Ст. Загора - Пием, пеем, пушим, и французки учим - 11

  • 12 177
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Че какво мислиш, че правя - чакам те да легнеш, че от Виктори направо идвам у вас  Twisted Evil

Дали не е залостила вратата с некой прът... Или да е скрила бухалка зад вратата...
Знаеш ли я ти, наша Хера... Все вади по някой трик от ръкава... Пък макар и заспала...

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хей, ходещите към Българка утре...
Да не забравите фотоапаратите, искаме снимки...
След като приключите в дома, чакаме ви по обяд на Бирхалето...
Да разказвате...

# 272
  • Мнения: 6 243
Утре и аз ще дойда на Бирхалето, че Жадито има да разправя какво е правила предиобеда. А и може да видя някоя мишора, дето ми е домъчняло за нея.

Жади, едва сега се освободих, душко, ще почвам да редактирам оня текст, ти знаеш кой...

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
αβψδεφγηιξκλμνοπ;ρστθωςχυζ

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хапчице, прати ми моля те и на личния мейл поканата... Благодаря...

# 275
  • Мнения: 6 243
Ми пратих ти я, бре. Що не си провериш мейла!

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Лелеее, значи тази нощ повече ще сме будуващите  Mr. Green
Роси бе, нямаше ли някаква статия с митовете за кърменето точно, шо имам спомен че бях превеждала такава... ще потърся

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Шумков, включвай се в купона...

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ми пратих ти я, бре. Що не си провериш мейла!

Да, прати ми я... Обаче на служебния мейл... Аз обаче съм будала и забравих да взема файла от служебния компютър... А искам сега да го пратя на една позната бременилка...
Пък го нямам вкъщи... Затова те моля отново, да ми го пратиш на dundee@mail.bg
Благодаря ти...

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Аз фото нямам в момента. Някой друг да носи.
И на обяд ще позакъснея, че имам среща с майка към 12 без нещо. Дали ще свършим дотогава  newsm78

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Роси, Джейд, не забравяйте фотоапаратите...

# 281
  • Мнения: 6 243
@ Jade
Ей ги статиите:
Млечния път на Емем
Предразсъдъци спрямо кърменето - Л. Казакова
Митове за кърменето - авторска статия на Бу

Само че двете статии на Бу и на Казакова са с доста специфични детайли - например, "Ако бебето не се захрани през втория месец със сок и плодово пюре, ще развие анемия и хранителните вещества и витамините само от кърмата няма да са му достатъчни". - което не е никак шокиращ мит за широката общественост. напротив, повечето хора, които се интересват от въпроса, биха си казали, ами че то нали тогава се захранва, а за останалите това е напълно без значение... за тях кърменето си е нещо естествено по дифолт. И всъщност статията на Емем е много по-добра, защото развенчава популярните митове, като се спира само на най-основните и е доста увлекателна...
"

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Роси е на работа бе. Няма да идва. За сега сме аз, джейд, херолина и мимашумков.

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Честита нова тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127020.0

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Роси, ето статията, която лично съм превела за библиотеката по молба на щуката преди Н на брой месеца, но не я намирам вътре - http://exoexo.com/MJ/Other/myths.doc

Общи условия

Активация на акаунт