Ще дават "Синьо лято" !

  • 17 666
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 474
Да не забравите - ДНЕС ЗАПОЧВА!!!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Прекрасно филмче! Ех, спомени, ех, безгрижно детство.... Ако малкия позволи и аз ще се изтипосам пред тв-то в 15 часа.  Wink
Лео, пак си в точното време, на точното място!  Hug

# 92
  • Мнения: 801
ех,чак сега разбрах ....тъкмо свърши.......дано утре вече да съм пред Тв-то.....

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И аз го изпуснах за съжалениее Sad

# 94
  • Мнения: 7 474
ВЪВ ВТОРНИК И ЧЕТВЪРТЪК В 11.00 Ч. ЩЕ ДАВАТ ПОВТОРЕНИЕ

# 95
  • Мнения: 4 212
Поздрави от Нерха  Hug
много красиво и уютно курортно селце.На мен ми навява страхотни спомени от детсвото.

По тази алея тайфата караха велосипедите.

Моята дъщеря за първи път тази година гледа филма, на един дъх го изкара Mr. Green










# 96
  • Мнения: 4 187
И аз не успях да го гледам, но ще следя за повторението. Всеки ден ли ще го дават ?

# 97
  • Мнения: 2 567
Teya, страхотно е, че си могла да посетиш това красиво местенце, което е свързано с толкова детски спомени.
Точно днеска като изгледахме серията на Синьо лято, моята щерка ме агитира да сме отидели до там другото лято. Аз разбира се нямам нищо против да мина по стъпките на тайфата  Simple Smile и ако татето се навие другото лято отиваме.
Ще те имаме предвид да ни упътиш как да стигнем до това райско кътче Hug

# 98
  • Мнения: 2 567
И аз не успях да го гледам, но ще следя за повторението. Всеки ден ли ще го дават ?

Само събота и неделя от 15 часа.

# 99
  • Мнения: 1 269
Благодаря за инфото! Аз днес случайно го хванах и го гледахме с синът ми. ВСе едно пак бях на 14години- истинска магия! Толкова много бях разказвала на моя Жорко за този филм, че днес той самият ми каза "мамо, аз съм на 14г , а не ти" . Много се смяхме и определено си беше голям кеф и за двамата!
Иска ми се да повторят Господин Тау, Арабела, Ум-белият делфин и т.н. емблематични вълшебни моменти за децата Hug

# 100
  • Мнения: 2 784
Гледах го днес с голямо удоволствие. Оказа се, че и през погледа ми на възрастен е също толкова интересен.

# 101
  • Мнения: 23 016
Поздрави от Нерха  Hug
много красиво и уютно курортно селце.На мен ми навява страхотни спомени от детсвото.

По тази алея тайфата караха велосипедите.
Ей как ме развълнува.От Нерха имам страхотни спомени,бяхме там преди 4г,когато бях бременна.Спахме в хотела на плажа,от първата снимка.Страхотно местенце.Там се запознах със собствениците на лодката от филма-Дорада.Имат капанче на плажа в долната част на града.Подали са я преди няколко години,доколкото разбрах.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 043
Teya мерси за снимките.
Филмчето си го гледах със същия интерес и удоволствие. Може би сега малко по-раллични неща ми правят впечатление.

# 103
  • Мнения: 7 474
Втора серия започна!!!

# 104
  • Мнения: 9 737
Гледах го днес с голямо удоволствие. Оказа се, че и през погледа ми на възрастен е също толкова интересен.

Страхотни детски спомени ми навява този филм.

Общи условия

Активация на акаунт