Моите любими торти!!!-3

  • 65 813
  • 301
  •   2
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Мммммммм,въпреки многото ядене по празниците,човек като ви види произведенията и пак огладнява  newsm53
Ето и моята тортичка http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1863016
Има забележки,но другите ми я харесаха  Grinning

# 256
  • Мнения: 7 107
Момичета, тортите  на всички ви са страхотни!!! Възхищавам ви се!
Браво   bouquet !

# 257
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Оооооооооооо, браво! Какви хубави ,и вероятно вкусни, торти сте приготвили за празника. Специални поздрави за korneliia_h. От твоята торта, да има как, от снимката ще си отрежа  bouquet

# 258
  • Мнения: 9 863
Това е тортата, с която утре мъжът ми ще почерпи в офиса си за своя празник. Буквите направо ме изтормозиха, но ............. някой ден ще им хвана цаката.

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 10:21 от zori gb

# 259
  • Мнения: 372
Разкошни торти сте направили  Simple Smile
Ето и моята, направих за празника гараш, украсата мн. не я докарах  newsm78, ама на вкус си беше доста добра
.

# 260
  • Мнения: 373
Ето я и моята торта Трюфел за рождения ден на баща ми.

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 13:43 от laskova

# 261
  • Мнения: 373
Свекърва ми има рожден ден на 08/01 и нямам идея за нея каква торта да направя.

# 262
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Корнелия,а писала ли си рецептата за тортичката "Алказар"?ако не,моляяяя Praynig

# 263
  • Мнения: 22 867
Корнелия,а писала ли си рецептата за тортичката "Алказар"?ако не,моляяяя Praynig

Понеже и аз питах, ето ТУК е!

# 264
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Mерсаж Лабрекс!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 265
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Свекърва ми има рожден ден на 08/01 и нямам идея за нея каква торта да направя.

Торта "Змия" или "Сврака" (шега)
Сега сериозно- направи "Покрив"-а или "Рафаело"

# 266
  • Мнения: 505
Мами често разглеждам невероятните неща които сътворявате, но все се чудя нещо. Моля ако не е тайн ада ми отговорите от какво се прави това меко тесто от което правите фигурките-рози, снежковци и др, и какви бои използвате. Простете ако сте отговаряли-тогава само ми кажете къде! Praynig

# 267
  • Мнения: 372
denny_k, ето тук са обсъждани въпросите, к` те интересуват.  Grinning

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 01:21 от anni78

# 268
  • Мнения: 4 392

Момичета, здравейте!
Искам да ви похваля всички за майторлъка! Много сте талантливи!  bouquet Снощи гледах тук и точих лиги!
Моля ви да ми препоръчате някаква торта, която да се прави бързо, но да изглежда ефектно.  Предпочитам да е нещо с шоколад и по- малко сметана(за да мога и аз да я ям Grinning) Мъжът ми утре е рожденик и искам да го изненадам.

Да,тортата с кисело мляко е от форума,а тирамисуто е моя импровизация-рецептата сьм я пускала тук някьде.
Търсих тази, но не я намерих Sad Някой има ли линк към рецептата подръка? Praynig
Въобще, ще се радвам на всякакви идеи за бърз , лесен и ефектен десерт!
Благодаря ви предварително!

# 269
  • Мнения: 7 107
Пускам и тук тортата, която направих за първият рожден ден на моята малка племенница  Grinning:

Общи условия

Активация на акаунт