Отговори
# 75
Значи и други жени имали моя проблем, тцъ, тцъ, виж ти! Вярно е, обаче, че противозачатъчните действат- нещо като "седативни" са за сексуалното желание- понякога дори могат напълно да го потиснат. Консултирала съм се с гинеколог по въпроса, защото от доста години ги пиех. Любовникът е добра идея, но дали няма да ти омръзне бързо? При мен обикновено нов мъж ме привлича сексуално максимум 3-4 месеца и после почвам да се чудя как да отбивам атаките му #2gunfire Joy Joy Явно при всеки е различно. Лошото е, когато трябва да се обясни на мъжете ,че хич не ти се иска , а би предпочела мнооого други неща пред това да правите "онези смешни движения" както беше в един виц Joy

# 76
  • Мнения: 2 751
Чувствам се нормална, като ви чета.
Защото съм в същата ситуация  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз съм имала период и то доста дълъг, в който не ми се правеше секс въобще като не беше свързано със следродилна депресия. Може би малко повече стрес, умора, проблеми и т.н.

[/quote]
а сега умирам от ужас,че този човек ще бъде баща на детето ми,независимо дали ми е мъж или не
тоест малко или много ще трябва да деля живота си с него,съобразявайки се с детето си
[/quote]

Не разбирам защо той е бащата на детето ти?
Не си ли го обичала? Ако не искаш, може да не си с него цял живот??? newsm78 Не си вързана, чисто физически, все пак...

# 78
  • Мнения: 494
Чувствам се нормална, като ви чета.
Защото съм в същата ситуация  ooooh!

Май ,май всички сме нормални и няма ненормални. Sad

# 79
  • Мнения: 242
Аз ходих на лекар за тази ми липса на либидо и той ми го обясни простичко-липса на някакво вещество, от което зависи това. Обеща ми, като получа отново менструация и минат няколко месеца, това вещество да се нарупа в организма ми и отново да си стана аз. До тогава се надявам да срещам все същаото разбиране от страна на съпруга ми и да не се насилвам за нищо. Любовта може и без секс за известно време-особено, ако имаш едно толкова нуждаещо се от теб резултатче от секс. Мисля си, че е особено важно да не се прави драма от тази липса и да не си представяш, че това не е човекът и да ти опротивява-той все пак не е виновен, че не е загубил толкова приятното иначе желание, нали?Ако за известно време не обръщаш внимание на този проблем е по-готино-според мен- отколкото да си мислиш, че се разделяте, че е противен, че си сбъркала-глупости на търкалета. Хормоните са по-силни от нас-трябва да се съобразяваме. Joy

# 80
  • Мнения: 4 555
Така е, много си права. Понякога ми се струва, че хормоните наистина са по-силни и ни контролират както си искат.

mixture, мисля, че всичко е наред с връзката ти, просто се нуждаеш от почивка и разнообразие. Не бързай да правиш генерални заключения за мъжа, виж колко жени са в същото положение. Просто стават такива неща понякога, не е нищо фатално и окончателно. Помисли си например за това, че ти е приятно когато само се прегръщате, без нищо друго. Значи проблемът е в самото ти отношение към секса, не към мъжа.
Работи за разрешаването му. Измисли как да си починеш и да си разнообразиш ежедневието поне за известно време. Дайде детето на някоя баба, идете някъде, такив ами ти работи.

Общи условия

Активация на акаунт