ВРАЦА 3

  • 21 954
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 457
Здрасти и добре дошла   bouquet
Аз също ходя при Партовска и досега съм доволна. Чувала съм добри отзиви за нея именно от момичетата тук. Естествено може някой да е на друго мнение.

# 271
  • Мнения: 875
аз бях при партовска и съм много доволна!   Peace

# 272
Д-р Партовска  е един невероятен професионалист. Преди 21 дена родих при нея секцио и  съм изключително доволна. Тя ми следеше цялата бременност, притеснявала съм я по всяко време на денонощието за какви ли не проблеми, тя никога не ми е отказвала помощ и не се е сърдила, че постоянно й звъня. Ходила съм къде ли не, при какви ли не лекари, дори и в София, но такъв лекар като нея честно казано не съм срещала досега. Горещо ти я препоръчвам с две ръце.

# 273
  • Мнения: 145
благодаря ОХЛЮВЧЕ, Успокои ме. А ТИ ИМАЛА ЛИ СИ УГОВОРКА С НЕЯ ЗА РАЖДАНЕТО?

# 274
благодаря ОХЛЮВЧЕ, Успокои ме. А ТИ ИМАЛА ЛИ СИ УГОВОРКА С НЕЯ ЗА РАЖДАНЕТО?
Да, имах уговорка. Бяхме избрали дата за секцио. Но по- рано ми изтекоха водите. Аз й се обадих в 2:30ч. през нощта, когато това се случи. Тя веднага ми вдигна, беше изключително любезна и се уговорихме да се видим в болницата. Жената си спази обещанието, беше там преди мен. Наистина много съм доволна от нея.

# 275
  • Мнения: 2 425
Здравейте.
Може ли някой да ми каже къде във Враца има магазини за детски колички и ако знаете къде може да има от тези детски креватчета 3в1?  newsm78

# 276
КОЛИЧКИ ПРОДАВАТ В ЕДИН МАГАЗИН МНОГО ГОТИН ПОД КАФЕ "РИЦ" НА КОСМОС, КЪДЕТО Е СВЕТОФАРА В ПОСОКА КЪМ АВТОГАРАТА ЩЕ ГО ВИДИШ  А ЗА ТИЯ КРЕВАТЧЕТА ЗА ПРЪВ ПЪТ ЧУВАМ КОЕ ИМ Е 3 В 1

# 277
  • Мнения: 2 425
Ето това е креватчето http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3129
Мерси за инфото ще мина да ги видя като си ида на Враца  Peace

# 278
  • Мнения: 1 457
_baby колички и такива креватчета има в един магазин Симба срещу у-ще Христо Ботев на пазара, на ул. " Петропаволска" в Мечо пух и срещу болницата в един нов базар

# 279
  • Мнения: 2 425
Мерси за изчерпателната инфорация и за бързия отговор  newsm10

# 280
  • Мнения: 17
Д-р Партовска  е един невероятен професионалист. Преди 21 дена родих при нея секцио и  съм изключително доволна. Тя ми следеше цялата бременност, притеснявала съм я по всяко време на денонощието за какви ли не проблеми, тя никога не ми е отказвала помощ и не се е сърдила, че постоянно й звъня. Ходила съм къде ли не, при какви ли не лекари, дори и в София, но такъв лекар като нея честно казано не съм срещала досега. Горещо ти я препоръчвам с две ръце.
На мен също тя ми наблюдава бременността, но напоследък нещо съм разколебана дали да раждам във Враца. Можеш ли да ми кажеш малко повече за условията в болницата и колко парички искат докторите за раждането?
Интересува ме също какво трябваше да си носиш в болницата, че и моето време наближава и взех да се паникьосвам....

# 281
  • Мнения: 145
разбрах сега е ще правят ремонт пак на АГО всяка стая с отделна баня и тоалетна от края на март или началото на април, каза ми го една акушерка тук - позната, стаите са поносими нали миналта година правиха пак ремемонт на стаите - дограма боядисаха стените, е креватите са си старите но е много по добре с изключение на пустите хлебарки има си ги както винаги, те прискат колкото могат но винаги ги има, има и ВИП стая с едно легло или две както искаш цената на денонощие е 10лв. с баня и тоалетна. А иначе всеки доктор взима различно като заплащане горе долу цените варират от 200лв. до 300лв и то един и същи лекар иска различно на различния пациент, специално за Партовска ми казаха, че винаги казва "колкото имате" или "колкото прецените". предполагам сега че си има значение и как епротекло раждането. казаха ми че най скъп е Кръстев - той като шеф  - 400лв., само че парите неотговарят на работата му щото ако има някакви усложнения познайте кой вика на помощ Партовска.
пожелавам ви леко и безпроблемно раждане - е, както и на мен самата  Grinning

# 282
  • Мнения: 145
забравих да кажа за болницата - ако е за раждане: две нощници и да са с копчета опред та да ти е лесно кърменето, дамски превръзки има специални за родилки, доста бекини, памперси за родилки - има ги в аптеките това се постиля на масата където раждаш, помпа за кърма, два комплекта пелени и дрешки на бебока, шишета, одеалце за бебока, комплект за изписване, чершафи за теб за леглото /по добре си вземи два чифта/ и товае май друго не се сещам за сега
АБЕ ДАЛИ СЪМ СЕ ПОДГОТВИЛА С ИНФОРМАЦИЯ  Laughing

# 283
  • Мнения: 3 042
Новата темичка

Моля заповядайте.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт