Хайде на среща в Бургас

  • 4 227
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 546
аз не съм сигурна, че ще мога да дойда - може да имаме фирмено мероприятие. но не се знае още точно кога ще е, така че не се и отписвам напълно

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хери, има време до 4.11, а може и 5-ти; хубаво ще е да са съберем повече момичета, така че ще го умуваме пак  newsm78
Мегита, тази седмица те оставяме на спокойствие да действаш  Mr. Green Peace

# 92
  • Мнения: 4 546
има време, ама то ще е цял уикенд. като разбера кога е ще пиша дали мога  Peace

# 93
  • Мнения: 1 035
СЛАДУРАНКИ,виждам че и вие си спретвате срещичка,но ако желаете може да дойдете и на нашата  Hug в петък,от 13ч на ТРИАта
аз неможах да дойда на вашата предния път,но моята ДЕБОРАнка се разболя и хич не ми беше до срещички,СЪЖАЛЯВАМ  Cry


ако има желаещи за петък,пишете в Бургаската темичка в отчетни.  Hug

# 94
  • Мнения: 998
Много ме е яд, че пак няма да съм в Бургас другата седмица и няма да дойда.
Но понеже следях темата, ако случйно се разберете за тази седмица да дойда, та да ви разкажа какво ми се случи - разхождаме се в събота с мъжо и с дребната по Богориди и гледам аз табелата на Адонис, предложих да обядваме там, че така и така не бях готвила нищо. Мъжът ми не искаше, обаче аз го убедих, викам момичетата във форума казаха, че било страхотно. Съгласи се той, поръчваме салата и три супи. Носят супите и какво виждам в чинията на детето огромна хлебарка плуваща в кръгче олио  Sick Sick Sick
Лошо ми стана повярвайте. Викам аз сервитьорката и й казвам, че си тръгваме, а тя като започна да ни гони да сме й платили половината салата, защото сме я били изяли  Shocked Shocked Shocked   И така мъжо ми се накара, че ме бил послушал, аз подвих опашка и повече не стъпвам там! Whistling

# 95
  • Мнения: 4 546
 #Crazy #Crazy #Crazy не ми се е случвало такова нещо там.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Съжалявам за офа, но и аз съм изумена. Дори последния път като ходихме да хапнем, едни скариди изглеждаха различно от картинката в менюто и когато мъжът ми коментира, сервитьорката предложи да ги върнем ако не ни харесват. Гера, съжалявам за случилото се, както се казва "случва се и в най-добрите семейства". Аз съм попадала на косъм в салатата в ресторанта на х-л "Мираж".
  И да се върна на темата, срещата остава ли за 4.11 в "Адонис" или ще я отлагаме за друг път?

# 97
  • Мнения: 4 546
за 4.11 ставаме вече цели 2  hahaha: Голди и аз. други желаещи има ли ???  Rolling Eyes smile3523


# 98
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ама ме що не сте ме записали  Laughing
 Аз съ винаги в списъка  Mr. Green
 Там съм разбира се само първо да се прибера от Видин, че то 14 часа не е работа  Crazy

 Пишете ме в списъка
 Аз ще питам Мони дали ще дойде  Peace

# 99
  • Мнения: 4 546
Голди, Мегита, /Мони/, Херелина
готово  Grinning

# 100
  • Мнения: 50
Momicheta....ako niamam rabota moje i az da doida  Simple Smile 

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Ех да му се не види, така исках и аз да дойда ама май няма да успея  Tired Миналата сйбота се чудех какво да правя  #Cussing out пък сега се чудя как да ги наглася всички ангажименти  #Cussing out

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Шушонче, отмени някой ангажимент заради нас  Flutter Нали си ми второто "аз", бива ли да изпуснеш срещата  Crossing Arms

# 103
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ами момичета мен май ще ме отпишите от списъка  Sad
 Има вероятност да не се прибирам до неделя и ми се иска да си остана при мъжо още малко но ако се прибирам ще дойда задължително  Hug
 Надявам се да не се сърдите, все пак това ще е първата среща на която няма да мога да дойда Peace Crossing Arms

# 104
  • Мнения: 4 546
момичета, крайно време е да решим  -ще има ли среща или не ?

Общи условия

Активация на акаунт