Сестрата на приятеля ми между нас

  • 4 749
  • 143
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте, искам мнение и съвет от вас. С приятеля ми сме заедно от 4 години, отношенията ни с родителите му винаги са били добре, не са лоши хора, но постоянно ни се мешат. Бяхме в чужбина и се прибрахме по спешност, защото приятеля ми не беше добре здравословно, но във чужбина не успяха да открият проблема му, нещата се влошиха и се прибрахме в България, за да го лекуват и вече за постоянно. Дойдохме си, и щяхме да ходим на доктор, същия ден в който ни беше часа за доктора, на приятеля ми отново му стана зле и легна, сестра му дойде и каза "той няма нужда от доктори, само да го тъпчат с лекарства" аз се ядосах, качих се до горе и когато слязох той, сестра му и баща му тръгнали с колата някъде без никой нищо да ми каже. Веднага звъннах на приятеля си, не ми отговори, писах му каза, че са на доктор и спря да пише. След 1 час се върнаха попитах сестра му защо са постъпили така, тя дума не обели само ревеше. С приятеля ми се качихме горе каза ми, че всичко е от нерви и е възможно всеки момент да му стане нещо, поиска известно време аз да си живея у нас, а той у тях,за да се успокои. Изминаха 7 дни, нито сме се чували, нито виждали, макар, че сме на 10 мин път. Пиша му почти постоянно, няма конкретен отговор защо не желае да се виждаме за сега,, дори и да се чуваме. Казва само, че трябва да мине време, за да се успокои. Аз категорично не съм причината за неговия проблем, ние се разбираме отлично и много рядко се караме.  Не мога  да го разбера, моля за съвет, вече съм на ръба на отчаянието, а той ми липсва адски много. Sad

# 1
  • Мнения: 923
Много странна цялата тази работа. Не разбрах, какво точно му има на приятеля ти, физически или психически е проблема. Но това, че не иска даже да е чуе е показателно за намеренията му и не мисля, ще сестра му е виновната.Спри да го търсиш и виж какво ще се случи.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 579
Здравейте, искам мнение и съвет от вас.
Скрит текст:
С приятеля ми сме заедно от 4 години, отношенията ни с родителите му винаги са били добре, не са лоши хора, но постоянно ни се мешат. Бяхме в чужбина и се прибрахме по спешност, защото приятеля ми не беше добре здравословно, но във чужбина не успяха да открият проблема му, нещата се влошиха и се прибрахме в България, за да го лекуват и вече за постоянно. Дойдохме си, и щяхме да ходим на доктор, същия ден в който ни беше часа за доктора, на приятеля ми отново му стана зле и легна, сестра му дойде и каза "той няма нужда от доктори, само да го тъпчат с лекарства" аз се ядосах, качих се до горе и когато слязох той, сестра му и баща му тръгнали с колата някъде без никой нищо да ми каже. Веднага звъннах на приятеля си, не ми отговори, писах му каза, че са на доктор и спря да пише. След 1 час се върнаха попитах сестра му защо са постъпили така, тя дума не обели само ревеше. С приятеля ми се качихме горе каза ми, че всичко е от нерви и е възможно всеки момент да му стане нещо, поиска известно време аз да си живея у нас, а той у тях,за да се успокои. Изминаха 7 дни, нито сме се чували, нито виждали, макар, че сме на 10 мин път. Пиша му почти постоянно, няма конкретен отговор защо не желае да се виждаме за сега,, дори и да се чуваме. Казва само, че трябва да мине време, за да се успокои. Аз категорично не съм причината за неговия проблем, ние се разбираме отлично и много рядко се караме.  Не мога  да го разбера, моля за съвет, вече съм на ръба на отчаянието, а той ми липсва адски много. Sad
Според мен сестра му не е проблем. Проблемът е в приятеля ти, говорѝ с него.

# 3
  • Мнения: 42
Много странна цялата тази работа. Не разбрах, какво точно му има на приятеля ти, физически или психически е проблема. Но това, че не иска даже да е чуе е показателно за намеренията му и не мисля, ще сестра му е виновната.Спри да го търсиш и виж какво ще се случи.
Не съм ходила с него на доктор, щяхме, но сестра му тръгна сс него вместо аз, явно има проблем с нервите, но дори да е така, аз имам право да съм до него, вече не го търся, но ми е ужасно гадно

# 4
  • Мнения: 6 301
каза ми, че всичко е от нерви и е възможно всеки момент да му стане нещо
Е, каква е тази глупост? Какво да му стане? Ако лекарят, който го е прегледал, наистина счита, че може да му стане нещо от нерви, щеше да го препрати на психиатър.

# 5
  • Мнения: 5 482
Последно, какво му има? Да не би да е чул лоша диагноза и затова да иска да остане насаме? Сестра му защо е ревяла като са се прибрали?

# 6
  • Мнения: 42
Последно, какво му има? Да не би да е чул лоша диагноза и затова да иска да остане насаме? Сестра му защо е ревяла като са се прибрали?
Явно психически проблем, за който аз не знам, защото никой не ми казва, не знам.седеше и ревеше и нищо не каза.

# 7
  • Мнения: 42
каза ми, че всичко е от нерви и е възможно всеки момент да му стане нещо
Е, каква е тази глупост? Какво да му стане? Ако лекарят, който го е прегледал, наистина счита, че може да му стане нещо от нерви, щеше да го препрати на психиатър.
той така ми каза, явно ходи на психиатър и аз не знам

# 8
  • Мнения: 19 883
Може да имат някакво психично заболяване в рода, за което само те си знаят и затова да го крият от теб. Може сега да му се е отключило.

# 9
  • Мнения: 6 301
той така ми каза, явно ходи на психиатър и аз не знам
Ако ходи - добре. Значи се лекува. По-лошо би било да не ходи, ако има проблем на псих. основа.

А ти нали си го виждала много пъти, когато физически му е ставало зле - и в чужбина, и сега. Паник атаки ли има?

# 10
  • Мнения: 1 108
Ако темата е истинска, как стой варианта рак  ... и да не иска да те травмира.... От коя чужбина си дойдохте, заради по-добри медицинско обслужване в България....пак на рак ми прилича, докторите биха се правили пред вас, че нямат идея какво му е, защото щом е само приятел, а не съпруг, нямат право да казват ако той не позволи....

# 11
  • София
  • Мнения: 7 992
Не мога  да го разбера, моля за съвет, вече съм на ръба на отчаянието, а той ми липсва адски много. Sad

Приеми раздялата. Каква е причината, той си знае. На твое място, дори и да поиска да се съберете, не бих се съгласила.
Онкологично заболяване изключвам като опция, защото с обикновен преглед, без изследвания, не се установява.

# 12
  • Мнения: 1 502
А при какъв специалист отидоха, поне това знаеш ли ? В чужбина или тук ? То така е много общо на доктор.
Плюс това казваш, че сте от 4г заедно, как така те отпращат без да ти кажат нищо ? Странна история, малко повече детайли трябват.

Какви оплаквания има ?

# 13
  • Мнения: 42
Ако темата е истинска, как стой варианта рак  ... и да не иска да те травмира.... От коя чужбина си дойдохте, заради по-добри медицинско обслужване в България....пак на рак ми прилича, докторите биха се правили пред вас, че нямат идея какво му е, защото щом е само приятел, а не съпруг, нямат право да казват ако той не позволи....
истинска е разбира се.  Не е рак, със сигурност щях да знам затова, явно се дължи за псих проблем, за който аз не трябва да знам, дойдохме си от Англия, там му бяха направени изследвания кръв, урина и ехограф на бъбреци и всичко е наред.

# 14
  • Мнения: 42
А при какъв специалист отидоха, поне това знаеш ли ? В чужбина или тук ? То така е много общо на доктор.
Плюс това казваш, че сте от 4г заедно, как така те отпращат без да ти кажат нищо ? Странна история, малко повече детайли трябват.
за съжаление нищо не знам и от това найй много ме боли и ми е гадно, не знам наистина.

Общи условия

Активация на акаунт