Пазите ли празните кутии?

  • 3 090
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Всичко вън на боклука!!!!!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 35 957
Всичко вън на боклука!!!!!  bouquet
Peace

# 32
  • Мнения: 603
Оставям  ги в мазето за горене в камината

# 33
# 34
  • Мнения: 5 317
Почти винаги ги хвърлям.

# 35
# 36
  • Мнения: 793
Хвърлям ги и все така се случва, че след два дена ми трябва, ама ..... Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз си падам малко Плюшкин и събирам всичко. Е, сега не чак толкова, но при майка ми имам един кашон от прахосмукачка и вътре има какво ли не Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз не ги пазя,а директно в кофата,НО мъжа ми иска да ги пази.,заради гаранциите,НО #2gunfire #2gunfire #2gunfireВсичко вън.

# 39
  • Мнения: 6 155
Всичко хвърлям

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
от уредите само ги събирам в мазето на къщата ни в Сарафово, тъй като в момента сме под наем и не се знае кога ще се наложи да се изнасяме с цялата покъщнина на друго място! Wink Иначе събирам по принци само кутиите на обувки, щото си ги надписвам и ги държа на специално място, където да са ми лесно под ръка и лесно да намирам това, което търся  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 609
Хвърлям ги, не са ми нужни, а и няма къде да ги държа. Simple Smile

# 42
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз пазя две-три от сладолед за във фризера, но иначе хвърлям всичко, което ми попадне, а понякога и пълни кутии ...
Последен пример от мин. месец, ям течен шоколад, изяждам кафявата му част, а бялата си стои в хладилника - седмица, две, три .. иииии я изхвърлих без да поглеждам, после се сетих, че вътре е и лъжичката  Whistling

# 43
  • Мнения: 5 178
От дребните електроуреди ги хвърлям след месец, че ако даде фабричен дефект искат да е в оригиналната опаковка..
по-едрите кашони пазя и винаги ми влизат в употреба, особено сега пред местене в друго жилище .. са ми направо дар
а да пазя и кутии от обувки, все намирам какво да прибирам в тях и после кутиите в килера

# 44
  • Мнения: 509
Всичко хварлям.

Общи условия

Активация на акаунт