Ст. Загора - Пием, пеем, пушим, и французки учим - 11

  • 12 174
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Ми на мен преди 5 минути ми се обади Херолинка Rolling Eyes

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Какво да кажем, като форума имаше проблем?
Не че като кажем, няма да сме пак едни и същи...

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Къде се скрихте бре...айде тя Хапката е ясна..пари кърти за малкото сержи, че от хубавия /човешкия/ магазин ще пазари Mr. Green ама другите де сте Rolling Eyes

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Да бе, само Хапката пари кърти. Ми другите, дет сме на плантацията що ни забравяш?

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Да бе, само Хапката пари кърти. Ми другите, дет сме на плантацията що ни забравяш?
Извинете...отивам в ъгъла да се срамувам Mr. Green Ама тя щото Хапката пари за малкото ми чеде кърти и аз затуй newsm08

# 65
  • Мнения: 6 243
Да бе, само Хапката пари кърти. Ми другите, дет сме на плантацията що ни забравяш?
Извинете...отивам в ъгъла да се срамувам Mr. Green Ама тя щото Хапката пари за малкото ми чеде кърти и аз затуй newsm08
Забрави просто!
Тез пари, дето ги къртя, стигат точно колкото за моите две сержита у нас.

# 66
  • Мнения: 619
ей на,тука сме!
току се прибираме от миткане с Авигея

# 67
  • Мнения: 1 165
Ей,цена нямате да знаете!  bouquet
Така сме Laughing

Ти какво реши за диетата? Ще я почваш ли?
отказах се.ще се изцеждам докато мога и после ще отслабвам.пък и сега как хубавко си хапвам...как да се лиша от толкова много кулинарни изкушения. Laughingне шегата настрана,но си абсолютно права- драстичната диета не е вариант.ще започна да се храня по-умерено и да избягвам някои храни и така лека-полека нещата ще дойдат на мястото си.

# 68
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Най- накрая и ние изпратихме морето.... Heart Eyes Завърнахме се живи и здрави, но без тен  CloseМалкото зверче не ни остави да опънем кълки. Гледам много пишите напоследък...бреееее....
А гледам има и една мама, дето не се обажда, че се познаваме  Simple Smile Мимеееее, обади се де  Party ( хи-хи само да не бъркам)
Ще пусна снимки да ни видите морски, на който му е интересно да гледа:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=60974

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 19:00 от SI*SA

# 69
  • Мнения: 2 082
момичета и момче-къде има друг магазин на па-па,където да продават и дрехи.аз знам само този до Тангра

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Новият магазин на Па-Па, който е на Толбухин, по пътя за болницата, срещу детската градина (или ясла).

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
По повод днешния разговор и училището за бременни - поради голямото търсене, моя мъж заменя литър светена вода за кило свински врат.
Не се блъскайте, за всички ще има  Whistling Joy

# 72
  • Мнения: 6 243
По повод днешния разговор и училището за бременни - поради голямото търсене, моя мъж заменя литър светена вода за кило свински врат.
Не се блъскайте, за всички ще има  Whistling Joy
Кажи на твоя мъж, че е много хитър!

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Къде се скрихте бре...айде тя Хапката е ясна..пари кърти за малкото сержи, че от хубавия /човешкия/ магазин ще пазари Mr. Green ама другите де сте Rolling Eyes

Пък ний цял ден грънци валяме... Почесваме са тук-таме, дет ни нъ сърби и са чудим ко да прайм и де да спим...



Най- накрая и ние изпратихме морето.... Heart Eyes Завърнахме се живи и здрави, но без тен  CloseМалкото зверче не ни остави да опънем кълки. Ще пусна снимки да ни видите морски, на който му е интересно да гледа:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=60974

Много сте хубави и морски... Вярно, без тен, ама... Явно добре сте си изкарали... Гледам по дрехите, че все пак е било малко хладничко...
А и къде е това хубаво хотелче... Много ми хареса градината му с шезлонгите, точно до плажа...




момичета и момче-къде има друг магазин на па-па,където да продават и дрехи.аз знам само този до Тангра

Ето ТУК се намира Па-Па...



По повод днешния разговор и училището за бременни - поради голямото търсене, моя мъж заменя литър светена вода за кило свински врат.
Не се блъскайте, за всички ще има  Whistling Joy

А-а-а, сакън... Свинския врат е моя територия... Ни мойти гу намесвъ со светенътъ ви водъ... Менкайти си там води за туй-онуй, ама свинскиот врат не намесвайти... Мда-а-а...

Последна редакция: чт, 07 сеп 2006, 20:57 от Ekcnpec

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Циция такава  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт