Отговори
# 45
  • Мнения: 412
благодаря
но все пак не мисля,че той ще го приеме добре това,като му го кажа

# 46
  • Мнения: 315
 Cry
Кофти пробем- при нас е обратното- аз съм като разгонено животно, а той се дърпа. Казва, че го е страх да не забременея пак!!!! Thinking

# 47
  • Мнения: 412
Cry
Кофти пробем- при нас е обратното- аз съм като разгонено животно, а той се дърпа. Казва, че го е страх да не забременея пак!!!! Thinking
то май го е страх да не забременее той

# 48
  • Мнения: 315
Аз вече се отказах  Cry
Ще си сложа спирала и ако това не помогне- все ще се намери някой отзивчив човечец  да помогне в нужда Sunglasses

# 49
  • Мнения: 412
 Joy Joy Joy
кажи му,че от медицинска гледна точка не е възможно той да забременее
а ако ти забременееш по-скоро теб трябва да те е страх newsm44

# 50
  • Мнения: 315
Ами за мен бил загрижен, че гинеколожката ми му каза, че аборта след секцио е опасен!
А иначе проблема ми е страшно голям- само това ми е в акъла след детето  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 412
да споделя нещо още
така и така си открехвам душата тук
аз забременях 9 мес. след секциото
и направих аборт, за съжаление нямах нито физическата,нито психическата,нито финансовата възможност да запазя детето
странното е,че мозъка ми беше заключил този факт
как да ти кажа ,сякаш не се е случвало
и чак сега,когато ти написа за аборт след секцио се сетих
друг факт,поради който аз самата настоях да направя аборт е,че съм пушила,като комин през тези 4 седмици,а и бях пила алкохол няколко пъти (концетрат,не просто бира)
оффф,много е кофти

# 52
  • Мнения: 2 751
Ами за мен бил загрижен, че гинеколожката ми му каза, че аборта след секцио е опасен!
А иначе проблема ми е страшно голям- само това ми е в акъла след детето  Twisted Evil

Добре, де, защо не започнеш да пиеш противозачатъчни?
Или просто да ползвате презервативи...  newsm53
Ние така изкарахме доста време, после пиех противозачатъчни, но не съм особено доволна от начина, по който се чувствах...
Сега пак се връщаме към презервативите, какво да правим...  Sunglasses

# 53
  • Мнения: 57
И аз съм така. Предполагам че е от противозачатъчните и май че това ще е последния блистер, който ще изпия. Като чета какво пишат другите ... ние нямаме дете все още, на въпреки това и аз се чувствам затрупана с грижи. И усещам, че това ми влияе много, а в комбинация с хапчетата, ефекта е поразителен. Направо не ми се чува за секс

# 54
  • Мнения: 412
И аз съм така. Предполагам че е от противозачатъчните и май че това ще е последния блистер, който ще изпия. Като чета какво пишат другите ... ние нямаме дете все още, на въпреки това и аз се чувствам затрупана с грижи. И усещам, че това ми влияе много, а в комбинация с хапчетата, ефекта е поразителен. Направо не ми се чува за секс

всъщност за моето нежелние да правя секс са виновни държавата,хапчетата,мъжа ми,грижите покрай детето,дома*грижите около него*, боният ми мозък и куп други взаимо пагубни явления,нали
не смятате ли,че се оказа,че съм много претенциозна ли,как да кажа
защото има куп жени с много по-реални проблеми от мойте,които се наслаждават на секса безкрайно
а аз...... Embarassed

# 55
  • Мнения: 2 723
Търсиш причината извън себе си, а тя е в главата и в сърцето ти.  Потърси там.  Аз заради липса на секс се разведох.

Мдам и при мен това беше една от причините за развода Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 344
И аз съм така. Предполагам че е от противозачатъчните и май че това ще е последния блистер, който ще изпия. Като чета какво пишат другите ... ние нямаме дете все още, на въпреки това и аз се чувствам затрупана с грижи. И усещам, че това ми влияе много, а в комбинация с хапчетата, ефекта е поразителен. Направо не ми се чува за секс

всъщност за моето нежелние да правя секс са виновни държавата,хапчетата,мъжа ми,грижите покрай детето,дома*грижите около него*, боният ми мозък и куп други взаимо пагубни явления,нали
не смятате ли,че се оказа,че съм много претенциозна ли,как да кажа
защото има куп жени с много по-реални проблеми от мойте,които се наслаждават на секса безкрайно
а аз...... Embarassed
Не се обвинявай така.Не си прекалено претенциозна.За теб това е най-сериозния проблем (и то си е проблем), както за мен например най-сериозен проблем е рака на майка ми,за друг нещо друго.,т.е. всеки има своя сериозен и единствен проблем.А ти не се отказвай и не се отчайвай.При мен секс нямаше почти две години след раждането на детето.И изведнъж (преди 3-4 месеца) нещата взеха да се понареждат.Сега мога да кажа,че е почти като преди...а мислех,че ще се разделяме.

# 57
  • Мнения: 412
И аз съм така. Предполагам че е от противозачатъчните и май че това ще е последния блистер, който ще изпия. Като чета какво пишат другите ... ние нямаме дете все още, на въпреки това и аз се чувствам затрупана с грижи. И усещам, че това ми влияе много, а в комбинация с хапчетата, ефекта е поразителен. Направо не ми се чува за секс

всъщност за моето нежелние да правя секс са виновни държавата,хапчетата,мъжа ми,грижите покрай детето,дома*грижите около него*, боният ми мозък и куп други взаимо пагубни явления,нали
не смятате ли,че се оказа,че съм много претенциозна ли,как да кажа
защото има куп жени с много по-реални проблеми от мойте,които се наслаждават на секса безкрайно
а аз...... Embarassed
Не се обвинявай така.Не си прекалено претенциозна.За теб това е най-сериозния проблем (и то си е проблем), както за мен например най-сериозен проблем е рака на майка ми,за друг нещо друго.,т.е. всеки има своя сериозен и единствен проблем.А ти не се отказвай и не се отчайвай.При мен секс нямаше почти две години след раждането на детето.И изведнъж (преди 3-4 месеца) нещата взеха да се понареждат.Сега мога да кажа,че е почти като преди...а мислех,че ще се разделяме.
значи все още за мен има надежда да се появи светлинка в края на тунела
щом ти си била в същата ситуация и си намерила изход,значи да не се отчайвам още

# 58
  • Мнения: 412
еди6,извинявам се за несъобразителността си
наистина отново се уверявам колко по-сериозни проблеми има
Господ да бъде с майка ти

# 59
  • Мнения: 9 990
За мен това са взаимоотношения между вас с мъжа ви.В смисъл-желанието или нежеланието за секс идват от куп неща, които се случват между вас.Зарежи петъчните теми, дето пращят от секс.Всички хора са на периоди, и аз съм била в такъв, но не заради нежелание към мъжа ми, а по други причини.Аз доколкото схващам ти не искаш секс с мъжа ти, настръхваш като ти се умилква и даже споменаваш, че ако не е детето-до сега да си си тръгнала.Ето там е отговорът.Не винаги една връзка е до гроб.Много хора се събират и разделят.Не се получава.Или пък се получава.Рецепта няма-т.е. има, но е индивидуална за всяка една връзка.Това, което помогна при мен не помогна при приятелката ми.Ние успяхме да съхраним нашата връзка-те не успяха и се разделиха.Така че виж отвсякъде проблемът между вас, а не генерализирай, че не ти се прави секс.Очевидно ако сега си свободна и срещнеш мъж, който възбуди сетивата и любопитството ти-не ще искаш, а направо ще се хвърлиш напред с главата.

Общи условия

Активация на акаунт