Какви обувки купихте/ще купите на децата за есента?

  • 25 914
  • 229
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз взех едни маратонки от естествен велур на Mania е тези боти на Sanbe http://www.sanbe.com.tr/bmatrix.asp
Мисля да купя и някакви гумени ботуши, сигурно на Колев и Колев.

# 211
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Палечка струват 29 лв. от Илиенци, но на същата цена по-малко цветове и единични номера има в едно малко магазинче до първата спирка на автобус 72 до хотел Плиска

# 212
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И на двете купих есенни обувки на Колев и Колев.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 324


Да споделя, че човека от завода ме информира, че на "Пиротска" 3 ли беше, 2 ли newsm78 има щанд с обувки от тях. Идвал търговец и купувал цели серии.



Тоя търговец, как е надул цените...

# 214
# 215
  • Мнения: 7 106
Взела съм едни полуботи на КиК, едни кожени обувчици на Перлина от Малечко и едни ботушки на Минимен. Снимка имам само на ботушките, защото другите ги е подносила вече и не се сетих да ги снимам.

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Аз още не мога да намеря зимни за момче,засега носи едни на Примиджи ,които са полуботи.

Някой да е виждал в Бургас хубави ботуши за момчета?Освен К и К и базара до у-ще " Кирил и Методий" има ли други магазини за по-хубави детски обувки в Бургас? newsm78

# 217
  • Мнения: 2 922
Купих боти на Примиджи.
На К&К нещо не ми харесаха моделите тази есен Thinking

# 218
  • Мнения: 2 237
Аз купих едни кожени страхотни обувчици на Капчица.Струват 32 лв. Още не сме ги ползвали активно,но дано са качествени.Сега мисля и зимни ботушки да взема,дайте идеи....

# 219
  • Мнения: 1 111
  И аз в Бургас ботуши не намерих,  купих боти, засега.В Geox-а ми казаха, че ще получават в началото на октомври бебешки, после в средата, в крайна сметка получиха само боти.Скоро не съм ходила, вече ми писна да се занимавам с тях, Галхен,ако искаш виж, може най-накрая да са им доставили.Иначе за по-големи деца имат, за моя петгодишен батко имат точно тези от каталога в сайта им-165 лв.

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
  И аз в Бургас ботуши не намерих,  купих боти, засега.В Geox-а ми казаха, че ще получават в началото на октомври бебешки, после в средата, в крайна сметка получиха само боти.Скоро не съм ходила, вече ми писна да се занимавам с тях, Галхен,ако искаш виж, може най-накрая да са им доставили.Иначе за по-големи деца имат, за моя петгодишен батко имат точно тези от каталога в сайта им-165 лв.

В интерес на истината вчера следобед минах и харесах едни боти ,тип апрески,23 номер имаше само в синьо,24 имаше в кафяво и още един цвят  - аз по принцип търся нещо комбинация кафяво,зелено или оранжево - цената 119 лева.

В КиК - засега само в тъмносиньо ботушки от тези номера ,но казаха,че ще получават в кафяво - цената беше под 50 лева,в базара на "Кирил и Методий" нищо ново нямаше.

# 221
  • Мнения: 295
Купих на Колев и Колев есенни преди 10 дни, а бабите му подариха и зимни на тази марка. Доволна съм и досега не съм имала проблеми с техни обувки.

# 222
# 223
  • Мнения: 285
Ние от вчера се снабдихме с ботушки за зимата. На фирма Капчица са, естествена кожа, 35лв от магазина на Драганов.

# 224
  • София
  • Мнения: 3 816
Някой да е виждал апрески скоро по магазините?Онзи ден ходих до фирмения на Сандик на Ек.Йосиф,миналата година по това време купувах от там,а продавачката ми каза-апрески ще имаме в средата на декември Shocked.

Общи условия

Активация на акаунт