Поредната тема за Парфюми

  • 4 590
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 473
strelche® мога да ти кажа от моя гледна точка за 3 от тези парфюма. Жадор на Кристиан Диор си е класика.Стар и хубав парфюм.Най-известния парфюм на Диор.Даже във Франция доскоро вървеше нова реклама на Жадора.Но в България това е парфюма с най-много имитации.Има ментета от 5 лв които миришат почти по същия начин.Само влез в някоя парфюмерия среден клас и попитай дали имат нещо което прилича на Жадор ,и ще видиш как ще ти извадят поне 4-5 парфюмчета от по 5-10 лв. bowuuТо и дума не може да става за трайност,но искам да ти кажа 4е е много позната миризма и само ти ще си знаеш че парфюма ти е оригинален.
Еуфорията на К.Клайн е страхотен и секси аромат.Също траен.Но не е неповторим.Напротив, даже е много повторим.Има още няколко които миришат подобно.Много позната миризма.Поне според мен(това е лично мнение ,да не започне сега някой да ме упреква) Naughty.Аз харесвам парфюми които се открояват .
Сенси на Армани си е типичен зимен парфюм.По-тежичък е.
За Ескадата съм чувала че не бил траен.Нямам лични наблюдения.
Дано съм ти била полезна  bouquet

Много благодаря за отговора.  bouquet

bomboto, на теб също  bouquet

# 76
  • Мнения: X
Цитат на: bomboto link=topic=125210.msg2343572#msg2343572 datehttp:/=1157986793
Този Sensi на снимката е по-лекия вариант и на мен много ми харесва. Не смятам, че много-много става за зимата.
 
Да, права си. PeaceЧак сега забелязах , че е бялата опаковка,аз го обърках с този http://www.beautifulperfumes.com/sensi17wub.html ,а той определено става за зимата.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2006, 02:08 от Анонимен

# 77
  • Мнения: 3 268
Палома Пикасо-абсолютна класика и отгаваря изцяло на моята чувственост Flutter

# 78
  • Мнения: 3 211
Момичета, дайте конкретно мнение за тези парфюми, рls

Понеже сме си зодия  Laughing, предполагам, че и ароматите, които харесваме са сходни Heart Eyes
Бос-а го имам, много траен, секси, ползвам го, харесва ми.
Сенси-не го знам
Ж'адор, страшно секси, но много имитации и вече стар, не обичам стари аромати, колкото и да са хубави, като има нови по-модерни, а пък не е и евтин.
Еуфорията-средна работа
Ескада-та като старовремешен парфюм, не ми харесва

# 79
  • Мнения: 6 167
Хепи то би  на Клиник.

# 80
  • Мнения: 239
Момичета, дайте конкретно мнение за тези парфюми, рls

strelche, Boss Woman - точно този на Бос ми е малко обикновен, Sensi White Notes ми е един от любимите парфюми, страшно секси. Имам първия му вариант - само Sensi и много си го харесвам, но е малко силничък и интензивен, чудесен е например за вечер. За съжаление аз като си го купувах имаше в Германия само него, а във Франция после видях втората версия - Sensi White Notes и се влюбих в него - малко по- нежен е, въпреки, че основната миризма му е същата като на Сензи, но има разлика, лично според мен разликата е, че вторият е много по- нежен и не толкова натрапчив, страшно елегантен и по- свеж. И поради тази причина почна първият Сензи да ми харесва малко по- малко  newsm78J'adore е друг мой мн. любим парфюм и няма да ми омръзне, колкото и да е стар - той си е от вечните парфюми. Много е романтичен някакси, нежен, женствен и страшно траен, усеща се в него нотка на цветя, в съставките му има и орхидеи, а ако си го вземеш и с лосиона за тяло J'adore, ще останеш очарована. Euphoria е симпатичен парфюм, но нещо не ме грабва. А точно този на ESKADA от снимката ми е много слаб един такъв, направо не мога да го усетя, а очаквах повече от него, рекламата му беше страхотна. Лично според мен е незапомнящ се парфюм и ми е адски лек.

# 81
  • Мнения: 4 806
Палома Пикасо-абсолютна класика и отгаваря изцяло на моята чувственост Flutter

откъде го взимаш? Понеже аз съм фен, а напоследък става все по - трудно.

Общи условия

Активация на акаунт