Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (2)

  • 48 001
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 904
Момичета, може ли да ми намерите песента от началото на 3 еп. на Алев Алев.
Изпълняват я Джемре и дъщеричката ѝ, в колата.

Един Симпатяга има в този сериал, който не оцених в Чукур, но не е лошо момчето. 😀
Омер, но как се казва актьорът не зная. 😀
Само споделям. 😀 😄

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 19:31 от pepel_ot_rozi

# 706
  • София
  • Мнения: 5 334
Момичета, може ли да ми намерите песента от началото на 3 еп. на Алев Алев.
Изпълняват я Джемре и дъщеричката ѝ, в колата.
Точно преди малко я слушах, страшно съвпадение: Grinning

# 707
  • Мнения: 7 904
Тинче, благодаря, тайно разчитах на тебе. Simple Smile

С нея завърши и епизодът, нека я повторя и аз. Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 20:55 от pepel_ot_rozi

# 708
  • Мнения: 27 810
Може ли да ми намерите изпълнение на Хакан Курташ .
Хич не го харесвах ,но сега се е подобрил като актьор . В лице не е хубавец ,но ...
По диема фемили върви Пълнолуние та слушах негово изпълнение заедно с една мацка .
Нито знам песента по заглавие ,нито кой я пее в оригинал.
Но адски ми хареса. Blush
Сблъсък добре игра лошият, само с Хазал не ми допада треньорчето.

Песента в ягодите с Демет и Юсуф Чим ми харесва ,лека хубава мелодия .

Тине , ще гледаш ли Последно лято ?
Нашият човек днес се е активизирал и лайкнал колеги и колежки,то си е направо събитие Joy

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 22:23 от femmi2

# 709
  • Мнения: 7 904
Феми, мисля, че това търсиш. 😀

https://youtu.be/elRc2_iMwpI
Дано съм познала. 😀
Много я харесвам тази песен, но повече в това изпълнение.
https://youtu.be/-PSdo6mfgwQ

# 710
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много хубави песнички сте пуснали, много приятни.
На мен много ми харесва "Тази вода няма да спре" - Баръш Ардуч и Елчин я пеят

Някой знае ли колко епизода има Домът?

# 711
  • Мнения: 2 724


Някой знае ли колко епизода има Домът?
Привет! Hug До тук са 20. Много добър сериал, независимо от това, че Ибрахим Челикол не ми е любимец, а Демет не съм гледала до сега. Hands Plus1

# 712
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142


Някой знае ли колко епизода има Домът?
Привет! Hug До тук са 20. Много добър сериал, независимо от това, че Ибрахим Челикол не ми е любимец, а Демет не съм гледала до сега. Hands Plus1
Да, дотук са 20. Но колко са снимали? Защото щом Ибо започва нов сериал, значи този е приключил.
И аз много харесвам сериала, Пипилота. Токущо изгледах последната серия и толкова се радвах и възхитих на цялото женско войнство!

# 713
  • Мнения: 27 810
Пепелче ,Мерси !

За приключване на Домът не съм чула и попадала на такава информация. Rolling Eyes
В тази тема се сподели за евентуален проект на Ибо с Бенсу Сорал и други актьори.

# 714
  • Мнения: 901
Наджи дойде и Сафийето пусна косите. Smile


В последната серия
Скрит текст:
сцената с гаджето беше глупава като го блъсна автобуса. Гледам сериала на 1.5, даже и на 1.75, а сцената се проточи дълго без никой да помогне на момчето, а и нищо му нямаше. Блъснаха го, падна и 5 минути имаше рев и дъжд. Ей, такива сапунени сцени много ме ядосват.
Гюлбенчето хептен се побърка, милата. Струва ми се, че ще я затворят за тормоз или в лудница.

# 715
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пепелче ,Мерси !

За приключване на Домът не съм чула и попадала на такава информация. Rolling Eyes
В тази тема се сподели за евентуален проект на Ибо с Бенсу Сорал и други актьори.
О, Феми, ти ме успокои, благодаря ти!

# 716
  • Мнения: 28 171
Бенсу Сорал няма нов проект, това е информация от днес: "Бенсу Сорал сообщила, что пока нового проекта у нее нет. Если что-то появится, то журналисты об этом услышат от нее самой".
За И. Челиккол нищо не съм срещала, той си има сериал в момента.

Водят се преговори за участие на Илкер Калели в сериала на Нетфликс "Pera Palas", адаптация по книгата "Полунощ в Пера Палас" на Чарлз Кинг. За главната женска роля е одобрена Хазал Кая.

https://kultura.bg/web/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%BE%D1%8 … 0%BB%D0%B0%D1%81/

# 717
  • Мнения: 7 904
Наджи дойде и Сафийето пусна косите. Smile


В последната серия
Скрит текст:
сцената с гаджето беше глупава като го блъсна автобуса. Гледам сериала на 1.5, даже и на 1.75, а сцената се проточи дълго без никой да помогне на момчето, а и нищо му нямаше. Блъснаха го, падна и 5 минути имаше рев и дъжд. Ей, такива сапунени сцени много ме ядосват.
Гюлбенчето хептен се побърка, милата. Струва ми се, че ще я затворят за тормоз или в лудница.
Гюлбен ми изглеждаше по- надеждна от Сафието, а то какво стана.
Леко проспах мъжка ръка със саксия, но предполагам е ески ашкъмът на Сафие.
Всъщност доста сериозна връзка са имали с тенденция към женитба. 😀

И една кола с багаж проспах, това на Гюлбен чеизът ли беше. 😀
Без психиатър няма да се оправи това семейство.
Жал ми е за Инджи, защото още не е видяла лудостите на Хан.

# 718
  • Мнения: 901
Момичета, да сте виждали Saygı 4-ти еп. с оригинално аудио? И в turkru и във vk е с руско аудио. Cry Май ще пропусна.
Вчера изгледах и Неверния. Мерт как така се промени към жена си, много ми е странно. А жена му (Йелиз Куванджъ) доста ми напомня на Белчим Билгин. Не знам защо.
Ще си пускам Bir başkadır като няма Saygı. Sad

# 719
  • София
  • Мнения: 5 334
И аз търся Saygı на турски или поне със субтитри, ама не го откривам, освен с озвучка, Каро. Sad Ако някой го мерне, да свирка. Hands Pray

Феми, отдавна исках да си обновя авчето и подписчето, и като видях момента между Ферман и Али в "Доктор-Чудо", веднага реших, че това ще ми бъде подписът. Purple Heart И, логично, смених и ава. Обожавам Боран, харесвам и Мирай, но не съм им фен като комбинация (освен на ХиЛеон) като цяло - него го предпочитам с Айбюке. И затова реших да заложа на друг фаворит, в очакване на нещо ново от него - Чаатай. Grinning

Пепелче, ето ти една чисто нова песен, в изпълнение на Демет Евгар - от вчера я слушам нон-стоп и ми създава супер настроение. И песента, и клипът са супер сладки, поздрав за всички в темата: Flowers Hibiscus



Като споменах Демет, се сетих за Alev Alev, снощи изгледах трета серия. И съм супер доволна, че вече си имам трети сериал, който ще следя. Най-накрая Дилан Чичек ми хареса, и съм учудена от себе си. Grinning Историята продължава да ми е страшно позната и малко да липсва тръпката от непредсказуемото, но усещам вкарването на тук-там чисто турски елементи, което пак носи някакъв елемент на изненада. А мъжката дружба между Йомер и Озан е страхотна, май за първи път виждам такава непринуденост в турски сериал. Grinning Purple Heart

Общи условия

Активация на акаунт