Кога най-рано може да се извадят сливиците?

  • 2 683
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Той ме оперира по случайност, бяхме 5 човека за планови операции един след друг за Нейков, но на него му стана нещо точно преди мен (удар май, не ни обясниха подробно) и Видерасов го замести. Тогава беше млад специалист, но съм много доволна. Това беше преди 17 години, но от майка ми знам, че е най-добрия в момента в Монтана.
Сега, направи частна клиника в Живоския квартал, като тръгнеш от Площад Славейков нагоре, се пада точно над Пионерския дом, нова, луксозна сграда, не знам дали работи със Здравната каса, провери.
Успех!

# 16
  • Мнения: 1 858
Никол благодаря!

# 17
  • Мнения: 326
Не, Атанасова няма договор с касата. По принцип хомеопатия и алопатия не могат да бъдат съвместими. Никой уважаващ себе си хомеопат не би подписал договор с касата. Такъв договор би му вързал веднага ръцете. Нямам представа таксата и колко е. Аз я познавам като човек, не като лекар. Не ме е лекувала никога, нито пък някой от моите познати, тъй като съпругът ми е лекар-хомеопат. Като човек е печена, надявам се силно, че и като лекар е такава.
Няма такова нещо като "хипер реакция" на хомеопатичните медикаменти. Има хомеопатично влошаване, така наречената лечебна криза. Това хомеопатът е трябвало да ви го обясни. Тази криза не е страшна. Когато нещата са станали зле е трябвало да се обадиш на хомеопатът, той е щял да реагира на ситуацията. Едно от допълнителните преимущества на това да се лекуваш хомеопатично (освен, че не се тровиш с химикали) е, че хомеопатите са частно-практикуващи и като такива се отзовават веднага на помощ - без значение дали е ден или нощ, дали е събота или неделя, дали е рожденият му ден или този на децата му.
Ще ти стискам палци да успееш да се свържеш с нея и всичко да е наред.

# 18
  • Мнения: 1 858
Тук не съм съгласна с теб! "Хипер реакция" съществува! Аз си заведох детето при него (лекаря хомеопат) напълно здраво! Изписа му (не се сещам в момента името на препарата) купи го и 30 минути след това детето ми получи най-тежкия белодробен спазъм, който някога е получавал! Веднага му се обадих и заведох детето в кабинета му. Той моля ти се ми каза, че бил ударил джакпота като предизвикал спазма. Да не ти говоря, че след неговия джакпот лежахме десет дни в болница с Терцеф. В последствие се срещнах с друга лекарка , която е класически хомеопат и тя ми каза, че се случва рядко но се случва да има такава хипер реакция към някой препарат. Каза ми също, че лекарите работещи по схемата на Боарон отричат съществуването и. Обясни ми още , че "хипер реакцията" е същото като алергичната реакция към алоапатичните лекарства.

Харесвам хомеопатията , бих лекувала детето си така но само с лекар, който е наясно какво прави. За да лекуваш с хомеопатия трябва да погледнеш и зад очите на човека. Трябва да умееш да преценяваш. Не може да се гледа повърхностно на проблема, трябва да успее лекаря да открие причината.

Много ти благодаря за цялото инфо. Но, който лекар ми каже  за хомеопатията че "ако не помогне няма да навреди" при него втори път не стъпвам! От опит знам, че може да навреди и то доста (случва се много рядко но се случва).

Общи условия

Активация на акаунт