За отношенията във форума

  • 4 706
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 817
Не, но все пак съм нова тук, знам ли, след време.......

# 91
  • Мнения: 2 931
Ех, Хипатия, кибиците и те хора, бе!  Mr. Green
хора ,де.  Нека си кибичат пък дано  им стане  и интересно:)

# 92
  • Мнения: 326
Не знам дали съм "трън в очите" на някой от форума, но съм забелязала, че има една "групичка", която винаги е мнооооого компетентна, хаплива и меко казано злобничка. Преди време едно момиче беше писало някаква интересна тема в Клюкарника, изложи свое мнение, а като те го "захапаха" първо едната дама, после и останалите три.
Абе, честно казано, експерти  по всички въпроси не бях виждала, но някои от съфорумките явно са. А, иначе има много приятни мами, които са отзивчиви и мили. Точно заради тях не обръщам внимание на първите. Hug

# 93
  • Мнения: 489
Нова съм общо взето и не съм забелязала за тръни нещо....
Но за компетенцията и игнорирането има го  newsm78
А по принцип съм човек приветлив и учтив,настроен на позитивна честота  Mr. Green
Та тук ми харесва и упорито продължавам.... Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 2 697
Да, чувствала съм се като "трън в нечии очи", за щастие само веднъж и не си го слагам много на сърцето. Wink
Що се отнася до пренебрегване, свръхкомпетентност - има ги понякога. Това е нормално, доколкото има потребители, които са тук от самото създаване на форумите, познават се, логично е да са по-близки и да са изградили някакъв си свой вид общност. Идеята е обаче и новите потребители да се чувстват приети, а ми е правело неведнъж впечатление как мнения на новите изобщо не се четат, а ако се четат, се правят хапливи забележки. Това в никакъв случай не действа ентусиазиращо, още повече, че форумите не принадлежат на никой - освен на създателите им.  Naughty

# 95
  • Мнения: 8 917
ми е правело неведнъж впечатление как мнения на новите изобщо не се четат, а ако се четат, се правят хапливи забележки. Това в никакъв случай не действа ентусиазиращо, още повече, че форумите не принадлежат на никой - освен на създателите им.  Naughty

А какво имаш под предвид "нови"? Има доста момичета, които са от много време във форумите, дори може и да са от самото начало и броят мнения е двуцифрено или трицифрено число - явно повече обичат да четат или нямат време за "излишни" мнения. Искам да кажа, че ако бр.мнения е критерият за "нов", то е много субективно Peace Както казваш за създателите - след като те нямат нищо против, се чувствай като у дома си - не чакай покана Simple Smile Peace

# 96
  • Мнения: 1 002
Тази тема върви редом с  другата - "Кой ви е любим ?" Grinning
двете теми са като скачени съдове -
 кой ви е любим - кой не ви е любим ( тук с вариация - кому сте нелюбим )

Стрелче , предполагам защо я пишеш  Laughing

# 97
  • Мнения: 4 473
Тази тема върви редом с  другата - "Кой ви е любим ?" Grinning
двете теми са като скачени съдове -
 кой ви е любим - кой не ви е любим ( тук с вариация - кому сте нелюбим )

Стрелче , предполагам защо я пишеш  Laughing



Естествено е да правиш такава асоциация, но не - пуснах темата провокирана от личен случай. Wink Въздържах се да призова аудиторията да цитира имена, именно защото не искам да се превръща в дъщерна тема на "Кого не харесвате?" Peace

# 98
  • Мнения: 1 002
е , да , ама то без имена не е интересно  Grinning

# 99
  • Мнения: 4 473
е , да , ама то без имена не е интересно  Grinning

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре де, кАжи си какво ти тежи, няма да ти се карам. Joy

# 100
  • София
  • Мнения: 3 421
Не съм забелязала да съм трън в очите на някой/но пък е възможно и да има, знам ли newsm78/. Не си спомням да съм се карала с някой. Обикновено докато напиша някое мнение, когато съм ядосана от някой и то вече ми е минал яда и решавам, че няма смисъл да се заяждам и да "хапя".
И в реалният живот не мога да се сърдя повече от 5 минути, за сега имам късмет, че хората не злоупотребяват много с това.

Но пък си имам потребителки, които на мен са ми трън в очите - абсолютен"въздух под налягане"/почти никога не казват нещо съществено/ и не мога да разбера как много народ даже им се възхищава.

# 101
  • Мнения: 1 002
е , да , ама то без имена не е интересно  Grinning

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре де, кАжи си какво ти тежи, няма да ти се карам. Joy
не не , нямам трън в очите , 80- 90 % от никовете са ми непознати вече , само няколко човека следя ( в положителен аспект ги следя )

но много хора си казват - абе имам , ама няма да кажа , и само възбуждат любопитството  Simple Smile

# 102
  • Мнения: 2 697

А какво имаш под предвид "нови"? Има доста момичета, които са от много време във форумите, дори може и да са от самото начало и броят мнения е двуцифрено или трицифрено число - явно повече обичат да четат или нямат време за "излишни" мнения. Искам да кажа, че ако бр.мнения е критерият за "нов", то е много субективно Peace Както казваш за създателите - след като те нямат нищо против, се чувствай като у дома си - не чакай покана Simple Smile Peace

Heart Eyes Права си, много хора не пишат, а са тук отдавна...но аз под "стари" имах предвид тези, които са от доста време тук и са активно пишещи Wink
А иначе, за себе си, не чувствам необходимост да ме канят  Hug Hug Hug (от доста време вися по всякакви форуми, а и все смятам, че има какво да кажа  Mr. Green), но забелязвам, че доста от по-скоро регистрираните и плахи потребители ги отблъскват някои малко по-резките коментари на вече познаващите се. Това ми беше и идеята в предния пост.  Grinning

# 103
  • Мнения: 326
Не съм забелязала да съм трън в очите на някой/но пък е възможно и да има, знам ли newsm78/. Не си спомням да съм се карала с някой. Обикновено докато напиша някое мнение, когато съм ядосана от някой и то вече ми е минал яда и решавам, че няма смисъл да се заяждам и да "хапя".
И в реалният живот не мога да се сърдя повече от 5 минути, за сега имам късмет, че хората не злоупотребяват много с това.

Но пък си имам потребителки, които на мен са ми трън в очите - абсолютен"въздух под налягане"/почти никога не казват нещо съществено/ и не мога да разбера как много народ даже им се възхищава.

  202uu

# 104
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Трън съм ....... магарешки

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт