
  • Мнения: 3 356
Не съм ги прала отделно никога.

# 42
  • Мнения: 729
От както стана на 2 месеца.За сега няма проблеми.

# 43
  • Мнения: 65
С изключение на якета и дънки, всичко друго  на малкия, мойте и на таткото пера поотделно.

# 44
  • Мнения: 3 336
Имайки предвид, че ние бикини и слипове перем само на ръка, всичко останало се пере смесено. Така правим поне от 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт