Контакти с бившите

  • 5 914
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • 7800
  • Мнения: 243
Хубаво е когато можеш да запазиш добрите отношения.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами и аз не поддържам умишлено отношения с бившите, но някои от тях ги срещам случайно. Аз имам подобен проблем с един бивш, но след като няколко пъти го отрязах, мисля, че се спря с мераците.

# 32
  • Мнения: 2 723
Поддържам връзка само с един, но малко по работа, но се чуваме и по празници, ама то щото някак си не върви да го пропусна като ми прави услуги чат пат. Някои съм отсвирила тотално, някои мен са ме отсвирили... случва се, не страдам Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 526
Цитат
Какво имате впредвид от: зависи от бившите?
Ами с когото сме се разделили по живо, по здраво- може да се виждаме и да си говорим общи приказки. Но там където са ме друсали яки чувства и така и не сме си изяснили чувствата и ситуациите... МНОГО ми Е ТрУДНО... Един такъв си имам... За 10 год сме се виждали 2 пъти, гушна децата ми и ме пита дали съм щастлива. Обичам мъжът си и не искам да будя призраци. Но колкото и време да мине, белегът се вижда....( фигуративно)

# 34
  • Мнения: 1 101
Никакви  Peace

# 35
  • Мнения: 990
Не поддържам такива контакти, ако случайно се срещнем - здрасти, чао и това е.
Peace

# 36
  • Мнения: 2 237
Не поддържам контакти с бивши,най-много едно "здрасти" ,ама много рядко....

# 37
  • Мнения: 2 657
Не подържам никакви контакти с бившите Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 680
не поддържам.
понапатих се обаче преди да ми "увре" акъла Mr. Green

# 39
  • Мнения: 23 355
От години нямам никакви отношения с бивши изгори.Но ако се срещнем случайно ми е драго и винаги поздравявам,както и те мен.

# 40
  • Мнения: 5 026
Ако се видим случайно, по едно здравей, дежурното как си и това е.
Peace

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Със всички бивши поддържам приятелски отношения/освен с един/, макар и да не ги виждам често. Бившия си мъж пък чувам всеки ден, че някога и всеки ден го виждам. Не ми тежи изобщо.  Peace

Тези хора са били част от живота ми, дори да не сме си 'дружки' пак с удоволствие си говоря с тях.

Това е и моят отговор. С изключение на частта за бившия мъж.
 Тези хора са част от живота ми - никой не  ми е причинил нищо лошо, срещнали сме се, били сме заедно, продължили сме всеки по пътя си - живот... Едно изключение имам, което изобщо не желая да виждам - пак нищо не ми енаправил човека - по-скоро аз не съм за виждане в случая.
 С всички останали съм в чудесни отношения. С някои даже си дружа.

# 42
  • Мнения: 1 517
С бивши гаджета не съм се срещала, но няма да ми е неприятно, имаме само хубави спомени. Бивш мъж все още нямам  Mr. Green и нямам намерение да се сдобивам с такъв. Но мисля, че ако не дай боже стане...  newsm78 не знам, трябва да е супер голям идиот, за да спра да контактувам с него, все пак е баща на децата не бих го лишила от тях.

# 43
  • Мнения: 5 476
Не поддържам никакви контакти с бившите. Въобще не ме интресува даже какво правят. Ако случайно се срещнем гледам да не се заговаряме. Бившия си е бивш. Confused
Peace  и аз мисля така!

# 44
  • Мнения: 2 677
Не мога да се похваля с цял тефтер бивши гаджета, сериозните ми връзки са точно три преди да се омъжа. С всички обаче сме в невероятно добри отношения, мъжът ми ги познава и няма нищо против. Не виждам смисъл след като окончателно си решил да сложиш край на връзката си, защо да не си останете добри приятели.

Общи условия

Активация на акаунт