Сури Круз на корицата на "Венити феър"

  • 2 445
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Е-е, дочаках да го видя и това бебе! Simple Smile Не за друго но ми беше адски интересно Simple Smile Красива е, много. Името й се чете "Сури" и идва май от иврит (дано не излъжа).
Иначе за Том Круз и неговата секта съм чела много, те затова общо взето го напуснаха първите му две жени (Мими Роджърс и Никол Кидман). С първата си жена Том се разведе на основание (забележете!) че не можела да има  деца. Тя си тръгна от него с много горчилка и след година някъде излезе в пресата показваща огромния си корем Simple Smile Тогава му го върна тъпкано с разкритията които направи, че Том реално не правел секс. Това било вярване в сиентологията, че за да останеш чист и непорочен не трябва да се "омърсяваш" с деянието на секса. "Той е стерилен, не аз!" - извика тогава Мими на света.
Том тогава тъкмо се беше оженил за Никол Кидман. Година по късно осиновиха едното си дете, после другото. Което в моите очи си беше напълно доказателство за думите на Мими Роджърс.
Както и да е, след това се разведе с Никол и взе моята любимка Кейти Холмс. Жал ми е за това момиче! Но на снимките изглеждат щастливи, дано наистина да е така. Иначе се носеше слух, че Круз ще я кара да ражда според сиентоложки метод, с който родилката няма право да вика и да издава звуци, слага й се кърпа на устата, не се ползват обезболяващи и не може да вижда бебето първите дни след раждането за да не се разглезело...

Разбира се, много се говореше, че Сури е осиновена,а бременността инсценирана, но сега като гледам, мъничето е одрало кожата на Кейти (устни, нос, брадичка, форма на челцето, веждите,скулите). Много й прилича. Само тия азиатски очи ме притесняват... Определено са дръпнати в краищата, и то не по онзи бебешки начин, както са на новородените. На това детенце ще си му останат така.
Другото което е, че изглежда доста голяма...

Е, да им е жива и здрава!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 6 167
бебето е великолепно! като реклама на памперси.

аз , за разлика от повечето потребителки не търся под вола-теле.
сигурна съм, че детето е на Том Круз.
все се е прежалил за поколение.

след като гледах шоуто на Опра с Том Круз и тоталното му 'излагане'
за мен няма съмнение, че човека вече не е наред с главата.
а според мен Кейти е била поне, наситина на седмото небе от връзката си с него. сега мисля, че имат проблеми, защото кейти грам не е подозирала какво я чака с тоя болен мозък Круз.слуховете за мълчаливо раждане и тн.
 но, имат брачен договор, по който май е работил баща йна Кейти и който е много в нейна полза. така , че грубо казано нея няма какво да я мислим  Wink
ако не беше Том Круз и досега нямаше да зная коя е Кейти Холмс ( помня само участието й в Батман -началото).

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 226

.............
след като гледах шоуто на Опра с Том Круз и тоталното му 'излагане'
за мен няма съмнение, че човека вече не е наред с главата.
.......

Разкажи повече за това, какво е станало ?

# 33
  • Мнения: 6 167
хехе, това даже не се разказва)))
представи си Опра, нейното ново диванче ( в стил Слави, или обратно), и екзалтиран до дрогираност Том Круз , който скача като заек на диванчето и обратно.  На всяка трета дума на Опра той падащ на колене...
ще потърся линк да видиш снимки.. момент.

ето
клик:

http://images.google.com/images?hl=en&rls=GGLR,GGLR:2006-24, … 0oprah&tab=wi

Последна редакция: нд, 10 сеп 2006, 15:53 от Lennie

# 34
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как може да не се сещаш? Не може да не знаеш за тоя случай... Ужас...

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390

И аз съм с дръпнати очи, а това бебе прилича ужасно много на мен на същата възраст... Не мога да приложа снимков материал за сравнение, но е така  Peace Не търсете под вола теле  Stop

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, не, аз просто си питам, направи ми впечатление, а не че казвам нещо.

# 37
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Мисля, че говорите за ЕТО ТОЗИ незабравим момент -> http://youtube.com/watch?v=vTupt4xc6xE

Жалко за красивото дете, има луд баща.

# 38
  • Мнения: 2 254
леле това с диванчето си беше изцепка:)
а и покрай скандала с Брук Шийлдс...абе насъбра му се на Том по едно време-само издънки...

# 39
  • Мнения: 6 167
Мисля, че говорите за ЕТО ТОЗИ незабравим момент -> http://youtube.com/watch?v=vTupt4xc6xE

Жалко за красивото дете, има луд баща.

не случайно Парамаунт му биха шута.
Жалко, защото Том Круз е сстрахотен актьор.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
Алелелеле !!! #Crazy Joy Mr. Green

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 226
леле това с диванчето си беше изцепка:)
а и покрай скандала с Брук Шийлдс...абе насъбра му се на Том по едно време-само издънки...

Какъв скандал ??  newsm78
Аз съм назад с клюките явно, ще ме прощавате, ама държа да се просветя Laughing

# 42
  • Мнения: 27 524
Стига, де, шоу прави човека, какво чак толкова  Thinking

За мен е великолепен актьор без слаб филм. Това не е малко  Peace Малко ексцентричност му е простена  Hug

# 43
  • Мнения: 663
хехе, това даже не се разказва)))
представи си Опра, нейното ново диванче ( в стил Слави, или обратно), и екзалтиран до дрогираност Том Круз , който скача като заек на диванчето и обратно.  На всяка трета дума на Опра той падащ на колене...
ще потърся линк да видиш снимки.. момент.

ето
клик:

http://images.google.com/images?hl=en&rls=GGLR,GGLR:2006-24, … 0oprah&tab=wi
В "Страшен филм"-4 много яко  иронизират, точно този момент. Joy

Общи условия

Активация на акаунт