Посягал ли ви е съпруга ви

  • 13 486
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 452
Не, не ми се вярва някога да го направи. Но ако се случи няма и да се замисля 55-такова нещо не мога да простя

# 211
  • София
  • Мнения: 2 271
Никога! Това е едно от нещата, за които е предупреден още от преди да се оженим - удари ли ме, дори и веднъж, ще ми види гърба и до там с брака ни.
Абсолютно и при нас е така!

# 212
  • Варна
  • Мнения: 2 388
и се надявам никога да не се случи baby_neutral

# 213
  • Мнения: 3 478
Ааааа, не Naughty. Такива на мен не ми минават. Ако се случи ще бъде само веднъж. За такова нещо съм категорична - прошка просто НЯМА!

# 214
  • Мнения: 1 428
Той на мен не е посягал никога,но на мен ми се е случвало Embarassed

# 215
  • Мнения: 3 886
Той на мен не е посягал никога,но на мен ми се е случвало Embarassed


Аааааа такива неща се процават щом не слуша давай Mr. Green Mr. Green Party Rolling Eyes  bouquet

# 216
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не Peace

# 217
  • Мнения: 620
Сравнително скоро хапнах няколко шамара Sad.....верно изпросила съм си ги,но все пак........

# 218
  • Мнения: 3 886
Сравнително скоро хапнах няколко шамара Sad.....верно изпросила съм си ги,но все пак........


ех.мила не позвплявай повече тове душа след един идват и други после става навик Praynig Naughty  bouquet

# 219
  • Мнения: 620
Сравнително скоро хапнах няколко шамара Sad.....верно изпросила съм си ги,но все пак........


ех.мила не позвплявай повече тове душа след един идват и други после става навик Praynig Naughty  bouquet

Знам,и аз подскачах,че ще е за първи,единствен и последен път,но....
случи се SadОсвен това както казах,аз си го изпросих,доста дълго търпя и не му издържаха нервите.Надявам се,че моята реакция все пак ще го възпре ако реши да има следващ път......щото той наистина вече ще е последен Sunglasses Naughty

Благодаря ти за съвета все пак,ще го имам предвид  bouquet Laughing

# 220
  • Мнения: 425
Не, дори тон не ми повишава.

# 221
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Само да посмее ще си върна  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 2 957
Дори не ми е повишавал тон.

Общи условия

Активация на акаунт