Как разбра майка ви че не сте девствена

  • 31 328
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Майка ми до ден днешен не знае кога съм си изгубила девствеността, а пък и не мисля, че е голям пропуск.

# 106
  • София
  • Мнения: 726
Никога не сме обсъждали този въпрос, но и да ме беше питала щях да я отрежа. Предполагам сама се е досетила по някое време.

# 107
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не съм и съобщавала официално Mr. Green....

# 108
  • Мнения: 5 476
Майка ми до ден днешен не знае кога съм си изгубила девствеността, а пък и не мисля, че е голям пропуск.

 Peace и аз съм на същото мнение!

# 109
  • Мнения: 569
Ами случи се малко преди да навърша 17г. След няколко месеца проявих желание да отида на гинеколог, имах течение много преди това и майка ми ми вика"нали знаеш че ще ти бъркат и може да те боли освен ако не си ......"и сама без да и отговарям нищо ми казва "но ти вече не си девствена, нали, аз знам че си спала с мъж?" Аз само кимнах, а тя като почна да подпитва с кой, познава ли го и т.н , а аз и казах че ще и кажа по- нататък. Обаче най ме шокира това че си мислеше, че се е случило по- отдавна, а то бе станало само преди месец. Явно съм давала вид на вече "отворена". Ужас, направо умрях от срам, хем не можех да и кажа че не е  права, защото веднага щеше да разбере с кой е било ако спомена период, хем пък да си мисли че е станало отдавна....беше много тъпо, но я оставих да си гадае.

# 110
  • Мнения: 227
Страхотна тема  Peace

И при мен като повечето от мацките тук, майка се досети сама какво съм направила - Бях на 18 като разбра -  избягах с любимия на екскурзия на Боровец /за протокола това не ни беше първия път Wink/ и след като се върнах ме попита хубаво ли ми беше, а ние се разбихме ако мога така да се изразя. После почна да се вайка да не вземе да стане млада баба.........е не успя bash Незнам от Марс ли падаше, но си мислеше, че съм монахиня, и като разбра "взе мегафона" и съобщи  ruporuu новината на всички, та чааак до САЩ и Канада стигна. newsm34. Да не говорим, че никога не сме били близки и всичко относно женски неща, секс и т.н. съм научавала от бащата, който беше наясно, че с 23г. гадже няма да седим и да се гледаме от разстояние. hug luvbed married Two Hearts

А иначе е мнооого подло да четеш дневника на детето си, с цел да разбереш нещо #2gunfire - ми ако не искаш да споделиш нещо, явно има защо.....все пак всеки си има право да пази лични тайни, пък доколко ги пази е друг въпрос smile3530

# 111
  • Мнения: 730

И а3,бях на 16 и 3 дена Mr. Green

# 112
  • Мнения: 242
Бях на 17 год. със сериозен приятел. Сама се досещаше, не съм и съобщавала кога точно е станало. Мисля, че не е било нужно.

# 113
Когато сестра ми намерила противозачатачните ми хапчета и я попитала "Мамо, какви са тези хапчета на кака?  Whistling". Майка ми ме попита от колко време ги пия и дали знам, че от тях се пълнее  Blush Нямах някакви сериозни драми с нея по този въпрос . Баща ми от своя страна по-късно за да покаже, че знае и не знам още защо докато пътувахме веднъж ме попита "Ти от колко време водиш полов живот?" и аз го гръмнах като му казах "От 2 години!", а той останал с впечатление, че е от 6м.  ooooh! И така си пътувахме 100км. в мълчание!

# 114
  • Мнения: 522
Водих си дневник и тя го прочете Close.Бях почти на 17.

# 115
  • Мнения: 479
За това предполагам, че се е сетила, но няма да забравя какво ми каза, когато тръгнах на гости на първото ми сериозно гадже, който не беше от моя град
"Ти сега като идеш в .. да не се върнеш малко употребявана?"  Sick
Направо ме разби  Joy
И като и припомня какво ми е казала тогава още не ми вярва и отрича  hahaha Mr. Green

# 116
  • Мнения: 3 537
Бях на 18 г и мисля,че не е разбрала.

# 117
  • Мнения: 1 560
За това предполагам, че се е сетила, но няма да забравя какво ми каза, когато тръгнах на гости на първото ми сериозно гадже, който не беше от моя град
"Ти сега като идеш в .. да не се върнеш малко употребявана?"  Sick
Направо ме разби  Joy
Тя като не е казала "много употребявана" пак добре Mr. Green!
Иначе за протокола - ами не съм я известявала. Twisted Evil

# 118
  • Мнения: 53
Аз си имах сериозно гадже и доста преди да легна с него родителите ми вече ме подозираха Simple Smile
Майка ми никога не се е притеснявала особено от факта... само ми казваше да се пазя Simple Smile
Баща ми обаче честичко ми изнасяше лекции затова че ще си проваля образованието и живота ако забременея.
Каза ми го в 10 клас, после преди да завърша... после в 1 курс и така доста годинки Simple Smile
И така докато започна да намеква за сватба и внуци   Joy

# 119
  • Ruse
  • Мнения: 390
на 18 години бях,но с мйка ми несме водили специален разговор по темата















Общи условия

Активация на акаунт