Много съм притеснена от изследванията..

  • 11 351
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 035
Kalaza, пиши как мина в Исул, повториха ли изследванията? Дано всичко е наред с бебчо. Praynig

# 31
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Нашата епопея завърши с диагноза Желязодефицитна анемия. Хемоглобина е 75, а серумното желязо 2,6. Предписаха ни малтофер 2х15 капки и след 3 седмици сме на контролни изследвания. Доктора беше голям пич и доста ме успокои Hug Ако някой има подобни проблеми препоръчвам ви Детска клиника по онко-хематология в Исул, хората си знаят работата Grinning

Благодаря ви за подкрепата Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 2 171
Оздравявайте бързо и след 3 седмици да се похвалите с висок хемоглобин Hug.

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Оздравявайте бързо   bouquet
 другия месец вече да сте железни  Mr. Green

# 34
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
...другия месец вече да сте железни  Mr. Green

Ще се постараем Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Радвам се, че вече си по-спокойна  bouquetМалтоферът ще ви помогне!Е, при нас отне три месеца, докато стойностите най-сетне тръгнаха нагоре, но важен е крайният резултат Peace

# 36
  • Мнения: 8 585
Тромбоцитите са 3 пъти над нормата.
Не е взет феритин и желязо-свързващ капацитет.
При нормално хранено дете толкова тежка желязо-недоимъчна анемия (ако се касае за това) буди ред въпроси.

# 37
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Калаза, а нови изследвания правихте ли или само въз основа на старите решиха каква е анемията? Едно време набедиха така големия ми син че има желязонедоимъчна  анемия и добре че мъжа ми се сети че в рода имат таласемия минор иначе щяха да го тъпчат с желязо безмислено. 

# 38
  • Мнения: 1 942
Тромбоцитите са 3 пъти над нормата.
Не е взет феритин и желязо-свързващ капацитет.
При нормално хранено дете толкова тежка желязо-недоимъчна анемия (ако се касае за това) буди ред въпроси.


Ох извинявам се за офф-а, но Birdie защо го правиш? Защо постояно казваш нещо с което само ще я объркаш майката и ще я накарш да се чуства сякаш не си гледа детето по-най добрия начин? Отишла е при възможно най-добрите специалисти. Отговорили са и компетентно и виж колко спокойна звучи сега! Хвърляш я в оркестъра, но тя къде може да отиде? Оценявам факта, че се опитваш да помагаш, но защо е необходимо от постингите ти да лъха толкова силно на "Лекарите в България нищо не могат, благодарете единствено на Бог ако се оправят"?

Иначе по темата - стискам ви палци бързо да се възстановите.

# 39
  • Мнения: 8 585
Въпросът тук изисква особено внимание.
Затова съм настоятелен.

Пък Вие си ме обиждайте колкото искате...

# 40
  • Мнения: 4 392
Sillveto, не виждам с какво Birdie е обидил майката и я е накарал да се чувства еди как-си.  Rolling EyesПълни глупости говориш!
Като гледам, не е едиственият, който се съмнява.
kalaza , бъди настоятелна и поискай допълнителни изследвания.
Стискам палци всичко да се оправи! Peace

# 41
  • Мнения: 5 183
А на моето дете никой не е взимал никога кръв за изследване... newsm78 Е, освен при раждането, дето боцкат пети4ката...
Хвърлихте ме в размисъл и мен ...  newsm78 Confused

# 42
  • софия
  • Мнения: 432
А на моето дете никой не е взимал никога кръв за изследване... newsm78 Е, освен при раждането, дето боцкат пети4ката...
Хвърлихте ме в размисъл и мен ...  newsm78 Confused
как никога???  newsm12кръв и урина се изследват задължително на 6 месеца, след това на 1 година и после при нужда

# 43
  • Мнения: 5 183
Ами така. НИКОГА!
Аз раждах и си гледам детето извън родината.
Тук не правят такива неща.
Питала съм и те ме гледат о4удено, повдигат вежди.
Питат ме дали е здрав, жизнен и храни ли се добре. Тогава какво съм искала? Правели изследвания само на деца, които имат нужда...

# 44
  • Мнения: 826
А на моето дете никой не е взимал никога кръв за изследване... newsm78 Е, освен при раждането, дето боцкат пети4ката...
Хвърлихте ме в размисъл и мен ...  newsm78 Confused
как никога???  newsm12кръв и урина се изследват задължително на 6 месеца, след това на 1 година и после при нужда

И за какво да ми боцкат детето на всеки шест месеца? Shocked


Майка,
и при нас е така.Правим само едно изследване на желязото в 9м. и повтаряме  ако резултатът го изисква. Laughing

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 06:21 от twins_mama

Общи условия

Активация на акаунт