Давате ли съвети?

  • 1 377
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
Нема лошо де---щом си е оставил първата жена нека му се натресе тая--та дано види че има и по лоши.А на вас какъв ви е проблема?Той малолетен ли е?
Ако остави и втората--то тогава му кажете че ви е писнало да се сближавате с неговите жени и дано ви послуша Grinning
Не му се бъркайте---ние българите го владеем до съвършенство  Mr. Greenтова да даваме АКЪЛ на другите.

# 16
Нема лошо де---щом си е оставил първата жена нека му се натресе тая--та дано види че има и по лоши.А на вас какъв ви е проблема?Той малолетен ли е?
Ако остави и втората--то тогава му кажете че ви е писнало да се сближавате с неговите жени и дано ви послуша Grinning
Не му се бъркайте---ние българите го владеем до съвършенство  Mr. Greenтова да даваме АКЪЛ на другите.
Това ми хареса Peace
Проблема на свекърва ми май са латиносериалите в повече.
Пък мъжа ми може и да ревнува,знам ли? newsm78

# 17
  • Мнения: 4 651
А ти ако беше на нейно място щеше ли да искаш да му дават "съвети".
Извинявай,ама това звучи като "баси мърлата от глухата провинция се точи на добре устроения брат"
Сега прочетох, че мъжа ти и свекървата са хората със съветите, сори че те метнах Simple Smile
Ами според мен ще постигнете обратен ефект. Каквито и решения да взема човек най- добре е да са собствени, а не повлиани. И да са прави, той няма да го разбере преди евентуално да си строши главата и отношенията ви през това време да са ужасни. И обратно - пази боже да не са прави, че и да са инати и да не си го признаят...
И тия истории - "изгъга мъжа и забременя" - сори ама не ги вярвам. Хайде някоя да си признае дали е "изгълага" така мъж. Ако трябва анкета ще пуснем.

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Преди време брат ми ходеше с една такава неподходяща за него "дама". Никой не я харесваше, но всички си мълчахме, защото той  беше лудо влюбен и ни беше ясно, че няма да приеме съвет. Мина време, госпожицата си показа истинското лице и накрая му би шута. Отиде в Германия и след 2 месеця се омъжи за 60 и кусур годишен чичко паричко. Да е жива и здрава, че остави брат ми на мира! Той го преживя доста тежко, но аз съм на мнение, че човек трябва да се опари веднъж, за да разбере някои истини. Та съвети от мен- Naughty!

# 19
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Вече не! smile3505 Най-добър съветник е урока на живота. Няма обидени, няма накърнени. Бог е дал възможност на всеки да си счупи главата качествено.  Banghead

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, ако ми поискат и само на близки хора, а в твоята ситуация не знам, може мъжът ти да даде братски съвет, но ти не се бъркай.
Peace

# 21
  • Мнения: 942
Вече не! smile3505 Най-добър съветник е урока на живота. Няма обидени, няма накърнени. Бог е дал възможност на всеки да си счупи главата качествено.  Banghead
И аз така Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт